"על כל נסיעה צריך לשלם" (קמפיין אגד)

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אגד והסרדינים למהדרין

הועלה פה בעבר ע"י הניק איציק כרמי

קבצים מצורפים

• __3_1_~1.jpg
    KB 55.2 · צפיות: 11

מנדולינה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י האורות;1050592:
חבר'ה תחזקנה ידיכם!
כבר קבלתי היום מכמה מייל עם ה"מקבץ פרסומות".
כל הכבוד לכם! נמאס כבר לשתוק ולתת לפריץ ולכלב לשחק לפנינו.

על הדרך, זה גם מוסיף הרבה כבוד לפרוג....

מכל הדרך מגיעים אלי מיילים עם הקמפיין נגד אגד.
פרוג מנהלת את המדינה, אה?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בדיוק הרגע קיבלתי מכתב מאגד תשובה על תלונה מלפני חודשיים+.
לפני שנה הייתי סטודנטית. והיה לי הנחה של 33% אחוז.
ואז קניתי כרטיסיות, כי זה השתלם יותר.
עד שיום אחד אני מנסה "לנקב" ברב קו, והמכשיר לא מאשר. הנהג הסביר לי שתם מעמדי כסטודנטית, לכן הוא לא יכול לכבד את הכרטיסיה המלאה (!) שיש שם.
וזה לא רק כרטיסיה אחת! אלא כמה לכל מיני יעדים לא זולים בכלל!!!
(לשם השוואה... גם במטרופולין, וקונקס היו לי כרטיסיות, ויכלתי לנקב גם אחרי שתם הזמן של היותי סטודנטית, עזבו שהנסיעה שם יותר זולה ויותר נוחה בהרבה!)
טוב, מה אומרים? שאלה יהיו הצרות שלנו. לא נורא, נמלא חדש...
עד שיום אחד אני עוברת במקרה בתחנה המרכזית בתל אביב, ורואה שלט רב קו עם הלוגו של אגד. לא היה לי זמן אבל נו... אם אפשר לקבל מהם חזרה את הכסף שלי?
חיכתי בתור חצי שעה.
הגשתי תלונה. המזכירה הידקה פתק שבו יש את כל הפעולות בכרטיס הרב קו שלי, וכתוב שם במפורש שיש לי כמה כרטיסיות מלאות.
ועכשיו קיבלתי מכתב שלא נמצא צידוק להחזר כספי בגין תלונתך...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לא הבנתי את הפרסום של PRO עם התמונה של אורן....
אשמח להסבר

אפרתה

משתמש מקצוען
מתים מחום, מתים בחנק....
הרצחתם וגם ירשתם?
על החתום
ירושלמים שנמאס להם
:(
(קרונות הבקר החדשים בירושלים הם בעלי חרכי איורור שלא יעברו אצל הוטרינרים עבור תרנגולים לכפרות. ועל זה תשלמו 6.8 לכל נסיעה. מי אמר שלא משלמים על כפרת עוונות?)

מי מכין כרזה??

אבי 24

משתמש רשום
נכתב ע"י mig;1051155:
זה הפקס של מכתבים למערכת של המודיע:
15326363245

יותר חכם לכעוס על נותני הבמה מאשר אגד והפרסומאים (שגם להם מגיע)
בגלל שכשאני משלמת לעיתון אני רוצה לפני הכל שהוא יציג את האינטרסים שלי.

אני חושב שכדאי לפרסם במרוכז מיילים ופקסים של הנוגעים בדבר-

אגד, פרסום אורן והעיתונים.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י אבי 24;1051255:
אני חושב שכדאי לפרסם במרוכז מיילים ופקסים של הנוגעים בדבר-

אגד, פרסום אורן והעיתונים.

אגד - פניות הציבור - פקס: 03-9142237
גל אורן - פקס: 03-6133699

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י Shia;1051316:
אגד - פניות הציבור - פקס: 03-9142237
גל אורן - פקס: 03-6133699
האם חשבת שהם עדיין לא ראו את זה?? הם היו הראשונים שראו את האשכול

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לענ"ד כדאי לגשת לנושא זה בגישה אחרת לגמרי.

כיון שאגד הם "מתעלם סדרתי"
וכפי שכל בר דעת יודע, קשה לגרום ל"מתעלם הסדרתי" להגיב, כיון שההתעלמות בד"כ תוכננה מראש הוא בחן את היריב מולו "המתלונן" והבין שאין לו מה להפסיד, אין למתלונן יותר מידי כח להזיק (נתנו להם פקס, בא נראה כמה אנשים יקדישו מזמנם לכתוב לנו תלונה... בקיצור שיטה מנצחת למסמוס ביקורת אמיתית)
לכן אין טעם להוציא את הגרון, להתעצבן... אלא לחכות להזדמנות הראשונה שתאפשר לנו לחדור את מעטפת האטימות של המתעלם הסידרתי.

עכשיו נוצרה ההזדמנות: המצב התהפך "המתעלם הסדרתי" בא בדרישות.
וזה... בדיוק הזמן להחזיר לו בדרישות נגד.
ההזדמנות שנוצרה באה עקב בעיה / הפרעה שיש למתעלם הסדרתי והוא פונה אלינו לסדר לו את הבעיה.
וזה בדיוק הזמן להיכנס לשלב המשא ומתן כיון שעכשיו אוזנו של המתעלם הסדרתי תהיה קשובה מאוד. הווה אומר, עכשיו יש לכם כוח מולו וזה בדיוק הזמן להתחיל בדרישות, אך הדרישות צריכות להיות ברורות. (ללא בלבול ורגשנות יתר)

לכן לתקוף את הדרישה של המתעלם בצורה ישירה לא תהיה נכונה, אלא תזיק למטרה העיקרית (היא אולי תסייע לכם להתפרק ולהוציא את רגש הנקמה ש"הנה הכנסנו להם" אבל תפסיד לנו את המטרה העיקרית ותוציא אותנו קטנוניים ופגיעים ולא משנה כמה צדק יש בדברים שלנו. זה לא העניין, אין ערך לקיטור ללא השגת מטרה. תשמשו ברגש של הקיטור בכדי לפלפל את המשא ומתן, אם אתם רוצים לפעול, תקפיאו את חום הרגש לכמה דקות, חישבו בהגיון קר מה הדרישות שהייתם רוצים ממנו בכדי להיענות לבקשתו. ולאחר שגיבשתם פתרון הוסיפו על הפתרון הקר וההגיוני את תבלין הרגש (לא להיפך) ואז הדרישה שלכם תוכל להענות.

הנה מס' נקודות שכדאי להדגיש בקמפיין "דרישה מול דרישה"

1. צפיפות.
1. מיזוג אוויר גרוע.
2. חוסר כבוד של נהגים לנשים (לא צועקים על אישה!!)
3. מוזיקה / רדיו שאינם לרוח רוב הנוסעים. (חוסר טאקט ורגישות)
4. שירות לקוחות בפקס??? (זו שיטה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כדרך למסמס כל ביקורת של הנוסעים)

כל אחד יכול להוסיף מס' נקודות ספציפיות כאוות נפשו, אלו הנקודות העיקריות שבהם נתקלתי.

נ.ב. בחרתי בדרך זו, כיון שברור לי מעל לכל ספק שכשאגד יצאו לקמפיין הזה הם יצאו אליו רק בגלל שהם היו בטוחים שהם מפסידים בגלל כאלו שלא משלמים, יכול להיות שהם גילו את הסיבה ע"י קריאת תגובות של מגיבים רבים, אבל בכל מקרה הדרישה של "המתעלם הסידרתי - אגד" לא באה משום מקום, הם לא באו לפגוע במגזר שמכניס להם כסף רב. תהיו בטוחים שאם הם היו יודעים שזו תהיה התגובה הם היו מנסים דרך אחרת, אבל אז אנו הנוסעים הנפגעים היינו מפסידים לנו הייתה מתפספסת האפשרות לבוא בדרישות.

אגב הנקודות שכתבתי באו בכדי שכל אחד ינסה להעצים ולהגזים את נקודות התורפה של אגד, כך שקלונם הידוע ברבים, ישמע חזק יותר במיוחד עכשיו כשהם ערים לנושא כשכולם בסערת רוחות, כשהעיתונים והתקשורת גם כן מקשיבים (אפשר שהעניין יגדל יותר ואז ככל שנחדד ונדייק את הנקודות שמציקות לנו, כך קברניטי אגד ידרשו להתעסק בהם, אבל אם נעקוץ אותם חזרה ממקום של פגיעה (לדוגמא: שימוש בגריד של אגד כתגובה נראה לי כטעות, זו תשובה צינית, זה טוב במקרים רבים אבל לא פה כשאנו רוצים שינוי אמיתי), נפספס את המטרה. הרעיון הוא לפגוע בעצב הרגיש בתדמית של אגד, שוב ושוב ושוב... בנקודות שהם באמת טועים ומצפצים, לא במקומות שהם צודקים (גם אם חלקית) עד שהם יתקנו את השגיאות שלהם מול הציבור שלנו.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י n_eli;1051382:
הנה מס' נקודות שכדאי להדגיש בקמפיין "דרישה מול דרישה"

1. צפיפות.
1. מיזוג אוויר גרוע.
2. חוסר כבוד של נהגים לנשים (לא צועקים על אישה!!)
3. מוזיקה / רדיו שאינם לרוח רוב הנוסעים. (חוסר טאקט ורגישות)
4. שירות לקוחות בפקס??? (זו שיטה שהוכיחה ומוכיחה את עצמה כדרך למסמס כל ביקורת של הנוסעים)

על גבר כן צועקים?

אפרתה

משתמש מקצוען
הנקודה העיקרית לדעתי, שנוצרה בתחום התחבורה הציבורית היא יצירת תלות של הציבור בחברה, במקרה שלנו "אגד", תלות ללא יכולת להתנתק- הם יחליטו כמה הטענו ב"רבקו", אם יש תקלה בהטענה- הלקוח סופג, אין דרך לדעת נתונים, אין שליטה בזמנים, מסלולי הנסיעה משתנים ללא הודעה מוקדמת (פח אשפה קטן זז בכיכר השבת כל אזור גאולה בר אילן- מושבת), מספרי הקוים מתחלפים השכם והערב,
הלקוח הופך לשבוי יותר ויותר בידי החברה, אין לו כל דרך להתמודד מולה.

השאלה כרגע היא איך אפשר לשחרר מהידיים שלהם את השליטה הזו?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;1051410:
הנקודה העיקרית לדעתי, שנוצרה בתחום התחבורה הציבורית היא יצירת תלות של הציבור בחברה, במקרה שלנו "אגד", תלות ללא יכולת להתנתק- הם יחליטו כמה הטענו ב"רבקו", אם יש תקלה בהטענה- הלקוח סופג, אין דרך לדעת נתונים, אין שליטה בזמנים, מסלולי הנסיעה משתנים ללא הודעה מוקדמת (פח אשפה קטן זז בכיכר השבת כל אזור גאולה בר אילן- מושבת), מספרי הקוים מתחלפים השכם והערב,
הלקוח הופך לשבוי יותר ויותר בידי החברה, אין לו כל דרך להתמודד מולה.

השאלה כרגע היא איך אפשר לשחרר מהידיים שלהם את השליטה הזו?
זה יקרה רק אם הציבור יקריב מהנוחות שלו לטובת המאבק. כל עוד נשב בבית ונחכה שיעשו בשבילנו את העבודה - נמשיך להיות כלואים באוטובוסים מחניקים ותלויים בלוח זמנים נעלם.

אפרתה

משתמש מקצוען
אוקיי, זה נכון. השאלה מי ירים פה את הכפפה, כשמדובר בנושא בעל משמעות רוחנית וכו', יש תמיד את העסקנים שיקחו על עצמם, השאלה מי יקום פה ויעשה מעשה.
להכריז על יום ללא אוטובוסים? אני בעד, ועדיף לפני בינהזמנים.

מה החלטנו? יום ראשון?????

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;1051447:
אוקיי, זה נכון. השאלה מי ירים פה את הכפפה, כשמדובר בנושא בעל משמעות רוחנית וכו', יש תמיד את העסקנים שיקחו על עצמם, השאלה מי יקום פה ויעשה מעשה.
להכריז על יום ללא אוטובוסים? אני בעד, ועדיף לפני בינהזמנים.

מה החלטנו? יום ראשון?????
יום ללא אוטובוסים זה לא דבר מעשי.

אפשר לקבוע יום שנוסעים בקווים חילופיים.
למשל, כמו שכבר כתבתי, לנסוע ב422 במקום בקווים של אגד בב-ים
יש עוד הרבה קווים חילופיים.

הצורה היעילה ביותר, לדעתי, היא לעשות יום אחד.
אם אין תגובה מאגד - לקבוע יום נוסף וכן הלאה.

כל זאת בתאום עם החברות המתחרות. כבר עשו הפרטה בחלק מהקווים - ועדיין אנחנו נאמנים לאגד, בלי שום הסבר הגיוני, חוץ מכוח ההרגל.

תור הזהב

משתמש מקצוען
אולי מחאה יותר סולידית?
אמרו בשם אגד שהבקשה לקמפיין באה מהנהגים שנקנסו?
אז באו נראה איך הם מתייחסים לנהגים, לכ אחד שמשלם יאמר לנהג בשקט ובעדינות: אם תוכל לומר למנהל שלך שיאמר לאחראיים באגד שהפרסום האחרון שלהם היה פוגעני?! תודה ונסיעה טובה. וללכת להתיישב.
תוך יממה זה יצור באאז בין הצוות באגד.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חבל שאתם עובדים קשה
יקום איזה חברת פרסומת מתנדבת כ"גל אורן" להסביר שזה אסור להחרים וזה נקרא לחילול השם וכו'
וכמובן תמורת שלמונים גם ימצאו את העיתון התורן שיסביר שזה בושה וחרפה מה שעושים לידידנו אגד, וישימו תמונה של אחד המנהלים עם כיפה קטנה שממלמל כמה מילים ומכניס כל רגע את המילה "אחי",

(עיין ערך פשע שוק - זול בפשע)
(עיין ערך עצרת עמנואל)
(עיין ערך העצרות שהיו אמורות להיות נגד ממשלת לב"ן)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ROT;1051474:
חבל שאתם עובדים קשה
יקום איזה חברת פרסומת מתנדבת כ"גל אורן" להסביר שזה אסור להחרים וזה נקרא לחילול השם וכו'
וכמובן תמורת שלמונים גם ימצאו את העיתון התורן שיסביר שזה בושה וחרפה מה שעושים לידידנו אגד, וישימו תמונה של אחד המנהלים עם כיפה קטנה שממלמל כמה מילים ומכניס כל רגע את המילה "אחי",

(עיין ערך פשע שוק - זול בפשע)
(עיין ערך עצרת עמנואל)
(עיין ערך העצרות שהיו אמורות להיות נגד ממשלת לב"ן)
שיקומו, שיסבירו, שיקראו לנו "אחי"
לי נמאס מאגד, ואשמח מאוד אם ניקח את העניינים לידיים ונעשה מעשה.

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היה היום "בהמבשר"

......

קבצים מצורפים

• מי לא משלם.JPG
    KB 79.6 · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה