דרוש מידע סיר חדש פעמי על כיריים קרמיות?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאאא!
אני שמתי נייר אלומניום עבה ומהחום הגבוה והישיר האלומניום הותך והשאיר כתם מתכת על המשטח. וכמה דקות אחר כך כשאני מנסה להבין מה קרה פה ואיך אני מסירה את האלומניום שנדבק... הכיריים התנפצו...

עריכה- מדובר על כיריים קרמיות שנהיות אדומות בחימום. הבנתי שאלו עם פלטות שחורות פחות מתחממות לחום גבוה ולכן אפשרי להשים מעל אלומניום.

פשוש

משתמש מקצוען
לאאא!
אני שמתי נייר אלומניום עבה ומהחום הגבוה והישיר האלומניום הותך והשאיר כתם מתכת על המשטח. וכמה דקות אחר כך כשאני מנסה להבין מה קרה פה ואיך אני מסירה את האלומניום שנדבק... הכיריים התנפצו...

עריכה- מדובר על כיריים קרמיות שנהיות אדומות בחימום. הבנתי שאלו עם פלטות שחורות פחות מתחממות לחום גבוה ולכן אפשרי להשים מעל אלומניום.
אני אישית בישלתי בסירים חד פעמיים על כיריים קרמיות שנהיות אדומות בחימום, והיה מעולה.

חולי

משתמש סופר מקצוען
לאאא!

סירים ח"פ מיועדים לחום גבוה וישיר כנראה שנייר לא

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טוב טוב. למדתי משהו...
אני השתמשתי בנייר אלומניום ממש עבה, של השיש בפסח.
כנראה זה לא אותו הדבר...אבל בכל מקרה נשאר לי טראומה מהסיפור כך שלא בטוח שהייתי מנסה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה