עזרה סקר קצר מאוד בעניין השכבת ילדים- לאמהות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תוסיפי גם גילאי ילדים, (שיהיה אפשרות לבחירה מרובה)

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בשאלה האחרונה היו לי נתונים סותרים, מחד אני בדכ מרוצה מההתנהלות של ההשכבה אבל גם בדכ 2 נשארים לי ערים מעבר לשעה המצופה...

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
עניתי.
יש המלצות רבות על 'מילטונין' בכדורים. קונים בבית טבע... נותנים לילד כשנכנס למיטה, סוכריה מתחת ללשון, ותוך כמה דקות הגזרה שקטה... מבירורים עם רופאי ילדים מומחים אין בכך כל בעיה..

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
כנ"ל

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עניתי
מאד מסקרן אותי התוצאות!

בהצלחה!

ציפי טינקלרויט

בית פרקטי לחיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עניתי...

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עניתי.
יש המלצות רבות על 'מילטונין' בכדורים. קונים בבית טבע... נותנים לילד כשנכנס למיטה, סוכריה מתחת ללשון, ותוך כמה דקות הגזרה שקטה... מבירורים עם רופאי ילדים מומחים אין בכך כל בעיה..
אמנם לא קשור לאשכול אך תדעי: מלטונין הוא הורמון השינה, והוא אמור להיות מופרש באופן טבעי, בחשיכה ובהתאם להרגלי השינה... נטילה קבועה של תוסף מנוונת את המערכת הטבעית של הפרשת ההורמון וחבל!
במקרה הצורך יש לקחת אולי יום כן יום לא, ורק באופן זמני, על מנת לכוון את המערכת לא להשתלט עליה..

גילה:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עניתי, מקווה מאד להשכיב אכן ברוגע גם את הגדולים, כמו הקטנים.
ואם אצליח- והיה שכרך עצום!!!!
וכמובן נשמח אם תכניסי לכאן בסוף יום- את הסקר המעניין....:);)

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עניתי
יש לי קטנים (4 ו-2)
מאוד אוהבת את הטיימיניג הזה.
שעת איכות :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה