דרוש מידע פוסט טראומה?! - תעזרו לי?!

אננסית

משתמש מקצוען
גם אני אני צעיר וקיבלתי לחץ דם גבוה אשתי אחרי לידה.. (לידה קשה מאוד נפשי) מי מטפל?? עברתי מבני ברק לירושלים אין לי בכלל איך לשלם פעמיים שכירות אבל כל אזקה אני נכנס ללחץ נוראי שאני לא יכול כלל לתפקד
(טיל כיפת ברזל התפוצץ מעלי לפני שנים) הלכתי לבד כי אישתי לא רצה/יכול לבא אני יושב לבד בבית רוב היום אני לא בפעולה כלל הבית? הילדים? הפרנסה? החברים? הכל קורס לי מול העניים! ואני ממשיך לשבת פה לבד!! כבר לא הרבה איכפת לי... אבל אני יודע שזה לא טוב וכל החיים יכולים ללכת.... ואני ממשיך אם שלי... זה כאב לפעמים יורד לי דמה פה ושם... וזה מתחלף לכעס! על מי על כולם אבל אני אשם! הרי אני ברחתי! אבל אני לא מרגיש שאני יכול/רוצה לעשות משהו...... אני הפקרתי את הבית הילדים ובעיקר את עצמי.. אן לי כח אני יודע הכל ולא עושה דבר! זה מה שקורה
דבר ראשון לזכור שזה זמני, אנשים עברו תקופות קשות בחיים והתאוששו חזרה לחיים טובים!
בעז"ה לא הכל קורס, לא כל החיים ...גם אם עכשיו זה נראה ככה- לזכור שהחיים עוד יחזרו למסלול.
כמובן שצריך טיפול אולי אפילו לקחת משהו בתקופה הזו להרגעה עד שירגעו הענינים בס"ד
מה עם ההורים שלך? דברתם אתם? הם יודעים על המצב?
אולי יוכלו לסייע טכנית וכלכלית? אולי אפילו לשהות בקרבתם
מאוד מאוד כדאי להיות עסוק לא משנה במה ורק לא לכעוס על עצמך
מאמינה שאף אחד לא בוחר להיות במצב הזה, לא כדאי להלקות ולהוסיף סבל על סבל
דווקא עכשיו יש הרבה אופציות חינמיות למתמודדים, אל תחכו אפילו יום נוסף
ישועות ובשורות טובות,

פ.נ

משתמש מקצוען
דבר ראשון לזכור שזה זמני, אנשים עברו תקופות קשות בחיים והתאוששו חזרה לחיים טובים!
בעז"ה לא הכל קורס, לא כל החיים ...גם אם עכשיו זה נראה ככה- לזכור שהחיים עוד יחזרו למסלול.
ישועות ובשורות טובות,
את האמת רק לקרוא את ההודעה וישר נותן תחושה של הרגעה בלב.......

שיש צורך חייבים לטפל ויש ב"ה מטפלים יועצים יראי שמים ומקצוענים
חשוב לברר לבדוק מי.. מה.. וכו'
ה' יצליח דרכך

יעקב קליין

משתמש חדש
ישועות ובשורות טובות,
קודם כל תוודה רבה אני לבד פה ההורים והמשפחה בחו''ל אם אני ילך לשם. אני מפחד שאשאר שם לבד כסף אין הם לא נותנים הם מתקשרים אלי כל יום..

נננה

משתמש פעיל
מאוד ממליצה לדבר עם איש מקצוע כבר מוריד את מפלס האשמה והלחץ! וכל הרגשות לא להיות לבד עם התחושות ולדבר עם האנשים המתאימים...... אשת מקצוע מהמעולים.......ד. מינץ פרסמתי למעלה את המספר שלה אתן שוב 0548444627 בהצלחה רבה!!
גם אני אני צעיר וקיבלתי לחץ דם גבוה אשתי אחרי לידה.. (לידה קשה מאוד נפשי) מי מטפל?? עברתי מבני ברק לירושלים אין לי בכלל איך לשלם פעמיים שכירות אבל כל אזקה אני נכנס ללחץ נוראי שאני לא יכול כלל לתפקד
(טיל כיפת ברזל התפוצץ מעלי לפני שנים) הלכתי לבד כי אישתי לא רצה/יכול לבא אני יושב לבד בבית רוב היום אני לא בפעולה כלל הבית? הילדים? הפרנסה? החברים? הכל קורס לי מול העניים! ואני ממשיך לשבת פה לבד!! כבר לא הרבה איכפת לי... אבל אני יודע שזה לא טוב וכל החיים יכולים ללכת.... ואני ממשיך אם שלי... זה כאב לפעמים יורד לי דמה פה ושם... וזה מתחלף לכעס! על מי על כולם אבל אני אשם! הרי אני ברחתי! אבל אני לא מרגיש שאני יכול/רוצה לעשות משהו...... אני הפקרתי את הבית הילדים ובעיקר את עצמי.. אן לי כח אני יודע הכל ולא עושה דבר! זה מה שקורה

נננה

משתמש פעיל
ויש את עמותת הביננו:*3251
ובית חם:
כאן בשבילך
1599-510-550 *9518

חושב123

משתמש פעיל
מאוד ממליצה לדבר עם איש מקצוע כבר מוריד את מפלס האשמה והלחץ! וכל הרגשות לא להיות לבד עם התחושות ולדבר עם האנשים המתאימים...... אשת מקצוע מהמעולים.......ד. מינץ פרסמתי למעלה את המספר שלה אתן שוב 0548444627 בהצלחה רבה!!
האם זה ראוי שגבר יילך לייעוץ אצל אישה?????????????

רבקי חסידה

משתמש רשום
סרטון שכדאי לראות, יעזור לך,
ולא בקטע רע, כל אדם יכול להשתמש בזה! ולהסתייע מזה
אשמח אם מישהו יוריד את הסרטון ולשלוח לי באישי.
9507503שטרודל וכו'
תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• במיוחד להתקפי חרדה- סרטון הרגעה.mp4
    24.1 MB

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סט ניגוני חב"ד מרגיעים עם קולות מים, להרפיה ורוגע

נננה

משתמש פעיל
האם זה ראוי שגבר יילך לייעוץ אצל אישה?????????????
כן יש נשים מומחיות אפשר בשיחת טלפון והיא תיתן הכוונה וכן היא מטפלת גם בגברים זאת אישה מבוגרת ואחראית בעלת הרבה שיטות ייחודיות וניסיון רב וקבלה אישור מרה לייעץ לגברים מי שלא מעוניין כמובן שלא צריך את הדרך הזאת.יש דרכים נוספות.........ובעל מקצוע ואנשים טובים נוספים......

נננה

משתמש פעיל
כן יש נשים מומחיות אפשר בשיחת טלפון והיא תיתן הכוונה וכן היא מטפלת גם בגברים זאת אישה מבוגרת ואחראית בעלת הרבה שיטות ייחודיות וניסיון רב וקבלה אישור מרב לייעץ לגברים מי שלא מעוניין כמובן שלא צריך את הדרך הזאת.יש דרכים נוספות.........ובעל מקצוע ואנשים טובים נוספים......

נננה

משתמש פעיל
לא כולם חייבים להסכים עם כל דעה של משהו אחר אך ע"ג במה זו אפשר לבקש להיות פתוחים יותר לדעות שונות וכל אחד ישאל את רבו ויעשה כפי שנכון וטוב לו............

m-blum

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש בעמותת הביננו מרכז סיוע נפשי מיוחד עקב מלחמת חרבות ברזל

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
כן יש נשים מומחיות אפשר בשיחת טלפון והיא תיתן הכוונה וכן היא מטפלת גם בגברים זאת אישה מבוגרת ואחראית בעלת הרבה שיטות ייחודיות וניסיון רב וקבלה אישור מרה לייעץ לגברים מי שלא מעוניין כמובן שלא צריך את הדרך הזאת.יש דרכים נוספות.........ובעל מקצוע ואנשים טובים נוספים......
את איסור יחוד זה לא פותר וזה שהיא מבוגרת זה לא פותר את כל הבעיות
אם לא היה מישהו לטפל ויש לה משהו ייחודי שרק היא יכולה לעזור אז יש עם מה לדבר. אבל כיום שיש כל כך הרבה מכונים ועם גברים לא חושבת שיש באמת היתר או צורך.

נננה

משתמש פעיל
את איסור יחוד זה לא פותר וזה שהיא מבוגרת זה לא פותר את כל הבעיות
אם לא היה מישהו לטפל ויש לה משהו ייחודי שרק היא יכולה לעזור אז יש עם מה לדבר. אבל כיום שיש כל כך הרבה מכונים ועם גברים לא חושבת שיש באמת היתר או צורך.
זה עניין אישי כל אחד יעשה את שאלת רבו אין לי עניין אישי בזב נתתי רק מיידע טכני

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קצת בלחץ ואני פה שוב
תודה גדולה לכל מי שעזר וסייע!
לצערי נחשפתי לסרטון של שתי שניות שהיה בתוך סרטון שכלל לא היה אמור להיות בו משהו מזעזע
וראיתי את הקטע הזה אבל החטופה הזאת כבר פה ב"ה וכפי איך שהיא משדרת היא בסדר (לפחות חיצונית)
אני בטראומה..חרדות ובחילות

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבל החטופה הזאת כבר פה ב"ה וכפי איך שהיא משדרת היא בסדר (
זה לא משנה.
יש למוח שלנו עשרות דרכים ""להזהיר" אותנו ולהשאיר אותנו במצב היכון.
כרגע המוח פועל כמו אזעקה מקולקלת, שכל דבר מדליק אותו.
אבל זה בסדר לגמרי בתקופה שלנו.

כעת,
רק תסכימי לתחושה הזו של הפחד להיות,
את יכולה להגיד,
נכון שאני פוחדת, אבל במציאות אני בטוחה, אני מוגנת, ה' איתי.
ופשוט לחכות שיחלוף.
חרדה היא לא דבר מסוכן, למרות הבחילות והדופק המהיר.

ובבקשה, לגשת בהקדם לטיפול מקצועי, ממש חבל על כל רגע של סבל
שאפשר לפתור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה