אינדיזיין עימוד משולב עברית אנגלית

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
יש לי 2 קונטרסים קטנים, אחד בעברית ואחד באנגלית,
הלקוח רוצה לשלב
כשימין נפתח מימין לשמאל, וכשאר הופכים הקונטרס - יהיה הקונטרס באנגלית משמאל לימין.
איך עושים זאת?

בעצם אם זה PDF אחד, אז העמוד הראשון הוא עברית כרגיל, ובסוף יש את העמוד האחרון של האנגלית וכן הלאה...

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני הופך את הסדר של האנגלית ע"י יבוא של הקובץ לאינדיזיין עם הסקריפט לייבוא PDF, ומסמן שם שיעשה זאת ברוורס.

איתי-

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אאל"ט לוחצים פעמיים על הקובץ והאקרובט מעלה אותו.
אכן, באקרובט הישן לא עבד לי ובחדש זה פתח לי הודעה שיש אפשרות מובנת כזו באקרובט (כלים>אשף הפעולות> הפוך סדר עמודים -באנגלית) ואכן זה עבד מצויין.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה