הורדת שיר נפתלי קמפה העלה את האלבומים שלו ליוטיוב

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
.

נערך לאחרונה ב:

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
למה ?
כדי שיוכלו להוריד ?
לא. כי כבר יש אותו לכולם.
אני מאז ומעולם לא הבנתי את הזמרים שמחביאים את השירים שלהם ורוצים שיתחננו אליהם שיסכימו שנשמע.
ממש חסר זמרים, וממש חסרים שירים. בשבילי כל שיר שעבר עליו יום הוא ממש ישן.
תראה את חנן בן ארי, הוציא אלבום, העלה אותו במקום ליוטיוב, מה, הוא מוציא אלבום כדי להתפרסם, כדי שישמעו את השירים שלו בבית, בדרך, בעבודה, להשמיע אותם לאחרים, בכל מקום אפשרי.
אבל הזמרים הליטאים (כמעט כולם) מוציאים תקציר ומחכים שכולם ירוצו לקנות את האלבום, נו, קניתי, אני לא אעתיק אותם לאף אחד, סליחה, אני אשלם והוא ישמע?! מה בפועל, אתה פחות מתפרסם, פחות מכירים אותך בשום ציבור, אני רציתי להשמיע שירים של זמרים ליטאיים לאנשים לא משלנו, שירים שמתאימים לכולם ו-אין את זה.
תהנו. תעשו מלא כסף. תמכרו דיסקים. עם חוברות צבעוניות. תתנו מתנה, מי שיקנה את האלבום יקבל את התווים והאקורדים בחוברת ב-ח-י-נ-ם!!!! מי שיקנה זה רק מי שיש לו טייפ בבית.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני מאז ומעולם לא הבנתי את הזמרים שמחביאים את השירים שלהם ורוצים שיתחננו אליהם שיסכימו שנשמע.
הם לא רוצים שיתחננו להם שנשמע (על אף שאמרת כך בציניות...)
הם רוצים להחזיר הוצאות של הדיסק וכל המסביב וע"י מכירת הדיסק, מתכסה להם ההוצאות

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מי שעושה לעצמו פרסומת צריך לשלם על זה, זו המציאות.

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר להרוויח יפה מצפיות ביוטיוב, אולי זה השיקול

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אפשר להרוויח יפה מצפיות ביוטיוב, אולי זה השיקול
זה אכן יכול להיות שיקול. אבל זו לא הסיבה העיקרית. אפשר להרוויח פרסום הגון מיוטיוב זו הסיבה.

אבל אשאל שאלה. למה אוהבים לשמוע זמר? יכול להיות שיש לו קול ה' ירחם, אין לו טונים גבוהים בלה בלה בלה ולמרות זאת כולם חולים עליו.
מצד שני יכול להיות זמר עם קול נדיר, ו-לא בטוח שתכירו אותו.
אפשר לקבל את כל השירים החדשים של ציצו ופה בפרוג, ואפילו לא להסתכל על שירים, ופתאום רואים איזה זמר מוצלח, ולא מעניין מה הוא שר - ישר כולם רצים להוריד את השיר שלו.
כשחיים ישראל הוציא את השיר הייא הייא לפני שיצא האלבום שלו, שמעתי אותו המון פעמים, למרות שאני לא אוהב כ"כ את הסגנון, זה לא ה-חיים ישראל שאני מכיר.
איך זה יכול להיות? - - -

הרעיון הפסיכולוגי הוא כזה.
כשאני אוהב לשמוע זמר זה כי הוא ממלא אותי. אני מרגיש שיש מישהו שאני סומך עליו שאהנה מהשירים שלו.
ברגע שאני שומע זמר שמתחיל עם שיר להיט, אני אומר - אם יש לו כזה שיר, בטוח השיר הבא יהיה גם כזה יפה. (ומכאן נולד הביטוי "זמר של שיר" זמר שהצליח בשיר אבל שאר שיריו כשלו).
אם הזמר לא ממלא את הציפיות שלי, כשאשמע אותו יהיה משהו שיציק לי ולא אוכל לשמוע אותו, השירים שלו יהיו "מים גנובים" בשבילי.
כשזמר ממלא את הציפיות של הקהל שלו, כגון שהוא מעלה את השירים שלו מרצון זה משדר בלי להשים לב את התשדורת - קהל יקר שלי, הוציא לכם שיר ואני מעלה לכם אותו כדי שתוכלו לשמוע בכיף, הנקודה הזאת היא נקודת הפרסומת שלו.
זמר חדש שלא מטמין את השירים שלו, זה לא כזה חכמה, למה מי אתה, אבל זמר מוכר שאומר לקהל קחו, הקהל אומר תודה.
ומזמין אותך פעם הבאה.
ואז תכסה את ככככל ההוצאות של האלבום הרבה יותר ממה ש(לא)מכרת. וגנבו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה