דרוש מידע ניצחתם את הסטטיסטיקה?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
הקושי הגדול בדיאטה הוא לשמור עליה באמת.
הצלחתם לעשות שינוי באורח החיים? ולשמור עליו לתקופה ארוכה? לפחות מעל שנה?
אשמח אם תנסו להחכים מניסיונכם מה הטיפים והנקודות שעזרו לכם להגיע להישג כזה.
אני לא:cry:

מבט אובייקטיבי

משתמש צעיר
יש דבר אחד שנראה מאד מפחיד לפני שמנסים אותו שבוע שלם לפחות:
ללעוס כל דבר עד שהוא ניהיה מים.
זה גורם להוריד כמויות יותר מחצי וזה הרבה יותר קל ונרכש מהרבה דיאטות.
בשביל להחזיק בזה צריך 3 דברים:
1.להחליט ששבוע מנסים גם אם זה מאד קשה (כי הימים הראשונים הם הקשים)
2. אחרי כל ביס להניח את האוכל,כשמחזיקים אותו כבר דוחפים את הביס הבא
3.בשונה ממה שהדיאטנים אומרים שלא להתעסק אם שום דבר בזמן הארוחה, הדרבא להספיק כמה שיותר דברים בזמן הארוחה, כלומר לתת ביס, ולפנות לעיסוקך ובנתיים ללעוס וללעוס עד שזה מים ואז לחזור לארוחה וחוזר חלילה.
ולא לשכוח עוד שבוע להודות לי

JUST DO IT

משתמש צעיר
מה שבטוח שבסטטיסטיקה הנושא הזה עולה לדיון אחת ליומיים.
זה עבודת חיים, מסתבר..

ולשמור עליו לתקופה ארוכה? לפחות מעל שנה?
מכירה משהי ששרדה כשנה, ואח"כ עלתה את כל מה שירדה (עם תוספות..)
לא בטוח שלפחות שנה- זה מה שקובע להמשך.

naamatc

משתמש פעיל
ההרגל של פיזור הארוחות
שתייה מרובה של מים (2 ליטר ביום)
לא לאכול בין הארוחות

זה בגדול על רגל אחת

כמובן שזה בא לאט לאט ורק אחרי שבאמת מתמידים בזה למרות הנפילות בדרך

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
אבא שלי יירד 35 קילו שומר על הגזרה (הרזה מאד שלו חחח) כבר 7 שנים ברציפות ללא עליה במשקל ותמיד ששואלים אותו אם הוא עשה ניתוח אז הוא עונה שכן רק שלא בקיבה אלא בראש פשוט לשנות את התפיסה לגבי אוכל
אוכל זה לא נחמה ולא פתרון כשרעבים אוכלים כשלא אז לא.
בהתחלה זה בהחלט היה לו קשה אפילו קשה מאד!! הוא עשה את הדיאטת לחמניות והקפיד על זה ביחד עם שינוי התפיסה הירידה היתה מהירה.
מה שכן כיום 7 שנים אחרי הוא יותר מאפשר לעצמו בחגים בשבתות וכד אבל כמה ימים לפני הוא מקפיד מאד לאכול מסודר ולאט לאט לומדים להכיר את הגוף ולהבין מה עושה טוב ועוזר ונותן תחושת שובע ומה רק מנפח ולא משביע.

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כל 3 שעות לחמניה???
אני אהיה הר!
טעות!
אכילת פחמימות מפוזרות היטב כל 3-4 שעות שומר על הרגשת שובע (אין חשק לנשנש באמצע כלום), מעודד את המטבוליזם (חילוף חומרים) וגורם לגוף לבזבז הרבה אנרגיה בלי שנרגיש!
מנסיון עשיתי את דיאטת הלחם וזה משנה עולם (הכי כיף שזו דיאטה שמותר ליפול בה ולא קורה כלום כי זה משנה תפישות לגבי אוכל) היא נכתבה ע"י פרופסור אולגה רז דיאטנית קלינית (ולא איזה מומחה מטעם עצמו) עם המון שנות ניסיון בהדסה.
קראתי את הספר לאכול לחם ולרזות יישמתי, (ממש קל! אין מלחמה נגד כלום!) וירדתי כל מה שהייתי צריך! (הוספתי כמה טיפים כמו לעיסה טובה ועוד שלא מוזכר שם בהדגשה) וכ"כ קל לשמור על זה! ואם יש תקופה ארוכה של חוסר איזון ועולים 3-4 קילו מורידים אותם בקלות תוך שבועיים!
מומלץ מאוד!
זה האתר, אני ממליץ לקרוא את הספר
נ.ב. אין לי מניות באנג'ל או בספר

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
טעות!
אכילת פחמימות מפוזרות היטב כל 3-4 שעות שומר על הרגשת שובע (אין חשק לנשנש באמצע כלום), מעודד את המטבוליזם (חילוף חומרים) וגורם לגוף לבזבז הרבה אנרגיה בלי שנרגיש!
אגלה לך סוג?
פחמימה משביעה אותי למעט זמן.

חוי.ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מנסיון אישי...
יש ספר שנקרא "חיים בריאים כהלכה" מאת יחזקאל אסחייק
רפואה מונעת על פי שיטת הרמב"ם
אני עברתי על הספר ויישמתי את רובו וב"ה הצלחתי להוריד כ-30 קילו ושומרת כבר למעלה מ7 שנים
כמובן שזה הרגל ואורח חיים ולא דיאטה שעושים לתקופה וזהו.
ממליצה בחום...

לורנס

משתמש מקצוען
הצלחתם לעשות שינוי באורח החיים? ולשמור עליו לתקופה ארוכה? לפחות מעל שנה?
הורי כבר מצליחים לשמור הרבה שנים.
אל תשאלו אותי מה הם עושים, הם ניסו הכל וכל אחד מצא לעצמו דרך שונה לשמור על הקיים.
הם כל הזמן שומרים ולא מרפים. (ואם מרפים רואים תוצאות:( בקיצור, עבודת חיים)

dafdefet

משתמש מקצוען
אני הרבה הרבה מעל שנה!
ומצליחה לשמור בס"ד כמובן :) הולכת לפי תפריט של 1200
כמובן שממש ממש מגוונת באוכל. אבל משתדלת לא לחרוג מהכמות
וזה כבר נהיה לי באוטומט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה