דרוש מידע סנדלי טוסטי

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
ממליצה מאד על סנדלי טוסטי!!
סנדלים מעור איכותי, מחזיק גם 2 עונות שלמות! ( תלוי בילד...)
והמחיר בסביבות 100 ש"ח בסה"כ!
אבל לא מתאים לילדים ממש קטנים, כי הסוליה קשיחה ולא גמישה, וגם הדוגמאות יותר קלאסיות ובוגרות, לא מדי אופנתיות...
נכון,
סנדל מצוין ונוח, שנה שעברה קניתי כאלה לבנים, והם השנה גם רוצים רק כאלה,
בסה"כ גם יפה למרות שלא אופנתי, נראה פשוט וקלאסי, ובעיני בסנדלים לא צריך יותר מזה, (באמת מתאים לגדולים יותר, ולדעתי גם מתאים יותר מהסנדלים האופנתיות, בסביבה שלי הרבה ילדים גדולים נועלים אותם.)

נערך לאחרונה ב:

mmt3

משתמש צעיר
נכון,
סנדל מצוין ונוח, שנה שעברה קניתי כאלה לבנים, והם השנה גם רוצים רק כאלה,
בסה"כ גם יפה למרות שלא אופנתי, נראה פשוט וקלאסי, ובעיני בסנדלים לא צריך יותר מזה, (באמת מתאים לגדולים יותר, ולדעתי גם מתאים יותר מהסנדלים האופנתיות, בסביבה שלי הרבה ילדים גדולים נועלים אותם.)
כבר שנים שזה קיים, וכמה שיש מגוון של סנדלים אופנתיות תמיד רואים הרבה שלובשים דווקא את הסגנון הזה (אפילו בציבור הדת"ל שם סנדלים מהווים פריט אינטגרלי לגמרי)

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
מישהו יודע האם כבר יש אצל אבי (בבר אילן) סנדלים?
יש גם מידות לילדים יותר גדולים?
תודה!
הייתי שם, כן יש סנדלים, מהטוסטי הקלאסי לבנים יש מידות גם גדולות (אני קניתי מידה 39), לבנות לא מצאתי משהו, ובכללי אין הרבה מבחר כרגע, אבל צריך להגיע עוד סחורה,
כל זוג עלה לי 50 ש"ח, וזה נוח ממש עם רפידה מרופדת כזאת ונראה חזק וטוב.
במרטי יש דגם 1 של טוסטי עולה 129, יתכן שאצל אבי זה עודפים.

sllg

משתמש צעיר
הייתי שם, כן יש סנדלים, מהטוסטי הקלאסי לבנים יש מידות גם גדולות (אני קניתי מידה 39), לבנות לא מצאתי משהו, ובכללי אין הרבה מבחר כרגע, אבל צריך להגיע עוד סחורה,
כל זוג עלה לי 50 ש"ח, וזה נוח ממש עם רפידה מרופדת כזאת ונראה חזק וטוב.
במרטי יש דגם 1 של טוסטי עולה 129, יתכן שאצל אבי זה עודפים.
לבנות הייתי מעדיפה משהו יותר אופנתי...
לבנים מספיקה לי הנראות הקלאסית (מסכימה שלגדולים זה יותר מתאים מהסנדלים האופנתיות) והעיקר שיהיה חזק.

mmt3

משתמש צעיר
לבנות הייתי מעדיפה משהו יותר אופנתי...
לבנים מספיקה לי הנראות הקלאסית (מסכימה שלגדולים זה יותר מתאים מהסנדלים האופנתיות) והעיקר שיהיה חזק.
לגדולים הסגנון הזה הכי מתאים, השעם וכדו' באמת פחות מתאים,
אגב לא הכל אצל אבי זה טוסטי (אאל"ט) אבל אותו סגנון,
יש לו סטנדים בחוץ עם עודפים ב20 ש"ח, מה שיש בפנים כנראה לא עודפים,
מה שכן, זה פשטני למדי, מחובר לקיר באזיקונים, לוקחים, שמים על הרגליים והולכים, נראה לי אפילו בלי קופסא...
אבל זה בהחלט שווה, במיוחד ב50 ש"ח , (יש מקומות שלוקחים גם 250 ש"ח...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה