עזרה נפלתי ברשת "כונס אונליין"

דוד אור

משתמש חדש
עריכה תורנית
שלום רב,
אשמח מאוד אם מישהו יוכל עזור לי עם המידע שלו, יש אתר בשם "כונס אונליין" שם הם מציעים לראות כל מיני רכבים למכירה מכונס או סתם כך, אך בשביל להיכנס אל המכרז ממש הם כותבים שיש מנוי חודשי בסך 199 ש"ח אך כותבים נסיון חינם למשך כל וכך ימים לרישום לחץ כאן עכשיו וכו' אחרי מיוי הפרטים הם כותבים למלאות פרטי אשראי לאימות בלבד ללא חיוב ואז כמובן יש לחצן לאישור תנאי השימוש ואז נכנסים לראות את המכרזים (שהם ברובם אם לא כולם פיקטיביים לחלוטין!!!!)
אך לאחר חודש אני מקבל קבלה במייל מחברת כונס אונליין על מינוי חודשי!!! מה מתברר שהם מפילים אותך בפח וכותבים בתוך מגילת התנאים הענקית שאף אחד לא קורא, שלאחר תקופת הניסיון תחוייב אוטומטית עבור מנוי חודשי!!!.
כמובן ביטלתי את החיוב בחברת האשראי, אך אז אני מקבל התראה מהחברה כי כתוב גם בתקנון ההוא שביטול תשלום דרך חברת האשראי ללא הסכמה בכתב מהם תגרור חיובים נוספים פיצויים ודמי טיפול ושאר ירקות....
ומסקנתם כי עלי לשלם תוך 48 שעות לכל היותר לא תישלח התראה נוספת!!
חברים עזרו לי בבקשה מנסיונכם מה עושים????

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום רב,
אשמח מאוד אם מישהו יוכל עזור לי עם המידע שלו, יש אתר בשם "כונס אונליין" שם הם מציעים לראות כל מיני רכבים למכירה מכונס או סתם כך, אך בשביל להיכנס אל המכרז ממש הם כותבים שיש מנוי חודשי בסך 199 ש"ח אך כותבים נסיון חינם למשך כל וכך ימים לרישום לחץ כאן עכשיו וכו' אחרי מיוי הפרטים הם כותבים למלאות פרטי אשראי לאימות בלבד ללא חיוב ואז כמובן יש לחצן לאישור תנאי השימוש ואז נכנסים לראות את המכרזים (שהם ברובם אם לא כולם פיקטיביים לחלוטין!!!!)
אך לאחר חודש אני מקבל קבלה במייל מחברת כונס אונליין על מינוי חודשי!!! מה מתברר שהם מפילים אותך בפח וכותבים בתוך מגילת התנאים הענקית שאף אחד לא קורא, שלאחר תקופת הניסיון תחוייב אוטומטית עבור מנוי חודשי!!!.
כמובן ביטלתי את החיוב בחברת האשראי, אך אז אני מקבל התראה מהחברה כי כתוב גם בתקנון ההוא שביטול תשלום דרך חברת האשראי ללא הסכמה בכתב מהם תגרור חיובים נוספים פיצויים ודמי טיפול ושאר ירקות....
חברים עזרו לי בבקשה מנסיונכם מה עושים????
מנסיון אישי תגיד ביי ביי ל 199 שקל

חן5

משתמש צעיר
לי קרה בתור רווקה שהציעו לי מנוי להגרלות, אני משלמת תשלום סימלי כל חודש, וכל יום יש הגרלות וזכיות כספיות ובלה בלה, הבטיחו לי שכל חודש זוכים במשהו.. בפועל לא זכיתי בכלום וביטלתי דרך חברת האשראי את התשלומים (חברת האשראי גם החזירה לי את כל הכסף שהם לקחו לי ) גם התקשרו אליי שיתבעו אותי ושאם אני יוצאת אני צריכה לחתום להם.. שלחו לי טופס במייל.. לא חתמתי כי פחדתי שזה יחייב אותי..
בקיצור לא עשו לי כלום.. עברו כבר בערך 10 שנים..

הלו קיטי קטן

משתמש פעיל
אני נרשמתי אליהם ואחרי שראיתי מה שרציתי, שלחתי להם הודעת ביטול ולא חייבו אותי-כלומר, הם לא נוכלים, וגם פעולת הביטול היא לא מסובכת, ועד כמה שזכור לי, שנרשמתי זה היה לי ברור (ממה שהיה רשום שם בסיבה שהם לוקחים אשראי) שאם לא אבטל את המנוי אני יחוייב.

צופר הנעמתי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הרכבים שם רובם ישנים ולא מעודכנים.
התקשרתי לשאול אותם למה מרבית הרכבים לא רלוונטים.
וענו אה... שכחנו לעדכן.
צריך לבדוק אם האתר שלהם זה לא מלכודת אחת גדולה.
המקום ימלא חסרונך וטוב שהעלת למודעות.

דוד אור

משתמש חדש
עריכה תורנית
מנסיון אישי תגיד ביי ביי ל 199 שקל
לא הבנתי את התשובה, מה קרה מנסיונך האישי, הם אכן מימשו את האיומים ויצאת בשן ועין, כי חברת האשראי אכן זיכתה אותי בסכום, השאלה כיצד להתייחס לאיומים שלהם אם לא אסדיר את התשלום...

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה דבר מקובל מאד בחברות שאחרי תקופת ניסיון המנוי מתחדש אוטמטית.
אבל שולחים הודעה. בלי הודעה זה ממש גנבה
לפי מה שנראה אין צורך להילחץ, ובטח שלא לשלם.
מה הם יעשו? הוצאה לפועל? יתבעו למשפט? לא נראה לי.
לאחרונה היו פה כמה אשכולות על מקרים דומים, המסקנה שם היתה שאין להם באמת אפשרות לעשות משהו. אם כבר אפשר לתבוע אותם.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הבנתי את התשובה, מה קרה מנסיונך האישי, הם אכן מימשו את האיומים ויצאת בשן ועין, כי חברת האשראי אכן זיכתה אותי בסכום, השאלה כיצד להתייחס לאיומים שלהם אם לא אסדיר את התשלום...
בעיה שלי שלא בטלי את המנוי ואכלתי אותה ב 199

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לגבי אפליקציות - כך זה עובד
מנוי חינם לתקופת נסיון, אבל כבר מכניסים את פרטי האשראי, ואם לא ביטלת את המנוי, זה אוטומטי מתחיל לחייב (או שנה או חודש)
כך למשל בחברות אנטי וירוס ועוד.

בקיצור, אם שמים כרטיס אשראי, זה לא סתם. באמת אם כתוב שזה לאימות בלבד, זאת הטעיה.

משיקו

משתמש חדש
אני נרשמתי ג"כ לאתר מסוים לניסיון !
לאחר מספר ימים חייבו אותי ב168 שח בתור מנוי חודשי פניתי לחברת האשראי והם החזירו את הכסף ואמרו לי שאם יתברר שכן בצעתי את העסקה יחייבו אותי ב15 שח על הכחשה כוזבת
נראה לי ששוה את הסיכון מה שבטוח אין להם מה לעשות לך אם תפנה לחברת האשראי
בהצלחה "פרנסה מהשמים"

בציניות

משתמש מקצוען
אני גם נפלתי איתם אבל כתבתי להם פניה זועמת אחת ולא התייחסו, כתבתי פניה נוספת עם איום שאפנה להליך משפטי אם לא יחזירו לי את הכסף, וחזרו אלי אח"כ עם התנצלות והחזירו לי את הכסף.
מה שהיה הסיפור אצלי שמיד אחרי שנכנסתי ראיתי שאין שם דברים רלוונטיים ורציתי מיד לבטל את המנוי כי ידעתי שאחרי חודש אי אפשר לבטל.
אבל פתאום מתברר שאי אפשר לבטל, כי הם מחייבים להישאר 7 ימים ניסיון ורק אח"כ אפשר לבטל. ובסופו של דבר, היות שפשוט לא השתמשתי באתר שלהם, כי ראיתי שזה לא רלוונטי לי שכחתי מכל הרישום ושכחתי לבטל אחרי 7 ימים.
ועל זה מאוד כעסתי, כי ברישום לא מופיע שאי אפשר לבטל מיד, ומטבע הדברים אחרי כמה ימים שכבר לא משתמשים באתר כבר שוכחים לבטל. ובנוסף לזאת לפני הרישום זה נראה כאילו שמי שנרשם מקבל איזה דו"ח בדיקה מקיף בחינם, ומה שבפועל מתברר שזה דו"ח שאפשר לקבל מאתרים אחרים בלי שום תשלום ובלי שום רישום.
פניתי אליהם ולא ענו, פניתי פעם נוספת וציינתי שתיעדתי את הפניה וכו' וכו' וכאמור ב"ה הזדכיתי מהם על הסכום.

עריכה: יתכן שאם הם היו מתעקשים לא הייתי יכול לעשות כלום כנגדם ואולי הם יצאו צודקים (יתכן גם שלא, לא התעמקתי מאוד), אבל נראה לי שהם גם באמת הבינו אותי שבאמת רציתי לבטל, וגם שיש להם גם אשמה בזה, אז זיכו אותי.

נערך לאחרונה ב:

דוד אור

משתמש חדש
עריכה תורנית
גם נפלתי איתם .
אבל לא מעניין אותי הסיפורים שלהם כסף ממני הם לא יקבלו
שיתעו לבית משפט לתביעות קטנות ושם לדעתי מי שיסבול זה הם
לדעתך זה כך אפילו שהם סוגרים אותך עם ההסכמה לתנאי שימוש שם הם כותבים את הטעיה?

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
מה יכול ליהות ?
ביבת המשפט יתנו לך פסק לשלם להם את ה300 ש"ח
אבל בדרך כלל שרואים שזה ניצול ציני אז יפסקו רק לטובתך ולכן לא שווה לך לשלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה