דרוש מידע ניקוב חורים בביתר עילית, לא בתכשיק

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מחפשת מקום לניקוב חורים בביתר
בתכשיק עולה 90 שח
זה ממש יקר :(
איפה יש זול יותר?

multizoom graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
בתכשיק ברב שפע עולה 270 ש"ח לילדה...o_O
ככה ש90 זה לא כ"כ ירק :sneaky:

נערך לאחרונה ב:

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
במיכל 11 הבנתי שיש 2 סוגי עגילים, הפשוטים עולה באזור 50, הטובים באזור 70

גברת חוקרת

משתמש פעיל
מיכל 11,
עשיתי לבת שלי פני חצי שנה עגילים גולדפילד - המוכרת אמרה שאין שום סיבה ללכת דווקא על הזהב.
המוכרת מיומנת מאוד ועושה עבודה מדויקת ויפה.
מה שכן, אם את הולכת לשם - קחי בחשבון שהם שמים חומר מאלחש ואז מבקשים לחזור אחרי חצי שעה

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
במיכל 11 פחות אהבתי את הדוגמאות
יש עוד מקומות?

R.B.

משתמש צעיר
לא יכולה לשלוח הודעה פרטית,
מה המייל שלך?

ה. מפרוג

משתמש פעיל
מיכל 11 מומלץ מאוד, אבל שימו לב שלפעמים הברזל של העגיל הוא ממש כמו מחט, ואין לי מושג למה משאירים ככה לתינוק, וזה עושה פצעים, מומלץ מאוד לשים 2 סוגרים מפלסטיק שהתינוקות לא תידקר מהברזל של העגיל,
כמו כן מומלץ לשלם קצת יותר ושיהיה זהב, מכירה 2 שעשו גולדפילד, אין לי מושג איפה, והיו צריכים לגזור את האוזן בגלל זיהום שהבר גדם על הסוגר של העגיל ולא הצליחו לפתוח את העגיל בצורה אחרת,
אז היזהרו.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מיכל 11 מומלץ מאוד, אבל שימו לב שלפעמים הברזל של העגיל הוא ממש כמו מחט, ואין לי מושג למה משאירים ככה לתינוק, וזה עושה פצעים, מומלץ מאוד לשים 2 סוגרים מפלסטיק שהתינוקות לא תידקר מהברזל של העגיל,
כמו כן מומלץ לשלם קצת יותר ושיהיה זהב, מכירה 2 שעשו גולדפילד, אין לי מושג איפה, והיו צריכים לגזור את האוזן בגלל זיהום שהבר גדם על הסוגר של העגיל ולא הצליחו לפתוח את העגיל בצורה אחרת,
אז היזהרו.
מה זה לגזור את האוזן נשמע הזוי?!

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם את מעיזה לעשות לבד יש באליאקספרס אקדחים מצויינים עולה פחות מ 5 שח ליחידה אנחנו השתמשנו בורוד ל4 ילדות הקטנה היתה בת 7 חד והיה מצויין. אם את רוצה את יכולה אח"כ להחליף לעגיל רגיל
את מבקשת מרשם מהרופאה לחומר אילחוש עולה 19 שח ויכולה להשתמש בזה להרבה ילדות
אני בתכשיק שילמתי 235 לתינוקת קטנה כי הם שיכנעו אותי שלא כדאי לא זהב (ומה שקניתי ב235 לא נראה זהב משום כיוון אולי רק המוט)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה