ניהול תקציב עובדים חזק לשמור על העו"ש, ו... הפתעה!!

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אני ממש מתפלאת שוד לא כתבו את זה כאן דבר ראשון תנסה רייזאפ יש 3 חודשים חינם נראה לילנו זה ממש עזר
א. מעניין אותי מאד לשמוע כמה זה יעיל אם אין אפליקציה ורק באתר (ואם יש אפשרות לקבל תזכורות לטלפון [אפי' בהודעה])
ב. באתר כתוב שחודש ראשון חינם אח"כ 45 ש"ח בחודש!

shir4

משתמש פעיל
יעיל מאדדדדד מנסיון
גם אנחנו בלי אפליקציה

shir4

משתמש פעיל
א. מעניין אותי מאד לשמוע כמה זה יעיל אם אין אפליקציה ורק באתר (ואם יש אפשרות לקבל תזכורות לטלפון [אפי' בהודעה])
ב. באתר כתוב שחודש ראשון חינם אח"כ 45 ש"ח בחודש!
א. ממש יעיל לנו ממש שנה חיים ואפילו הצלחנו לחסוך לדוגמא ראינו בזכות זה שאנחנו מוציאים על דלק 1200 שח לחודש לקחנו החלטה והחלפנו את הרכב וההוצאה ירדה בחצי
ב. יש עכשיו מבצע של 3 חודשים חינם נראה לי תבדקו

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש גם את חיים ברווח
בעבר הייתי שם וזה ממש מדהים

• תודה
Reactions: sim

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש גם את חיים ברווח
בעבר הייתי שם וזה ממש מדהים

ראיתי בהמודיע פרסום על חודש וחצי בכמעט חינם (לא יודע כמה זה מעט חינם)

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
היו שכתבו כאן על הנושא של הגדלת הכנסות.
מי שמסוגל לעומד במשמעת ברזל עצמית בהוצאות, זה דבר נפלא, אבל כדאי למקד אנרגיה בחשיבה על הגדלת הכנסות, עצירת הוצאות בלתי מבוקרת ופיקוח עליה הרי זה בבחינת "סור מרע" אבל עדיין צריך "עשה טוב", ובס"ד תצליחו, ובענק!

א.ד1

משתמש רשום
עריכה תורנית
יש את myfinanda זה בחינם. (לא ידוע לי על יתרונות שיש RiseUP ואין בזה). בכל אופן עד כמה שאני יודע הם אמינים.

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
"אין הברכה שרויה אלא בדבר הסמוי מין העין"
ככל שיותר נסתכל ונחפור ונחשב חשבונות
כך הברכה פחות תוחל לחול..
מקוה שלא עיצבנתי..
@מציאותית

אני מגיב באיחור... רק עכשיו נחשפתי לאשכול...
אני מציע לך לראות את הסרטון המצורף, בעיקר השניות האחרונות שלו, יש שם תשובה של הגראי"ל שטיינמן זיע"א, בדיוק על השאלה הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה