עוגות/עוגיות עוגת שכבות מעיתון קטיפה

פרינזי

משתמש צעיר
תודה על כל המתכונים,
הכנתי אתמול את העוגה,
ולא הצלחתי למרוח את קרם הקפוצינו,
מה יכולה להיות הסיבה?
זה קרם שקניתי בחנות פיצוחים,
ולא היה במקרר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
תודה על כל המתכונים,
הכנתי אתמול את העוגה,
מה יכולה להיות הסיבה?
ולא היה במקרר.
בפעם הבאה מחממים מעט וגם לא מורחים על העוגה עד שהיא ממש ממש קרה

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
תודה על כל המתכונים,
הכנתי אתמול את העוגה,
מה יכולה להיות הסיבה?
ולא היה במקרר.
אני שמתי את הקופסא בתוך מים רותחים.
כך הקרם היה נוזלי יותר והיה קל למריחה.

**Moko**

משתמש מקצוען
@פטפט
תודה על השיתוף, נראה מדהים!
זה נאפה ב 2 תבניות אינגליש, נכון?
ובעצם אם אני עושה ארבע שכבות אז אני מורחת פעמיים גנאש וקרם ומחלקת את הגנאש ל 1/3 ?

עריכה: אני רואה שאופים ב 2 תבניות תנור. אבל לא מובן לי - @ה. בקר איך חוצים באמצע אם לכאורה העוגה יוצאת מאוד נמוכה ... בהיעדר סכין לחיתוך עוגות המלאכה תיהיה ממש מסובכת לא ? יש אפשרות לחתוך באמצע כמו שחותכים דף לחצי ? או שזה ייצא עבה מידי
ומה תכלס הכמות שיוצאת כי בתמונות זה נראה שהכל מתכווץ לכדי גודל של תבנית אינגליש אחת

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
@פטפט
תודה על השיתוף, נראה מדהים!
זה נאפה ב 2 תבניות אינגליש, נכון?
ובעצם אם אני עושה ארבע שכבות אז אני מורחת פעמיים גנאש וקרם ומחלקת את הגנאש ל 1/3 ?

עריכה: אני רואה שאופים ב 2 תבניות תנור. אבל לא מובן לי - @ה. בקר איך חוצים באמצע אם לכאורה העוגה יוצאת מאוד נמוכה ... בהיעדר סכין לחיתוך עוגות המלאכה תיהיה ממש מסובכת לא ? יש אפשרות לחתוך באמצע כמו שחותכים דף לחצי ? או שזה ייצא עבה מידי
ומה תכלס הכמות שיוצאת כי בתמונות זה נראה שהכל מתכווץ לכדי גודל של תבנית אינגליש אחת
חותכים באמצע בסכין....
אם מכינים 4 שכבות אז מקבלים באמת פחות פרוסות. אבל גם אפשר לחתוך דק יותר
אפשר להכין רק 2 שכבות כמו שכתוב במתכון אאל"ט

אולי מעניין אותך גם...