עזרה סיפור מנוקד לכיתה ד

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני מחפשת דחוף סיפור מנוקד באורך של כ100 מילים שמתאים לכיתה ד בנות- לצורך הכנת שיעור, ופשוט אין לי טיפת סבלנות לזה, ואני גם לא יודעת לנקד במחשב, וביד זה עבודת נמלים...
יש מישהו שיש לו משהו מוכן?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
לנקד במחשב,
אפשר לנקד בקלות בנקדן האוטומטי של דיקטה (3 סגנונות)
פשוט מעתיקים את הטקסט לשדה (ויש אפשרות גם לתקן)
אֶפְשָׁר לְנַקֵּד בְּקַלּוּת בְּנַקְדַן הָאוֹטוֹמָטִי שֶׁל דִּיקְטָה (3 סִגְנוֹנוֹת)
פָּשׁוּט מַעְתִּיקִים אֶת הַטֵּקְסְט לִשְׂדֵה (וְיֵשׁ אֶפְשָׁרוּת גַּם לְתַקֵּן)

ויש גם את זה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני מחפשת דחוף סיפור מנוקד באורך של כ100 מילים שמתאים לכיתה ד בנות- לצורך הכנת שיעור, ופשוט אין לי טיפת סבלנות לזה, ואני גם לא יודעת לנקד במחשב, וביד זה עבודת נמלים...
יש מישהו שיש לו משהו מוכן?

הָרַב וְהַפַּרְפַּר

בְּעִירָה נִדַּחַת אֵי שָׁם בַּגָּלוּת חַי לוֹ רַב צַדִּיק גָּדוֹל וּבָא בַּיָּמִים.
שְׁמוֹ הָלַךְ לְפָנָיו וְרַבִּים עָלוּ אֵלָיו לָרֶגֶל לְהִוָּעֵץ בַּעֲצוֹתָיו וּלְגַלּוֹת אֶת הַנִּסְתָּר.

רָאָה הוּא דְּבָרִים שֶׁבְּנֵי אֱנוֹשׁ מִן הָעָם לֹא רָאוּ וְלֹא הֵבִינוּ.
בְּאֶחָד מִהִימִים קָם תַּלְמִיד חָכָם וְהֶחֱלִיט לִבְחֹן הֲיֵשׁ יְסוֹד בִּגְדֻלָּתוֹ שֶׁל הָרַב? וְעַל שׁוּם מָה יָצְאָה גְּדֻלָּתוֹ שֶׁל הָרַב בָּרַבִּים?

נִכְנַס הַתַּלְמִיד אֶל חַדְרוֹ שֶׁל הָרַב וּפָנָה אֵלָיו: "רַבִּי וּמוֹרִי, שָׁמַעְתִּי עַל נִפְלָאוֹת תָּבְנוֹתֶיךָ, וּגְדוֹלוֹת מַעֲשֶׂיךָ, אָנָּא אֱמֹר לִי-אוֹחֵז אֲנִי בְּיָדִי פַּרְפַּר הַחַי אוֹ מֵת הוּא?"

חִיֵּךְ הָרַב, הִשְׁפִּיל עֵינָיו וְעָנָה לַתַּלְמִיד:
"הַתְּשׁוּבָה בְּיָדַיִךְ וְלֹא בִּידֵי - אִם תִּרְצֶה סְגֹר בְּחָזְקָה אֶת יָדֶיךָ-וּמֵת.
אִם תִּרְצֶה פְּתַח לִרְוָחָה כַּפּוֹת יָדְךָ וְיָעוּף הוּא לַמָּרוֹם-וְיִחְיֶה".

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הָרַב וְהַפַּרְפַּר

בְּעִירָה נִדַּחַת אֵי שָׁם בַּגָּלוּת חַי לוֹ רַב צַדִּיק גָּדוֹל וּבָא בַּיָּמִים.
שְׁמוֹ הָלַךְ לְפָנָיו וְרַבִּים עָלוּ אֵלָיו לָרֶגֶל לְהִוָּעֵץ בַּעֲצוֹתָיו וּלְגַלּוֹת אֶת הַנִּסְתָּר.

רָאָה הוּא דְּבָרִים שֶׁבְּנֵי אֱנוֹשׁ מִן הָעָם לֹא רָאוּ וְלֹא הֵבִינוּ.
בְּאֶחָד מִהִימִים קָם תַּלְמִיד חָכָם וְהֶחֱלִיט לִבְחֹן הֲיֵשׁ יְסוֹד בִּגְדֻלָּתוֹ שֶׁל הָרַב? וְעַל שׁוּם מָה יָצְאָה גְּדֻלָּתוֹ שֶׁל הָרַב בָּרַבִּים?

נִכְנַס הַתַּלְמִיד אֶל חַדְרוֹ שֶׁל הָרַב וּפָנָה אֵלָיו: "רַבִּי וּמוֹרִי, שָׁמַעְתִּי עַל נִפְלָאוֹת תָּבְנוֹתֶיךָ, וּגְדוֹלוֹת מַעֲשֶׂיךָ, אָנָּא אֱמֹר לִי-אוֹחֵז אֲנִי בְּיָדִי פַּרְפַּר הַחַי אוֹ מֵת הוּא?"

חִיֵּךְ הָרַב, הִשְׁפִּיל עֵינָיו וְעָנָה לַתַּלְמִיד:
"הַתְּשׁוּבָה בְּיָדַיִךְ וְלֹא בִּידֵי - אִם תִּרְצֶה סְגֹר בְּחָזְקָה אֶת יָדֶיךָ-וּמֵת.
אִם תִּרְצֶה פְּתַח לִרְוָחָה כַּפּוֹת יָדְךָ וְיָעוּף הוּא לַמָּרוֹם-וְיִחְיֶה".

זה מושלם!!!!!!!!!
תודה רבה!!!!!!!!!
לכתוב קרדיט כלשהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה