דרוש מידע נשמח לכל מידע רפואי/עיצה בעניין! תודה רבה!!

בית יפה

משתמש פעיל
תשאלו כל נוירולוג מתחיל
90 אחוז מגיבים בצורה כזאת או אחרת לתרופות
(כבר הבאתי קישור)
אלו שמגיבים לא טוב רובם סובלים ממחלות רקע נוספות
תאורטית כל העשר אחוז הנוספים מועמדים לניתוח

קבוצת אפי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כמו שכתבתי 30 אחוז
רק כ25% -30% נקראים לא מאוזנים למרות התרופות , ולפעמים נדרשים לקחת יותר מתרופה אחת , לפעמים נעזרים בדיאטה קטוגנית , יש עם קוצב וגאלי , וניתוח , גם לא תמיד מתאים לכל אחד מה25-30 אחוז האלה , והרבה תפילה וסיעתא דשמיא !

לייקית

משתמש מקצוען
את רוב ההודעות שבפורום הזה, הייתי משאירה לנוירולוג.
לא נראה לי שלזה התכוון פותח האשכול. תועלת הן ודאי לא מביאות לו

סימפטי

משתמש פעיל
תשאלו כל נוירולוג מתחיל
90 אחוז מגיבים בצורה כזאת או אחרת לתרופות
(כבר הבאתי קישור)
אלו שמגיבים לא טוב רובם סובלים ממחלות רקע נוספות
תאורטית כל העשר אחוז הנוספים מועמדים לניתוח
אולי נורולוג מתחיל יגיד ככה, אבל אני שמעתי מפרופסור וותיק ש30 אחוז לא מאוזנים ע"י תרופות.

סימפטי

משתמש פעיל
רק כ25% -30% נקראים לא מאוזנים למרות התרופות , ולפעמים נדרשים לקחת יותר מתרופה אחת , לפעמים נעזרים בדיאטה קטוגנית , יש עם קוצב וגאלי , וניתוח , גם לא תמיד מתאים לכל אחד מה25-30 אחוז האלה , והרבה תפילה וסיעתא דשמיא !
לא אמרתי ש30 אחוז עושים ניתוח, אמרתי ש30 אחוז לא מתאזנים ע"י תרופות, ניתוח עושים רק כשיש מוקד, וגם זה עוזר רק ל50 אחוז, ויש בזה גם סיכון לנזק מוחי.

בקיצור עדיף לפני כל הדברים האלה לנסות דברים טבעיים שאני מכיר הרבה מקרים שהפסיקו לפרכס בדרכים טבעיים, תמיד אפשר אח"כ אם זה לא עוזר להתחיל בדרכים קונבנציונליות.

סימבול

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה זה דברים טבעיים?? אשמח לשמוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה