דרוש מידע סגירת מרפסת לחדר

D

Deleted 66182

אורח
פנלית איכותית עם מתקין אחראי
בידוד טוב
חיפוי גבס מבפנים
וטיפ שלי-חיפוי רצפה (ריצוף או פרקט וכד') כמו החדר ליד, שיתן תחושת זרימה וחלק מהבית ממש או בדוגמא (טפט, קרניז) בהתאם לבית.
בניה מבלוקים צריכה אישור מהנדס
ובעצם גם בניה מפנלית-עשיתי זאת ולקחתי מהנדס בשביל הבטיחות
הרוב ממש לא עושים זאת.

הנשר הגדול

משתמש צעיר
אפשר פנלים עם גבס פנימי נראה בפנים יותר כמו חדר זה צורה של קיר והגבס לא יהרס בגלל הפנלים זה פחות מבודד מבלוקים אבל יצא יותר זול (לא יודע בכמה) ועדיין זה סביל בתכלס זה תלוי בתכנון טוב הרי חלק זה כבר קירות של המרפסת שזה לא יראה שונה מהם

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם הדירה שלכם באיזור קר - ממש לא מומלץ פנלית. עדיף בניה נורמלית עם קירות מבלוקים בחיפוי אבן ולא לשכוח בשום אופן - בידוד תרמי (חום-קור), אחרת סיוט לגור בחדר הזה.

D

Deleted 66182

אורח
זה פחות מבודד מבלוקים
הקבלן שלקחנו עשה בידוד מעווולה יצא יותר טוב מבלוקים כמעט לא צריך לחמם/למזג (מקום גבןה וקפוא)
זה תלוי בנתונים ובכיוונים של החדר ובאופן הבידוד-יש עם צמר סלעים ויש עם רונדופאן (קלקר)
ופנלית אכן יוצא יותר זול.
מה שכן-צריך איטום רציני מבחוץ אחרת הגבס הולך...

ממ"ד

משתמש מקצוען
פנלית איכותית עם מתקין אחראי
בידוד טוב
חיפוי גבס מבפנים
וטיפ שלי-חיפוי רצפה (ריצוף או פרקט וכד') כמו החדר ליד, שיתן תחושת זרימה וחלק מהבית ממש או בדוגמא (טפט, קרניז) בהתאם לבית.
בניה מבלוקים צריכה אישור מהנדס
ובעצם גם בניה מפנלית-עשיתי זאת ולקחתי מהנדס בשביל הבטיחות
הרוב ממש לא עושים זאת.
בניית בלוקים לא צריכה מהנדס אם הרצךה והתקרה קיימים.
ובלוקים עם איטום והלבשת אבן כולל בידוד טרמי זה הכי מומלץ.
כמובן יש המון שיקולים...
מחיר.. וכן איזה קומה, כי זה דורש פיגום...
אבל השיטה הזאת הופכת את זה לחדר רגיל של בית מבודד טרמית וממים וכמובן עמיד לאורך שנים בסד...

D

Deleted 66182

אורח
בניית בלוקים לא צריכה מהנדס אם הרצךה והתקרה קיימים.
האם מדובר ברצפה ובתקרה קיימים או רצפה של מרפסת ומרפסת של שכנים מעל כתקרה?

D

Deleted 66182

אורח
מדובר ב רצפה של מרפסת ומרפסת של שכנים מעל כתקרה
לפי מה שידוע לי להעמיס בלוקים על מרפסת כדאי אישור מהנדס
לא ידוע לי אם חובה אבל מבחינתי חובה בטילותית
לי היה בדיוק ככה
שלמתי 500 ש"ח למהנדס בשביל הרוגע הנפשי.
אמר לי שאפשר רק בגלל שזה מרפסת פינתית אבל אם היה על רלסים ולא קירות בצורת ריש
במקרה שלנו היה מסוכן.. שווה להתייעץ לטעמי.
אנחנו עשינו חדר של 9 מ"ר ב15 אל"ש פנלית וגבס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה