נשברה לכם עגלת בייבי גוגר לאחרונה? הצטרפו לתביעה!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אנחנו הבאנו מארה"ב, 3 גלגלים, לילד שהיום בן שבע וחצי.
העגלה מעולה, ומקווה שתהיה כך גם הלאה בעז"ה.
עברה עוד שני ילדים ובשימוש עד היום. בשימוש סביר. בלי להושיב ילד נוסף ולהכביד על העגלה, ובלי מטענים חורגים להוציא ילד+ שקיות קניות/תיק.
חשוב: ברכב פרטי בלי תלאות של תא מטען באוטובוס- שהוא הורס עגלות סדרתי.

יהודיתה

משתמש פעיל
קנינו עגלה (בחו"ל) לפני ארבע שנים, נשברה אחרי שנתיים משמוש מסיבי.(נשברה לשתיים במקום של הקיפול)
לא זוכרת את הצבע של השילדה שלה..

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עגלה היא קרון משא, היא לא אמורה להישבר אם היא סוחבת ילד(1)קטן. יש לנו עגלת יחיד בת חמש שנים ששימשה שני בנים מופרעים למדי, והיא סוחבת יפה..

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם אני התאכזבתי מאד קניתי אותה בגלל האחריות ואחרי 8 חודשים !!! תינוק ראשון נשבר לי השלד של העגלה במקום הקיפול בצד אחד ומיד אח"כ צד שני וכשדברתי איתם אמרו לי שזה בגלל שירדתי איתה במדרגות ואין אחריות אז הציעו לי ב300 וכמה שדברתי איתם לא ותרו בסוף בעל החנות שיאמר לשבחו ביבילנד שניסה לעזור לי ושלחו אליהם את העגלה וכך ותרו לי על 50 ש"ח גם אני מאד מאוכזבת סליחה לזה לא קוראים אחריות לכל החיים ממש לא איזה עגלה זה שאי אפשר לרדת במדרגות ואם אין לנו מעלית... וזה עוד תינוק ראשון בן 8 חד

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הטלפון שלי אם את צריכה0504135030

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדיוק השבת פגשתי את גיסתי וגם לה נשברה העגלה
נקנתה לפני שנה
לא זוכרת את צבע השלדה.

הבנתי שהציעו לה שיבואו לקחת את העגלה ויחליפו לה.......

שישיה

משתמש סופר מקצוען
קניתי בחו"ל לפני שבע שנים, החזיקה שלושה ילדים מעולה. ללא בעיות וללא תיקונים.
השלד כחדש הריפוד התבלה.

משה2013

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קופץ על האשכול מעוניין לקנות ריפוד לעגלה במצב טוב לעגלת סיטי מיני תאומים
(החליפו לי לשלדה חדשה ב500 ש"ח אבל הבד התבלה)

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מכרה שלי שנשברה לה העגלה, (לא השילדה,) כתבה לחברה עצמה, האמריקאית.

היא שכחה מזה לגמרי, ואחרי חודש וחצי הגיעה אליה בדואר עגלה חדשה.

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שימו לב, אלו שקנו את זה עד לפני 3 שנים מרוצים עד הגג, ומהעגלות החדשות מאוכזבים.
שכנה שלי רצתה לקנות לפני פסח, והמוכר אמר לה - אל תקני! נשבר כל הזמן, זה לא שווה!
שמעתי כמה שקנו בשנים האחרונות ולא נהנים בלשון המעטה..
כנראה שמשהו השתנה שם..

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נינה;2103769:
שכנה שלי רצתה לקנות לפני פסח, והמוכר אמר לה - אל תקני! נשבר כל הזמן, זה לא שווה!
כנראה שמשהו השתנה שם..

זה בדיוק מה שאני מנסה לבדוק. באמת בעבר העגלה היתה ידועה באיכותה, וגם האחריות היתה באמת אחריות והחליפו חלקים בחינם. נראה שבשנים האחרונות זה השתנה. לכן חשוב שכל אחד יציין מתי נקנה ותוך כמה זמן נשבר.
אם את יכולה, תבקשי מאלו ששמעת מהם שלא מרוצות פרטים, ותכתבי את זה בהודעה כאן. תודה.
מלבד זאת, אשמח מאד לשמוע באיזה חנות המוכר אמר לשכנה שלך כך. אפשר גם בפרטי.... תזכי למצוות.

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בייבי ג`וגר - אחריות לכל החיים (מוגבלת)

1. אחריות מלאה ושירות לקוחות יינתנו רק לרוכשים בחנויות המורשות בישראל ע"י היבואן המורשה היי סטנדרט בע"מ בייבי ג'וגר ישראל, ולעגלות המיובאות ע"י היבואן המורשה היי סטנדרט בע"מ בלבד. רשימת החנויות המורשות מופיעה באתר.

2. עגלות שנרכשו בחנויות לא מורשות, או שמקורן ביבוא אישי מחו"ל, או יבוא מקביל, לא יקבלו אחריות ושירות מטעם היבואן המורשה היי סטנדרט.

3. האחריות והשירות הינם בתחומי מדינת ישראל בלבד.

3. חברת בייבי ג`וגר מצהירה כי מרכב שלדת העגלה משווק ללא פגמים הנובעים מתהליך הייצור והאחריות לשלדה (מרכב האלומיניום) היא לכל חיי המוצר, ורק במקרים של שימוש במוצר באופן סביר, נורמאלי, בהתאם להוראות היצרן והיבואן ובהתאם לאזהרות ע"ג העגלה

4. למערכת הקיפול (קוויק פולד), חלקי טקסטיל, ריפודים וחלקי פלסטיק מוענקת אחריות לשנה אחת מיום הקנייה, ורק למקרים של שימוש במוצר באופן סביר, נורמאלי, בהתאם להוראות היצרן והיבואן ובהתאם לאזהרות ע"ג העגלה.

5. במסגרת האחריות לשנה הראשונה, חלקי חילוף יהיו ללא תשלום. לאחר שנת אחריות חלקי חילוף יהיו בתשלום. במקרה של משלוח חלקי חילוף לבית הלקוח יגבו דמי משלוח, איסוף ממחסן היבואן מבטל את דמי המשלוח

6. האחריות תקפה עם הצגת תעודת אחריות חתומה במקום הקנייה, ובצרוף חשבונית קנייה על שם בעל העגלה. לקבלת אחריות ושירות יש לספק ליבואן מס' סידורי של העגלה, מס' דגם ותאריך ייצור הטבועים ע"ג שלדת העגלה.

האחריות תקיפה לרוכש המקורי של העגלה (יד ראשונה). עגלות מיד שניה הן ללא אחריות והשירות והחלפים יהיה בתשלום.

7. נציגי מחלקת שירות לקוחות רשאים לקבוע אם תנאי האחריות מתקיימים לגבי כל עגלה שיש בה בעיה כל שהיא.

8. במסגרת אחריות שילדה לכל החיים (מוגבלת), תוחלף שילדה חדשה רק במקרים הבאים:

השבר במתכת בלבד, לא כולל חלקי פלסטיק. השלדה מוגדרת מרכב מתכת האלומיניום בלבד.
השבר בנקודות הריתוכים של השלדה בלבד!
השבר הוא מקרה ראשון בעגלה. במקרה שבר החוזר על עצמו אצל אותו לקוח האחריות מתבטלת והשירות בתשלום
השימוש בעגלה היה שימוש סביר ונורמאלי. שימוש במדרגות או הסעת יותר מילד אחד בעגלה, האחריות מתבטלת והשירות בתשלום

9. במקרים הבאים האחריות על השלדה לא תקפה ואין החלפת שילדה:
שילדה עקומה, כתוצאה ממכה, מעיכה או לחץ כל שהוא
שבר במתכת באזור "החיוך" האחורי שלא בנקודות הריתוך בדגמי משפחת המיני

10 האחריות אינה כוללת:

בלאי או התיישנות החומר (נזק לבד, לכלוך וכתמים, עובש, שריטות, קרעים, זיעה, דהייה, כיבוס ודטרגנטים שלא לפי ההוראות, וכדומה)
גלגלים ובכלל זה צמיגים ופנימיות, חלקי פלסטיק. אין אחריות לתקרים (פנצ`רים)
חלודה וקורוזיה
פגמים כתוצאה מהרכבה או פירוק לא נכונים, שימוש בחלקי חילוף ואביזרים לא מתאימים ולא מאושרים ע"י היצרן והיבואן
פגמים כתוצאה מנזק מכוון, שימוש שלא בהתאם להוראות השימוש, או נזק לא מכוון
שימוש מסחרי בצורה ישירה או עקיפה, למשל השאלת עגלות או השכרת עגלות על בסיס יומי
פגמים כתוצאה מאחסון ותחזוקה שלא בהתאם להוראות השימוש
נזק ופגמים כתוצאה משימוש עם עגלה במדרגות רגילות או נעות
נזק ופגמים כתוצאה משימוש עם יותר מילד אחד בעגלה
תאונות ובכלל זה נזק שנגרם בטיסות, באוטובוסים, ברכבות, במוניות ותאונות רכב פרטי

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קנינו את העגלה סיטי עלית לפני כ-4 שנים. לאחר כשנה הוא נשבר והגיעו לתקן [בלי עגלה חלופית]
כעת הוא עמד כשנה ללא שימוש בכלל, הוצאנו את העגלה לשימוש חד פעמי ומיד הוא נשבר שוב באותו מקום - איזור הקיפול ליד העיגול בצד
שימוש סביר - הליכה ברחוב עם תינוקת בת 1.4, פתאום העגלה התקפלה.
השלדה היא אפורה

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י נינה;2103769:
כנראה שמשהו השתנה שם..

בקיצור, שווה לקנות יד שניה. הן חזקות יותר. כנראה לפני כמה שנים יצרו חזק יותר.
משהי רוצה לקנות ממני את העגלה? :)
סיטי מיני 3 גלגלים שחורה ...

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י 3012;2103821:
זה בדיוק מה שאני מנסה לבדוק. באמת בעבר העגלה היתה ידועה באיכותה, וגם האחריות היתה באמת אחריות והחליפו חלקים בחינם. נראה שבשנים האחרונות זה השתנה. לכן חשוב שכל אחד יציין מתי נקנה ותוך כמה זמן נשבר.
אם את יכולה, תבקשי מאלו ששמעת מהם שלא מרוצות פרטים, ותכתבי את זה בהודעה כאן. תודה.
מלבד זאת, אשמח מאד לשמוע באיזה חנות המוכר אמר לשכנה שלך כך. אפשר גם בפרטי.... תזכי למצוות.

רהיטי אור בירושלים

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רכשתי מחו"ל לפני כ-3.5 שנים, סיטי מיני תאומים, אחרי 4 חודשים נשבר לי בקיפול בין התאומים, שלחתי בקשה ושלחו לי את החלק המדובר.
החלפתי בבית, אחרי חודש שוב נשבר באותו מקום, תיקנתי את החלק אצל אדם שמתקן או תיקן עגלות בייבי ג'וגר בביתר (מההמלצות פה בפורום) והוא הסביר שאם מקפלים את העגלה ויש בסל שלה משהו קטן, אפילו שקית עם חיתול, נשבר במקום ההוא, מאז הקפדנו ולא נשברה שוב.http://www.prog.co.il/showthread.php?t=113565&highlight=%D7%A2%D7%92%D7%9C%D7%AA+%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D+%D7%91%D7%99%D7%99%D7%91%D7%99+%D7%92%27%D7%95%D7%92%D7%A8
מדובר בשילדה האפורה.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נינה;2103769:
כנראה שמשהו השתנה שם..

הייתה לי עגלת תאומים (קניתי לפני 4 שנים) השתמשתי בה ומכרתי אותה כמעט חדשה.
לפני כשנתיים קניתי יחד, ואני ממש ממש מרוצה!

עצובית

משתמש פעיל
אני קניתי לפני 4 שנים. עגלה עם שלדה אפורה .בתחילה היה לי קרע בנילון לגשם מהקניה, שלחו לי הבית ה שליח עם נילון חדש.
אחרי שנה נקרע לי הציפוי גומי של הידית
יצרתי קשר עם החנות שרכשתי שם אמרו לי שזה לא באחריות ועולה 150 ש"ח.
התקשרתי להיי סטנדרט - שרות לקוחות שלהם , אמרו לי למסור פרטים שלי ותוך פחות מ-24 שעות שלחו לי שליח עד הבית עם גומי חדש שמתלבש עם רוכסן- ללא עלות!
לפני כחצי שנה, נשבר לי החלק העגול באוזר הקיפול, התקשרתי ואמרו שאם זה שבר לא בטוח שאפשר לתקן, שלחו לי שליח עד הבית ותוך 4 ימים החזירו מתוקן בעלות של 40 ש"ח לכל צד עבור המשלוח.
השרות המהיר שלהם חבל על הזמן, לא נראה לי שיש עוד מקום בארץ שנותן כזה שרות ועוד לאחר תקופה. השינוי רק בזה שהתחילו לקחת כסף על המשלוח, ואין דרך אחרת להעביר להם את העגלה דרך חנויות. יש כן אפשרות להגיע אליהם למקום.

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפני 3 שנים קנינו גיסתי ואני סיטי מיני 4 גלגלים
בארץ אצל מורשה
השלד של העגלה שלה נשבר 3 פעמים במקום הקיפול בצד העגלה
תיקנו לה פעמיים, פעם שלישית בקשו תשלום
היא התייאשה מהעגלה וקנתה חדשה
שלי ב"ה כמו חדש
מה ההבדל?
היא עלתה איתה מדרגות עם מסע כבד,
אני בלי מדרגות, משתדלת לא לסחוב כבד

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אנחנו קנינו לפני כ-4 שנים
אצל מורשה, אבל לא קיבלנו תעודת אחריות מלאה, סתם רשלנות.
התמשנו בה היטב,
2 ילדים יחד, היא נשברה בשלדה אחרי שלש שנים שימוש (לפני כשנה או יותר)
עלינו בה מדרגות, 4 קומות, היא סחבה הרבה.
זרקנו אותה כי שמענו ממישהו שקרה אותו דבר שאין להם אחריות על השבר במקום הזה, למי שמשתמש במדרגות.
וגם החנות נסגרה ולא היה לי למי לפנות.
ולא היה לי כח לכאב ראש

חבל, שמעתי לאחרונה בחנות ששלדה בלבד עולה 300 שח,
לו ידעתי לא הייתי זורקת...
קנינו עגלה אחרת, יויו

אני חושבת שהשלדה היתה שחורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה