עזרה פי די אף

RECHEL321

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי חוברת של דפים ואני רוצה לשמור רק דף אחד בפי די אף אך חסרה לי אופציה זו
מישהו יודע למה?
1704270435918.png

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בפיין רידר (תוכנת פידיאף) יש אופציה ללחוץ במקש ימני על הדף שאתם מעוניינים, והוא יוצר קובץ פידיאף חדש מהדפים בהם אתם מעוניינים.
אפשר למצוא את התוכנה במתמחים טופ. (כנראה יש את זה בעוד תוכנות פידיאף, פשוט זה מה שאני מכיר).
לדוגמא כאן

משה 05276

משתמש מקצוען
בפיין רידר (תוכנת פידיאף) יש אופציה ללחוץ במקש ימני על הדף שאתם מעוניינים, והוא יוצר קובץ פידיאף חדש מהדפים בהם אתם מעוניינים.
אפשר למצוא את התוכנה במתמחים טופ. (כנראה יש את זה בעוד תוכנות פידיאף, פשוט זה מה שאני מכיר).
לדוגמא כאן
1704273654274.png

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אצלי זה פתוח, אבל אצרף קישור ישיר לאתר של מתמחים טופ.

קבצים מצורפים

• צילום מסך.PNG
    צילום מסך.PNG
    KB 17.4 · צפיות: 9

RECHEL321

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בהדפסה יש אופציה של שמירה כPDF. אפשר לעשות זאת ולבחור את העמודים הרצויים (אולי לזה התכוון משה)
זהו הבעיה היא שנעלמה לי האופציה הזו עד לא מזמן היא היתה קיימת ועשיו כשאני עושה "הדפס" למסמך אין לי אפשרות לשמור לפי די אף
השאלה איך אני מחזירה את האופציה הנ"ל

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זהו הבעיה היא שנעלמה לי האופציה הזו עד לא מזמן היא היתה קיימת ועשיו כשאני עושה "הדפס" למסמך אין לי אפשרות לשמור לפי די אף
השאלה איך אני מחזירה את האופציה הנ"ל
בדרך כלל במקום הדפס אמור להיות אופציה אפשרויות נוספות ושם יש אופציה לשמור כPDF

israel0548455

משתמש רשום
האתר מספר 1 לכל מה שצריך או קשור המושג pdf והכל בחינם ללא הרשמה:
תוכלי להמיר ל pdf ואז לערוך/ להסיר דפים וכו' אישית כל מסמך שאני מנסה לעבוד איתו פונה אליהם

RECHEL321

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כנראה שלא הסברתי טוב את הבעיה שלי
אני עובדת כבר הרבה זמן עם מסמכים ולפעמים אני צריכה להוציא רק דף אחד שמור בפי די אף מתוך החוברת שלמה
אז אני עושה: הדפס-בוחרת אפשרות של פי די אף ,בוחרת CORRENT(דף נוכחי) ואז שומרת
לאחרונה נעלמה לי האפשרות שמירה של פי די אף ,ושאלתי אם מישהו יודע למה ואיך מחזירים את האופציה<
תודה לכל המשיבים!

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
אולי תנסי את ה XPS?
ואני הייתי מנסה להוריד עדכונים וריסטרט... הרבה פעמים פותר בעיות מוזרות כאלה

ניק 122456

משתמש חדש
כנראה שלא הסברתי טוב את הבעיה שלי
אני עובדת כבר הרבה זמן עם מסמכים ולפעמים אני צריכה להוציא רק דף אחד שמור בפי די אף מתוך החוברת שלמה
אז אני עושה: הדפס-בוחרת אפשרות של פי די אף ,בוחרת CORRENT(דף נוכחי) ואז שומרת
לאחרונה נעלמה לי האפשרות שמירה של פי די אף ,ושאלתי אם מישהו יודע למה ואיך מחזירים את האופציה<
תודה לכל המשיבים!
במסך ההדפסה יש לך אפשרות לבחור מדפסת שם את בוחרת אם מדפיס או לpdf

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה