דרוש מידע נחל קיבוצים למי שלא יודע לשחות, אפשרי?

מבט אובייקטיבי

משתמש צעיר
האם ניתן לצאת כל הזמן למסלול היבש?
כמה אורך המקומות הגבוהים?
האם אפשרי לעבור אותם עם גלגל?

משיח now

משתמש פעיל
אפשר עם גלגל, בנוסף אדם מבוגר יכול לעמוד לפי זכרוני ברוב הקטעים בנחל, בנוסף יש מסלול יבש בסמוך לרטוב, וכל כמה מטרים אפשר לצאת. ועם כל זאת אני מתחנן, ת י ז ה ר ו ,אם פתאום יהיה קטע אחד עמוק רח"ל.... אין מציל שם..

שייטת 13

משתמש רשום
לילד הגובה גבוה אבל גלגל אפשרי
למבוגר הרוב בסדר חוץ מכמה מקומות שזה גבה יותר אבל אפשרי לצאת ליבש
וגם אפשר להנות שם סתם מהברכה בסוף והמגלשה
ועם כל זאת אני מתחנן, ת י ז ה ר ו ,אם פתאום יהיה קטע אחד עמוק רח"ל.... אין מציל שם..

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אפשר לעשות את כל המסלול עם גלגל- עשינו את המסלול עם ילדים קטנים וגדולים (גילאים 3-17)- כמובן כולם בגלגלים
ברוב המסלול מבוגר יכול לעמוד (לפחות על קצות האצבעות) אבל יש קטעים שקצת יותר עמוק- גם בקטעים העמוקים יותר אפשר לעשות את זה עם גלגלים
לאורך כל המסלול יש שביל סלול ומסודר לפעמים ממש על גדות הנחל ולפעמים קצת מתרחק, יש נראה לי 3 פעמים מתחילת המסלול עד המגלשה שיש מדרגות מסודרות להכנס ולצאת מהמים אל השביל (היינו גם עם תינוק בעגלה ולכן במהלך המסלול החלפנו ביננו מי יקח את העגלה בחוץ- בתחילה לא ידענו שיש מדרגות מסודרות אז טיפסנו בסלעים שבצד הנחל כדי לצאת ולהכנס)
גם השביל בחוץ ממש יפה אבל כמובן שהרבה יותר כיף במים

עוף דורס

משתמש פעיל
אפשר ללכת גם רק בייבש מי שלא רוצה להיכנס למים אבל לילדים זה לא מתאים זה יותר מתאים לבחורים
1714992334127.png

תנתוש

משתמש חדש
רק מזהירה
אנחנו היינו בשנה מאד גשומה והיום מקומות שבהן מבוגר לא עומד, הבעיה הגדולה שנהיה עמוק בפתאומיות, לא בהדרגה.
לי היתה חוויה נוראית של כמה רגעים שמצאתי את עצמי פתאום לא מצליחה לעמוד, כשבשתי הידיים החזקתי קטנים עם גלגלי ים,כך שלא היו לי ידיים פנויות כדי לשחות.
גם קטע בעייתי זה שלפני המגלשה המים מאד רדודים,ומהצד השני שלה נהיה עמוק מאד..
מקום באמת יפה וכיף ממש ,אבל צריך מאד להיות זהירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה