התייעצות ספה נשברה יום אחרי שנקנתה.

mirimirimiri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קניתי ספה מעור איכותית ולא זולה (5000 ש"ח) בערב פסח.
הספה הגיעה עם מוביל שהתקין את הספה במהירות טיל והלך.
בפסח הורדתיממנה את הכיסוי והתישבנו עליה לראשונה.
ביום הראשון של חול המועד( בחג לא היינו בבית.) בעלי התיישב על המושב האמצעי ושמענו קול של שבירת קרש.
והמושב האמצעי מי שמתיישב מרגיש שמשהו שבור מבפנים והספה שוקעת באמצע.
באותו יום שלחתי מייל לחנות כדי שיהי תיעוד שנשבר בחג ביום הראשון לשמיוש.

השבוע הגיע היבואן לבדוק את הספה ואמר שלא חיברו נכון את הרגל האמצעית ולכן הספה נשברה.
והא ישלח מישהו לתקן את הקרש ששבור. (או פתח את ההידוקים של הבד מלטה)

אני ניסתי להגיד שהספה חדשה ואני לא רוצה ספה מתוקנת אלא ספה חדשה, והוא לא הסכים לזה. בתואנה שמתוקן זה כמו חדש ואין לו במלאי את הדגם הזה וכו וכו
ניסיתי לפנות אל החנות שיטפלו בזה ולא היתה מידי נכונות אמרו שיבדקו....

האם לדעתכם אני צודקת וצריכה להתעקש על ספה חדשה ולא מתוקנת שמי יודע איזה עוד קרש התעקם ונסדק
וברגע שמחליפים זה לא כמו חדש
או שאני צריכה לשתוק ושיתקנו וזהו???

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האם לדעתכם אני צודקת וצריכה להתעקש על ספה חדשה ולא מתוקנת שמי יודע איזה עוד קרש התעקם ונסדק
וברגע שמחליפים זה לא כמו חדש
הייתי מנסה להתעקש

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להתעקש
ולפנות לרשות להגנת הצרכן

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הייתי בהחלט מבקשת חדשה, אבל לא מתעקשת עד הקצה, אלא קודם הייתי בודקת במה בדיוק מדובר.
אם הבד והעור נשארו חדשים, ואיזה קרש ספציפי נשבר, והוא יוחלף, וכל החיבורים ממנו ואליו נשארו חדשים, ולאחר החלפת הקרש הספה תחזור לעצמה, אין באמת טעם לשבור את הכלים, ללכלך על החנות, לתבוע אותה, כי זה פשוט לא נכון. לא תמיד קרש שנשבר, הופך את הספה ללא חדשה, לא תקינה, וחלשה יותר.. (בפרט שגם לא תמיד זה תלוי בחנות, לעיתים זה היצרן/היבואן. לא שזו סיבה לוותר במקרה של נזק, אבל זו כן סיבה לעשות צעדים שקולים, ולא 'לקרוע' את העולם על כלום).

אבל כמובן, אם באמת משהו נפגם בספה, לא לוותר.
אבל לא לעוף בעיוורון ולדפוק את כל מי שקשור, בלי לבדוק במה מדובר.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
השאלה אם יש עם מי לדבר.
אם יש מישהו בחנות שאפשר לדבר איתו, תסבירי לו שאת חוששת שאחרי תיקון יהיו עוד בעיות,
ואת רוצה לוודא שאם תהיה בעיה הם יחליפו, תגידי את כל האופציות כך שתביני אם יוחלף במידה ויהיה צורך.
זה שאת מדברת זה יאפשר לך להבין איפה את עומדת ומה האפשרויות כרגע.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
לעניות דעתי
"לפני עור לא תתן מכשול" - "תתן עצה ההוגנת לו"
ועל כן אני חושב שצריך לנהוג ביקוב הדין את ההר לא תיקון ולא נעליים הוא רוצה שימכור ספה עם קרש שנשבר אחרי יום בחנות שלו או שיקח אותה לבית שלו
חד וחלק - יש מקומות פשוט מסבנים את הלקוח
תיקון = תיקון
בלי התחכמיות ובלי סיפורים חבל על הזמן
והכי נמי לברר בהגנת הצרכן מה הזכויות ולפעול בהתאם לפעמים חנות שמכבדת את עצמה לא תתלכלך בשביל ספה אע"פ שעולה 5000 שקל
אבל אתם מצד לקוח אמור לקבל מוצר "חדש" דנדש...
תעדכנו...
ועצה טובה צריך לשמור על רוגע ולנהל שיח ברמה ולא לרדת לרזולוציות לא מן הענין
ולזכור שיש בארסנל עוד כלים שעומדים לרשותכם כמו תכניות ברדיו שעובדים למען הצרכנים וכו'
ושתזכו לשבת בקרוב על ספה חדשה בנוח וברוגע עם כוס קפה ועוגיות חמות...

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא מקררת את האוירה אבל אני הגעתי עם סיפור דומה עד לבית משפט ובסוף הפסדתי הרבה כסף ועוגמת נפש, אין אחריות על שבר נקודה, אא"כ תצליחו להוכיח שהיה פגום מההתחלה, הסכום הנ"ל ששולם בעיני אברך זה נשמע הרבה אבל בעיני שופט זה ספא זולה מאוד וזה מה שקיבלתם...

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה זה קשור?
היה טענה של מינימום זמן שימוש שיחשב למוצר שאינו פגום, וטענת היצרן הייתה שרכשנו מוצר זול (שלטעמנו לא היה זול בכלל) והיה עלינו להשתמש שימוש סביר, לך תוכיח אחרת...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
היה טענה של מינימום זמן שימוש שיחשב למוצר שאינו פגום,
יום אחד זה סביר???
ממש ממש לא!!

אבל- יתכן שלא שווה לכם להתעקש על חדש, והספק יתנגד, ואז תצאו קרחים מכל הכיוונים
אלא תבקשו פיצוי על עגמת הנפש (החזר של חלק מהסכום ששילמתם) ותיקון יסודי ממש
עם חיזוקים ממתכת שיחזיקו את השבר, ובעצם יחזקו את כל הספה יותר ממה שהיתה בתחילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה