עזרה עזרה בתמחור

debbs

משתמש חדש
לקראת חנוכה, אני שוקלת להפיץ ערכה לחדר בריחה ביתי (לא משחק קופסה עם חידות) - מתאים לקבוצה של כ-4 (גילאי נוער ומעלה). מה לדעתכם מחיר ראלי לבקש עבור כזו ערכה להשכרה/ למכירה?

תודה רבה!!!

שווה להכנס

משתמש צעיר
וואלה, איזה מגניב!
אולי תעשי 2 תמחורים...
תעשי לקבוצה של 4 ב 120 ש"ח (יותר זול מללכת לחדר בריחה...)
ותעשי לקבוצה של 10 אנשים (המשתתפים במסיבת חנוכה) 300
ככה אני הייתי משלמת...

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מה הערכה מכילה?
לא לפרט ממש כדי שלא יגנבו את הרעיון,
אבל מה השווי של החפצים שבפנים? זה יכול לעזור לקבוע כמה לתמחר...

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה נשמע ממש מסקרן ויכול לעבוד טוב! גם אני ישר חשבתי על חנוכה, תזדרזי...

debbs

משתמש חדש
כמו שציינת, אני שוקלת איך לענות על שאלה זו. אני חושבת שבסופו של דבר היא נותנת את הכלים ליצירת החוויה של חדר בריחה ולא רק מערכת של חידות, כך שזה לא רק השווי של החפצים אלא התמורה הסופית.

מינימאוס

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו בערך ב100 ש"ח
את משחק הקופסא "חדר בריחה"
יש שם 4 ערכות שונות

debbs

משתמש חדש
מדובר בערכה בה הופכים את החדר לחדר בריחה ולא משחק קופסה. נהנו גם ממשחקי קופסה של חדר בריחה, זה אומנם משחקי חשיבה מהנים אבל נראה לי שהאתגר בצורה של חדר בריחה הוא חוויה אחרת. (אשמח לשמוע אם חושבים כמוני או אחרת). בכל אופן, העלות של המנעולים והאביזרים הנלווים גבוהה יותר.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
100 שקלים זה מחיר למשחקי ילדים בעיקר,
באם זה מוצר מאד איכותי, ויש לך איך לשווק אותו נכון,
המחיר הרבה יותר גבוה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה