תעופה נסיעה לאומן לר"ה תשפ"ד

3524

משתמש מקצוען
בעוד שמשרדי הנסיעות בארץ נבוכים עקב סגירת השערים המסתמנת ממולדובה, הרי שבארה"ב מתנהלת בימים אלו הרשמה בחברת הנסיעות 'פלעין איט רייט' ובני א"י שיזדרזו יוכלו לתפוס עליה טרמפ.

לפי התכנית יצאו טיסות פרטיות מניו ארק לז'שוב, משם יסיעו את הציבור לליז'ענסק, לארוחה והתרעננות. אוטובוסים יסיעו את הציבור מליזענסק לפשעמישל, משם יצאו רכבות פרטיות למסע ישיר של 10 שעות עד אומן, ובמוצאי ר"ה באותה הדרך חזור.

בני א"י יוכלו להגיע בכוחות עצמם לליזענסק ומשם להצטרף למסע בהרשמה מראש.

לפי המסתמן זו תהיה הדרך הקצרה, הנוחה והזולה ביותר להגיע השנה לאומן.

3524

משתמש מקצוען
זה קבוצה של היכל הקודש
לא נראה לי שמתאים לכל אחד זה סגנון של אידיש אמריקאי

והדרך הקצרה ביותר זה ממולדובה אבל המחיר קצת יקר כ800 דולר כבר עכשיו
היכל הקודש הצטרפו כקבוצה לנסיעה ההיא, אבל המארגנים מייעדים אותה לציבור הרחב.

מולדובה ירד כרגע מהפרק כי רוב הטיסות לשם בוטלו עקב פשיטת רגל של חברת התעופה הלאומית שם.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני ראיתי שכן יש טיסות אם כי לא הבנתי למה המחירים בשמיים כבר עכשיו!

ואולי אם אין כבר כדאי לטוס בצ’רטר למולדובה או שגם בצ’רטרים יש בעיה ?

3524

משתמש מקצוען
יש גם את וויז אייר שהפסיקה לטוס למולדובה ולכן יש מחסור בטיסות לשם.

נקודה נוספת, הכבישים ממולדובה לאומן ניזוקו לאחרונה בהפצצות וצריכים לנסוע סחור סחור בדרך ארוכה ומתישה.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש גם את וויז אייר שהפסיקה לטוס למולדובה ולכן יש מחסור בטיסות לשם.

נקודה נוספת, הכבישים ממולדובה לאומן ניזוקו לאחרונה בהפצצות וצריכים לנסוע סחור סחור בדרך ארוכה ומתישה.
יש הרבה שמועות לא מבוססות בעניין
ווייזאייר מעולם לא הטיסה מתל אביב לקישינב רק מערים אחרות כגון בודפשט ואותם ביטלה
לגבי הדרך, הייתי עכשיו בקשר עם מנכ"ל "פייכלה" שעושה המון נסיעות בציר הזה ר' יצחק אוחיון והוא מגדיר את זה כשטויות

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הלואי ונוכל לטוס ישר לקייב
אבל על פי דרך הטבע (מה שנגלה לעינינו) גם אם המלחמה תיגמר היום בלילה לא יספיקו לתקן את השדה בקייב!
אני מאמין שבסיוע בינ"ל יתקנו מאוד מהר את שדות התעופה כדי להחזיר את החיים לקדמותם ככל האפשר

3524

משתמש מקצוען
יש הרבה שמועות לא מבוססות בעניין
ווייזאייר מעולם לא הטיסה מתל אביב לקישינב רק מערים אחרות כגון בודפשט ואותם ביטלה
לגבי הדרך, הייתי עכשיו בקשר עם מנכ"ל "פייכלה" שעושה המון נסיעות בציר הזה ר' יצחק אוחיון והוא מגדיר את זה כשטויות
בכמה שעות הוא עושה את הדרך כיום מקישינב לאומן?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני חושב שמוקדם מידי לדעת, כמובן שעדיף כהשתדלות לרכוש כרטיסים ממדינות יותר אמינות מאשר מולדובה, דוגמת פולין, אבל גם רומניה והונגריה הם בסדר, וויז אייר היא ממש לא החברה היחידה שמפעילה טיסות ליעדים הללו

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה.

לדעתו עדיף אכן רכבים ממולדובה יותר מאשר רכבת מפולין? או שמא יש כאן גם שיקולי פרנסה?
לא שאלתי אותו על זה, רק אם יש שינוי בדרך
צריך לבדוק עוד פרמטרים, לגבי כל השנה לכאורה עדיף קישינב זה הרבה יותר מהר אבל רכב פחות נח מרכבת
לגבי ראש השנה בשנה האחרונה בחזור היו עיכובים של שעות בגבולות ואנשים איחרו טיסות ברכבת לעומת זאת עפ"ר ביקורת הדרכונים נעשית תוך כדי נסיעת הרכבת שוב, רכבת מפולין זה יותר שעות מנסיעה לקישינב אבל גם יותר נח מה גם שאפשר לרכוש מחלקות יותר יקרות בסכומים סבירים וכמובן טיסות לפולין יותר זולות
יש לציין שבשנה שעברה גם תוכנן לעשות כעין צ'רטרים מפשמישל לאומן ישירות והכל כבר היה סגור וברגע האחרון זה בוטל והציבור נאלץ לנוע באוטובוסים

נערך לאחרונה ב:

יאנקאלע

משתמש מקצוען
בלי הגבול בערך 7 שעות
הרבה פחות
עם טנדר
3 שעות עד הגבול
ו3 שעות מהגבול
סה"כ מבדיקה אצל רבים
15 שעות מבית לבית
(מרחק עד שעה מנתב"ג)
בבדיקה במפות גוגל כל דרך לגבול 223-224 ק"מ

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה