עזרה סל לידה- יש הבדל בין הקופות?

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמה זמן אחרי הלידה אפשר להשתמש בהחזרים?

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אילו מוצרי הנקה ניתן לקנות? חוץ ממשאבה ושקיות אחסון לחלב?

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם יש מישהי שקנתה משאבה מאלי אקספרס וקיבלה החזר מהקופה????

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
זה משהו חדש?
רק למי שיש מאוחדת שיא?
או שלעדיף יש גם משהו?
לא שמעתי מזה עד עכשו...

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני עברתי לאחרונה ללאומית, כי בלאומית כל מי שהייתה בשב"ן גוררת ותק, כלומר את לא צריכה להיות במכבי שלי, או כללית פלטינום, מספיק שתהיי בכללית זהב.

מה שהכי פיתה אותי, זה הסעיף הזה
(מישהי יודעת אם זה נכון?)

הבראה ליולדת החל מהילד הראשון 3 ימי הבראה לאחר לידה רגילה, 5 ימי הבראה לאחר לידה קיסרית.
החזר של 80% עד תקרה של 350 ₪ ליום זכאות זו אינה נכללת בסל ההיריון (ההחזר אינו על חשבון סל ההיריון)
תוספת ימי הבראה ליולדת, החל מילד שלישי תוספת של 3 ימי הבראה מילד שלישי ואילך –החזר של 80% עד תקרה של 350 ₪ ליום במסגרת סל היריון

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני עברתי לאחרונה ללאומית, כי בלאומית כל מי שהייתה בשב"ן גוררת ותק, כלומר את לא צריכה להיות במכבי שלי, או כללית פלטינום, מספיק שתהיי בכללית זהב.

מה שהכי פיתה אותי, זה הסעיף הזה
(מישהי יודעת אם זה נכון?)

הבראה ליולדת החל מהילד הראשון 3 ימי הבראה לאחר לידה רגילה, 5 ימי הבראה לאחר לידה קיסרית.
החזר של 80% עד תקרה של 350 ₪ ליום זכאות זו אינה נכללת בסל ההיריון (ההחזר אינו על חשבון סל ההיריון)
תוספת ימי הבראה ליולדת, החל מילד שלישי תוספת של 3 ימי הבראה מילד שלישי ואילך –החזר של 80% עד תקרה של 350 ₪ ליום במסגרת סל היריון

יש את זה גם במאוחדת. בלאומית זה סעיף חדש, במאוחדת, לפחות החלק הראשון, תקף עוד לפני שהרחיבו את הסל ליולדות. בעלת ביטוח שיא היתה זכאית להחזר דמי הבראה על לידה החל מלידה ראשונה. אבל ההחזר ליום נמוך יותר.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש את זה גם במאוחדת. בלאומית זה סעיף חדש, במאוחדת, לפחות החלק הראשון, תקף עוד לפני שהרחיבו את הסל ליולדות. בעלת ביטוח שיא היתה זכאית להחזר דמי הבראה על לידה החל מלידה ראשונה. אבל ההחזר ליום נמוך יותר.
זאת אומרת שיש החזר על שישה ימי בית החלמה במסגרת סל הלידה מילד שלישי?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
למה מילד שלישי? יש מצב שמילד ראשון, כי במאוחדת שיא כבר לפני חמש שנים ויתכן שאף יותר רחוק המבוטחות קבלו החזר על החלמה החל מלידה ראשונה. אחד התמריצים שלי לעבור למאוחדת היה ההחזר על הבראה החל מהילד הראשון. הייתי אז חברה בלאומית וכמובן לא קבלתי החזר על דמי ההבראה - הלו ניתנו אז רק מן הילד הרביעי. שכנתי בבית ההחלמה היתה גם היא אחרי לידה ראשונה וסיפרה שיש לה כיסוי ממאוחדת.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מילד שלישי יש תוספת של 3 ימים נוספים
זאת אומרת סה"כ 6 ימים.
הגיוני?

ראי לעיל - ציינתי שאני מתייחסת לרישא של דבריך ופחות בקיאה בסיפא.
שמעתי בחצי אוזן על הרחבת ימי ההחלמה ע"ח הסל, אבל אין לי מושג לגבי איזו מספר לידה העניין תקף.

אסתר כהן

משתמש מקצוען
יש חילוק גדול
החילוק העיקרי תופס בוותק שמבקשים ממך כדי לקבל את זה ועד כמה זמן מהלידה אפשר לממש את ההטבות במאוחדת למשל צריך וותק של תשע חודשים ואפשר לממש עד שני חודשים מהלידה ובכללית למשל צריך וותק רק של ששה חודשים ואפשר לנצל עד ששה חודשים אחרי הלידה.
זה מאד משנה אם אתה רוצה לקנות אביזר מייד אחרי הלידה וכד'
יש לך מושג [או למשהי אחרת פה]
לו יצוייר---
שהצטרפתי למאוחדת שיא
וילדתי לפני שחלפו 9 חודשים
לאחר חודש מהלידה חלפו ה9 חודשים המיוחלים
אוכל לבקש החזר אחרי חודש על דולה שלקחתי בלידה?

שירונת

משתמש מקצוען
יש לך מושג [או למשהי אחרת פה]
לו יצוייר---
שהצטרפתי למאוחדת שיא
וילדתי לפני שחלפו 9 חודשים
לאחר חודש מהלידה חלפו ה9 חודשים המיוחלים
אוכל לבקש החזר אחרי חודש על דולה שלקחתי בלידה?
לא
צריך שבתאריך הלידה תהיי זכאית
על דברים אחרים שקנית אחרי שהיית זכאית כן תקבלי החזר למרות שבתאריך הלידה לא היית זכאית.
תנסי אולי לבקש ועדת חריגים.
(מנסיון שלי- הכניסו את התוספת של החזר על דולה שבועיים אחרי שילדתי, ביקשתי ממנהל הסניף והוא שלח אותי לועדת חריגים, שם אישרו לי חצי מסכום ההחזר.)

נערך לאחרונה ב:

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
במאוחדת לא אישרו לאשתי החזר על כרית הנקה.
כנראה שלא כל המוצרים בתחום כלולים.

גם ככה מפתה אותי לעבור כולנו ללאומית בגלל המחיר הנמוך.

yudb

משתמש סופר מקצוען
משהי הצליחה לקבל באחת הקופות החזר על מיילדת/דולה?

(מיילדת שחותמת מיילדת/דולה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה