דרוש מידע סמינר שבילי בית יעקב

noa choen

משתמש צעיר
מישהי מכירה את הסמינר הזה ויודעת להגיד לי מה הסגנון שלו
רמה רוחנית ומקצועית וכו' אשמח לכל מידע
תודהה

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
איפה הוא ממוקם בארץ? ואיזה סגנון? האם זה סמינר או תיכון?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מהכרות לפני כמה שנים:
סמינר של הרבנית יפה דרעי. משקיעים מאד בצוות ובתלמידות
רוב הבנות ספרדיות מכל הארץ (יש אפשרות לפנימיה). חלק קטן מבתים מסוגים שונים (בגלל האפשרות של הפנימיה)
יש הרבה דגש על הכנת הבנות להקמת בית של תורה בצורה בריאה.
הלימודים שם מקצועיים, הם מציעים תואר בכמה מקצועות וזה מושך בנות גם מהסמינרים הטובים שרוצות דווקא את התואר שיש שם (לדוגמא- מוזיקה ואומנויות הבמה)
אבל הרמה הלימודית שם (מעבר למה שנדרש בתואר וכדו') לדעתי לא הכי גבוהה. וכן התקנון מאפשר יותר, והסגנון של הבנות פתוח יחסית לסמינרים אחרים בירושלים.

מאה100

משתמש מקצוען
מכירה את הסמינר הזה מלפני כמה שנים, אין לי מושג מי ומה את, אבל נקרא סמינר פתוח יותר,
בשעתו הקפידו על טלפונים כשרים או לפחות תומך, בנות בעיקר ספרדיות, שיח ושפה, סגנון לבוש, מושגים ובילויים, הכל מהסוג הפתוח יותר, אבל לא ברמה של "פתוח" אלא "יותר פתוח מאחרים"
יש שם גם בנות טובות ממש.
לצערי אחת החברות שלי יצאה משם ממש רחוק מאיך שנכנסה...

noa choen

משתמש צעיר
יש כאן אולי מישהי שיודעת להגיד לי איך הסמינר כיום?
אם הוא נשאר אותו דבר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה