נספח לאתגר נספח לאתגר 18 • חיבורים

ניקיאל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יוצרי ai
נערך לאחרונה ב:

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
סקיצות.

---

חיבוק חרדי חילוני.
קלאסי מדי.
_ccaa63d3-062f-47b6-b81a-d697cdd9254c.jpeg

הידברות. מחברים לבבות ליהדות.
לא ברור.
_13c008ce-9859-4813-9cae-a91d1b217a1f.jpeg

אפליקציית שו''ת לחיילים.
נו נו. גם לא משהו.
_b6f0f79b-fc17-4ee9-8e4a-ae991a7372c5.jpeg

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
וואו!
@טוב עין אפשר את הפרומפט?
A poignant photograph that captures a diverse group of men gathered in a circle, representing the harmonious bridge between ultra-Orthodox and secular Jews. The scene is a mix of traditional and contemporary clothing, with some wearing black suits and hats, while others wear plain t-shirts, jeans and vibrant hats. Within this gathering, the atmosphere radiates unity, the acceptance of the other and the unifying multifaceted difference. Photo

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

דו משמעי

משתמש פעיל
האתגר של היום עוסק בנושא חשוב תמיד, בפרט בימים אלו של ספירת העומר ושל מלחמה.
נוגע גם בפרשת השבוע "ואהבת לרעך כמוך". בהצלחה!

תיאור האתגר:

צרו תמונה שמבטאת חיבור בין חלקי העם. זה יכול להיות בין קצוות רחוקים, או גם קרובים שלפעמים לצערנו לא כל כך קרובים. היו יצירתיים.

אני לא מבינה כ"כ גדולה בבינה מלאכותית, אבל את העם שלי אני מכירה ולא ידוע לי על כאלה... :unsure:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה