עזרה בתמחור עיצוב פנים לדירה

א.מ עיצוב

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום ,
אני מעצבת פנים ,
בא אלי לקוח שרוצה עיצוב דירה ריהוט ,תאורה וכ'ו
וקצת תכנון הכוונה להפרדה בין מטבח לסלון
אני צריכה שתעשו לי סדר
איך זה עובד ?
מה האופציות שאני יכולה לתת ללקוח,
נגיד שהוא מחליט שהוא קונה לבד את הדברים,
איך מתמחרים כזה דבר?
איזה אופציות עלי לתת לו?

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תסבירי קצת את שאלתך. האם ריהוט הכוונה תככנית ריהוט-העמדה והתאמת ריהוט קיים, או .תכנון הריהוט בעצמו בכפוף לתכנית החלל?
הפרמטר צריך כעיקרון להתחלק:
1. סקיצות תכנון בסיסיות לדירה.
2/,תכניות חשמל /אינסטלציה.
3.תכניות ריהוט./פרוזנטציה
4. תכניות עבודה לקבלן/נגר.
זה הבסיס בד"כ.
אם הוא מבקש ליווי .אז זה תמחור נוסף שאת מחשבת בד"כ לפי שעות ליווי .
פיקוח עליון זה תשלום נוסף לפי מספר ביקורים או משהו גלובלי מסוכם.
פיקוח פרוייקט מלא זה כבר סיפור שונה והצעת מחיר נוספת. ובחוזה נפרד /או להכליל במחיר כולל.

זהר מושקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה שקצת סוטה מהענין וסליחה מראש
מישהי יכולה להגיד לי כמה המחשבון שכ"ט לאדריכלים של SAF נמוך מהממוצע וכמה ניתן לסמוך עליו?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה שקצת סוטה מהענין וסליחה מראש
מישהי יכולה להגיד לי כמה המחשבון שכ"ט לאדריכלים של SAF נמוך מהממוצע וכמה ניתן לסמוך עליו?
הוא לא נמוך מהממוצע, לעתים הוא אף גבוה ממנו.
הבעיה בו לדעתי שהוא לא מקיף את כל הפרמטרים האפשריים, מספיק שחסרים 2 פרמטרים שאת אמורה לספק ללקוח ואינם מופיעים שם בשביל שהחישוב יהיה מוטעה...

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא גבוה,
ויש בעיה שהוא מכליל ביחד דברים
למשל פרוט של מטבח ופרטי נגרות
בהרבה בתים יש תכנון מטבח אך לא תמיד יתבקש ממני גם פרוט של ארונות שונים
אני חושבת שכל ארון שמתכננים צריך ממש לתמחר בנפרד...

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא לא נמוך מהממוצע, לעתים הוא אף גבוה ממנו.
הבעיה בו לדעתי שהוא לא מקיף את כל הפרמטרים האפשריים, מספיק שחסרים 2 פרמטרים שאת אמורה לספק ללקוח ואינם מופיעים שם בשביל שהחישוב יהיה מוטעה...
בס"ד
לידיעתכם גבירותיי ורבותיי! המחירים במגזר הכללי בד"כ עובדים על רף שונה לחלוטין. לכן saf אינו משקף כ"כ ביחס למגזר החרדי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה