אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
@הספרן תמונות מאוד יפות!
התמונות של ליל הסדר נראות מוזרות, כאילו, כמו אצל הגויים להבדיל :sne:, מן שילוב כזה של טירות של פעם, מפות כהות, עלים בלתי מזוהים, פרחים בואזות מרשימות, לא כזה יהודי...
השאלה אם אפשר לעשות תמונות שאין בהן את הסממנים האלה הגויים, או שזה מובלע ביחד עם הרעיונות המתעתעים של הבינה המלאכותית (אני מנסה בלאונרדו ללא הצלחה!! הכל כזה גויי!!)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@הספרן תמונות מאוד יפות!
התמונות של ליל הסדר נראות מוזרות, כאילו, כמו אצל הגויים להבדיל :sne:, מן שילוב כזה של טירות של פעם, מפות כהות, עלים בלתי מזוהים, פרחים בואזות מרשימות, לא כזה יהודי...
השאלה אם אפשר לעשות תמונות שאין בהן את הסממנים האלה הגויים, או שזה מובלע ביחד עם הרעיונות המתעתעים של הבינה המלאכותית (אני מנסה בלאונרדו ללא הצלחה!! הכל כזה גויי!!)
תראו כאן
שולחן ליל הסדר
שולחן ליל הסדר
מצות יין שולחן ליל הסדר

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

המסודרת

משתמש מקצוען
התמונות ואוו
מעניין אותי איך הצלחתם להסביר מהי מצה
כל ניסיונותיי עד כה נידונו לכישלון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה