עזרה פיתרון למגירות שאפשר להכניס לארון, במקום מגירות שהתפרקו

בת שבע ר.

משתמש רשום
יש לי ארון ישן בחדר ילדים, ו3 מגירות התפרקו לגמרי, אני לא רוצה להשקיע במגירות חדשות משהו רציני כמו אצל נגר וכו'
אבל אני מחפשת לקנות /להזמין 3 מגירות ברוחב 70 ס"מ, סה"כ גובה כולל 55 ס"מ, שאפשרי להכניס לתוך המקום, ששם היו המגירות, בצורה בטיחותית שלא יפול, (המקום של המגירות ממוקמות בתחתית הארון,)
תודה רבה מראש

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי ארון ישן בחדר ילדים, ו3 מגירות התפרקו לגמרי, אני לא רוצה להשקיע במגירות חדשות משהו רציני כמו אצל נגר וכו'
אבל אני מחפשת לקנות /להזמין 3 מגירות ברוחב 70 ס"מ, סה"כ גובה כולל 55 ס"מ, שאפשרי להכניס לתוך המקום, ששם היו המגירות, בצורה בטיחותית שלא יפול, (המקום של המגירות ממוקמות בתחתית הארון,)
תודה רבה מראש
מה זה "התפרקו לגמרי"? אולי אפשר לסדר אותם חזרה? תמונות יועילו.
לא מכיר כזה דבר מגירות "סטנדרט" שאפשר לקנות, בפרט שההתאמה שלהם לארון תהיה תלויה בסוג המסילות שמותקנות ויש הרבה סוגים בשוק.
יתכן שתוכלו לבנות בעצמכם משהו כזה, יש מקומות שאפשר להזמין חתיכות בחיתוך לפי מידה.

בת שבע ר.

משתמש רשום
כבר ניסינו לסדר אותם, ולא הצלחנו,
ואשמח לשמוע איפה אפשר להזמין חתיכות בחיתוך לפי מידה,
תודה רבה

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי מגירות - אין לי איך לעזור,
אבל ראיתי ארונות ששמו מלכתחילה בחלק התחתון שמיועד למגירות -
סלי אחסון יפים, כאלו לדוג':
(יש שלל דוגמאות כמובן)
1716368079774.png

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה