דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כלומר חלק מהמיזם של אור החיים להרוויח עוד כסף
ברור שהם רוצים להרוויח כסף. אחרת למה להם, הם לא איזה מוסד ללא כוונת רווח לעידוד הקריאה והכתיבה.

אבל במקביל, הם יודעים שבתור חברה ששולטת על חלק גדול מהשוק יש להם יכולת להשפיע.
ולמי שניסה ויודע - לא קל להיות כותב/ת מתחיל/ה. גם קשה למצוא הו"ל נחמדה שתסכים לקבל את הספר שלך (ועוד תדריך אותך בסבך הזה), וגם קשה להרוויח בשוק שבו יש העדפה ברורה לסופרים/ות מפורסמים/ות.
אז ההשקעה של אור החיים בכוכבים החדשים היא לא מובנת מאליה בכלל וראויה אפילו להערכה. לא כולם עושים את זה (כלומר - אף אחד אחר).

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כלומר חלק מהמיזם של אור החיים להרוויח עוד כסף
בתור מישהי שנמצאת בסבך הזה בדיוק, לפני הוצאת ספר ביכורים.
הדרך היא סיוט------ אין לי הגדרה אחרת......
אם הצלחתי לפרסם את זה קודם בהמשכים, בעיתון ולא ברשימת תפוצה וביקורת עצמאית, זה בכלל נס בפני עצמו.
יפה נוף- יש להם את הגדולים והקבועים ששווים הכי הרבה מבחינה כלכלית, זה לא רק מהדורה אחת וזהו.
הוצאות אחרות עובדות עם תגמולים, שזה גם סיכון לסופר מתחיל.
כך שנכון ש'אור החיים' מרוויח לקנות זכויות על הרבה ספרים, אבל הוא גם מצליח להביא לנו הרבה סיפורת חדשה, שיכול להיות והייתה נשארת במגירה אם לא-------
וגילוי נאות,
אין לי כרגע קשר ל'אור החיים', כי אני עצמי לא יודעת באיזה מסלול לבחור----- אבל כן מביאה את מצב השוק כיום.

Sara Rivka

משתמש מקצוען
ראיתי פרסומת לספר "ניפגש בהר הברוגז" של שרה מלוביצקי. מישהי יודעת מה זה?
כן, התפרסם בזרקור
מסופר שם על נערה מי' שהיתה מתוסבכת על אחת מי"ב, וכולם העירו לה על זה, תוך כדי היא גילתה שההורים שלה גרושים ואבא שלה גר בבלגיה, היא טסה לשם, ואז היא גילתה כמה זה לא טוב לה התיסבוך.

BRIZA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
השומר אחי - ח' גרינברג​
בין שאול מוכר שעוני יוקרה לבין אבי מהפלאפלייה, מתרקמת ידידות אמיצה נגד כל הסיכויים.
בעלילה סוערת ואפופת מסתורין, מוצאים עצמם גיבורי הסיפור מתמודדים מול דמויות אפלות בהווה ומן העבר.
האם יצליחו לחשוף את האמת ולהניס את הצללים?

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
טוב קראתי את הפרק הראשון של נקמת דם
וכמו שחשבתי שיקרה, זה חיקוי מדויק של @יונה ספיר
מיילא לחקות, אבל למה עם אותם לוקישנים בדיוק?
סתם לידע, אם זה מעניין, מי שכתב את הספר הזה נמצא פה בפרוג, וכנראה קורא את ההודעות על הספר... אז אם זה מעניין אותך... קחי בחשבון.
מה לגבי הספר חזית כפולה 2? מישו יודע משו?
נראה לי ראיתי באתר של קולמוס, בדף הבית ספר של א בראב.
מישהו יכול להשיג תמונה של הספר?

נערך לאחרונה ב:

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אבל אתה בטוח שיש פה כזה ניק?
בכל מקרה אין לי דרך לערוך
ותכל'ס זה נכון...
על סמך פרק אחד שפורסם?
פשוט אנשים שנכנסים לאשכול יכולים לקבל החלטות מה לקנות על פי המידע שכותבים כאן, אז כדאי להיזהר לא לפגוע במכירות של ספר בטעות.
אני לא צוחקת, בשנים האחרונות אני מסתמכת על הביקורת של פרוג כשאני רוצה לקנות ספר

ראש השב"כ

משתמש פעיל
סתם לידע, אם זה מעניין, מי שכתב את הספר הזה נמצא פה בפרוג, וכנראה קורא את ההודעות על הספר... אז אם זה מעניין אותך... קחי בחשבון.
וואלה...
נראה לי ראיתי באתר של קולמוס, בדף הבית ספר של א בראב.
מישהו יכול להשיג תמונה של הספר?
זה שהקפתי?
נראה לי זה של א בראב, קוראים לו: מסתנן חוקי.
צילום מסך 2023-02-23 233844.png

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
על סמך פרק אחד שפורסם?
פשוט אנשים שנכנסים לאשכול יכולים לקבל החלטות מה לקנות על פי המידע שכותבים כאן, אז כדאי להיזהר לא לפגוע במכירות של ספר בטעות.
אני לא צוחקת, בשנים האחרונות אני מסתמכת על הביקורת של פרוג כשאני רוצה לקנות ס
אני כתבתי רק אמת, אני חושבת
ויש אנשים שדווקא יותר יקנו בגלל זה
אבל לא חושבת שאני אמורה להרגיש אשמה בקניות שיהיו או לא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה