עזרה פורום חדר המתנה - גברים

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לאחר ברכת הדרך מ @הכלבויניק אנחנו רוצים לבדוק היתכנות לפתיחת פורום ייעודי לגברים ממתינים (מאותגרי פוריות כמובן) בדומה לפורום חדר המתנה
אם יש מי שמרגיש שזה יכול לעזור לו ומעוניין להצטרף למיזם כמובן שבאנונימיות מוחלטת אשמח אם ישיב בהודעה פרטית
לחסומים - תייגו אותי ואחזור אליכם
אפשר גם לשלוח מייל דרך הקישור שבחתימה

נערך לאחרונה ב:

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מקפיץ
אם אתם מכירים מישהו שזה יכול לעניין אותו אשמח אם תוכלו לשלוח לו קישור לאשכול זה

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
סתם שאלה תאורתית, למה שגברים ישתפו פעולה בנושאים האלה ? האם יהיה להם נעים בזה לשתף לשאול ?
מילא נשים, מרגישות בנוח לשתף כל מי שבמצב שלהם ואם זה קבוצה סגורה אז הם מרגישות חופשי לשאול, לדבר, לספר, ולשתף.
אבל גברים ?! מה הם יספרו ? שאישתי עשתה ........ ומה אפשר לעשות או לאיזה רופא ללכת ?
זה נראה לי קצת פחות יזרום :unsure:

סתם שאלה תאורתית, למה שגברים ישתפו פעולה בנושאים האלה ? האם יהיה להם נעים בזה לשתף לשאול ?
מילא נשים, מרגישות בנוח לשתף כל מי שבמצב שלהם ואם זה קבוצה סגורה אז הם מרגישות חופשי לשאול, לדבר, לספר, ולשתף.
אבל גברים ?! מה הם יספרו ? שאישתי עשתה ........ ומה אפשר לעשות או לאיזה רופא ללכת ?
לא הבנת!!!
ב"ה שלא הבנת לא חיב להגיב
זה מאוד חשוב תודה על היוזמה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

רחלה 123

משתמש מקצוען
אני מכיר את הנושא המדובר לעומק מאד (לא רוצה לפרט איך) ומתוך זה שאני מכיר, אני שואל מה ששאלתי !
אם יורשה לי
הקושי הוא לא רק במה קורה עם אשתי
יש קשיים סביבתיים, פחדים
צורך בלתמוך , למול הצורך בתמיכה
מאמינה שלא חסר על מה לפרוק ולדון.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם יורשה לי
הקושי הוא לא רק במה קורה עם אשתי
יש קשיים סביבתיים, פחדים
צורך בלתמוך , למול הצורך בתמיכה
מאמינה שלא חסר על מה לפרוק ולדון.
השאלה אם גברים הם ברי שיתוף או לא, כי נשים משתפות חופשי, אבל אולי לגברים יהיה פחות נעים לדבר על זה...
(גם אם כולם באותו המצב שלך) אני רק מעלה מחשבה...

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למה גבר שמתמודד עם קושי לא צריך לשתף?
גבר הוא יצור כל כך חלש שהוא לא יכול לבקש תמיכה כשהוא צריך?
השיתוף הוא צורך אנושי, לא צורך נשי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה