דרוש מידע נעלי גברים שמחזיקות ליותר מחצי שנה - יש?

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי קונה רוקפורט ומשלם 400 ש"ח כל פעם ובקושי החזיק אפילו לא שנה
עד שפעם אחרונה לפני שנה וחצי קניתי ECCO ב-500 ועדיין נראה כנעל שרכשתי לפני חודש
הטיפ שנתן לי המוכר לא לנקות עם משחת נעליים כי זה מחורר את העור והנעל נהרס
לנקות רק עם מגבונים לחים ולהבריק עם ספוג להברקת נעליים איכותי

תודה! איפה מוכרים את זה?

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש לי את הנעל הזה שכאן באתר עולה 800 אני שילמתי 550

היפי

משתמש פעיל
אנחנו קונים ecco, מזמינים מחו"ל, במחירים של 100-120$, הנעליים היחידות שמחזיקות מעמד, לשנה - שנה וחצי, לגבר שהולך ברגל המון!

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו קונים ecco, מזמינים מחו"ל, במחירים של 100-120$, הנעליים היחידות שמחזיקות מעמד, לשנה - שנה וחצי, לגבר שהולך ברגל המון!

תודה! אפשר קישור?
ואיך אפשר להיות בטוחים במידה?

היפי

משתמש פעיל

המידה שלהם היא מידה אירופאית קלאסית.
מומלץ לקרוא תגובות - לעיתים מצוין שהנעל היא בגזרה רחבה/ צרה יותר.

באתי לחלום

משתמש מקצוען
1714669583029.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה