דרוש מידע עשיתם דלקן לרכב הכנסו לכאן

וילה בצפת

משתמש פעיל
קניתי רכב דיזל והבנתי שמאוד שוה לי לעשות דלקן אבל אני רוצה לדעת איפה הכי שוה מבחינת המחיר החודשי ומבחינת העלות לליטר
וגם אני רוצה חברה שלא חייבים סמס
אשמח לכל מידע בנושא

דוי

משתמש מקצוען
עשיתי דלקן בפז אבל לא משתמש כי התחנה שלהם הקרובה אלי יותר זולה מהנחת הדלקן,
כדאי לך לבדוק באזור שאתה בדר"כ מתדלק מי יהיה הכי זול עם דלקן או בלי.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אם יש לך צי רכבים זה נותן לך אפשרות להתמקח על מחיר טוב
ונותן את הנוחות לעובדים לתדלק לפי הצורך ללא הגבלה
וכמובן נותן לך אפשרות מעקב אחרי הצריכה..
ברכב אחד לא חושב שזה משמעותי

וילה בצפת

משתמש פעיל
הנושא הוא כזה
שבבנזין המחיר הוא בדרך כלל אחיד בכל התחנות דלק עם כמה עשרות אגורות לפה ולפה
אז בדרך כלל אדם נורמלי מתדלק בזול ושהוא באמצע הדרך והוא נתקע מתדלק בקצת יותר יקר
אבל סולר לא ככה
כי על סולר אין פיקוח ומה שקורה שאם נתקעים אפשר לשלם על מיכל פער של 6- שקל כמו שקרה לי השבוע שיצאתי ממודיעין עלית והייתי חייב לתדלק ושם בשילת המחיר הוא כמעט 9 שקל לליטר
ובשביל זה שוה להחזיק דלקן...

HMB

משתמש פעיל
וגם לעצמאי שווה דלקן ...
לא מפספס חשבונית של דלק.....
המליצו כאן בפרוג פעם על אחים יעקב לא יודעת מבחינת מחיר אם זה המומלץ....תבדקו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה