תנו לי ביקורת מתנדב השבוע - איחוד הצלה סניף חולון אזור

ליאור מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תנו בביקורת !! אנחנו כמהים אליה ! (וגם כי אין לשונית תנו לי מחמאה ) ;)

שם: ירמי (ג'רמי) קורשיה
מצב משפחתי: נשוי
עיסוק: במקור מנהל פרויקטים חינוכיים וכיום בהסבה להייטק

למה התחלת להתנדב באיחוד הצלה:
תמיד הייתי פעיל למען הקהילה ורציתי לעזור כשאפשר.
כאשר אישתו של שכן שלי נחתכה ממסור תוך כדי עבודה בגינה וכונן שהיה ממש קרוב הגיעה במהירות לסייע ולעזור, שמתי לב לקלות ולמהירות שבה אדם יכול לסייע לאחר, נדלקתי על הרעיון והצטרפתי עם חבר לקורס חובשים של "איחוד הצלה".

מקרה הזכור לך במיוחד :
ידוע שלא תמיד החייאות שמתבצעות על מטופלים עושות את הפעולה של החזרת דופק ונשימה ומניעת פטירה חס ושלום. עד שזכיתי להחייאה מוצלחת עברתי לצערי הרבה קריאות של החייאות ללא הצלחה.
ערב שבת אחד בערך כשעה לפני כניסת שבת, יצאתי לקריאה של החייאה על אישה, התחלתי עליה פעולות החייאה בעזרת כוננים נוספים וברוך השם היא החזירה דופק ונשימה ופונתה במצב יציב לבית החולים . זו הייתה חוויה מדהימה ומרגשת - הצלת חיים לפני שבת דבר שלא חווים כל יום, שמחתי שבזכותי היא חיה והתעודדתי להמשיך ולצאת לקריאות גם אם לא תמיד הכונן יוצא נשכר בפעולותיו.

NJ1_9634x.JPG

NJ1_9624.JPG

NJ1_9637x.JPG

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מענין הרעיון של סיפור בענין של התמונות....
תמונות מעולות!!
קמפוז מצוין, בתמונה השלישית הייתי עושה תמונת פנים לרוחב בשליש שמאלי, כי העינים מופנות לימין....
בהצלחה לך ולכל המתנדבים....

ליאור מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בתמונה השלישית הייתי עושה תמונת פנים לרוחב בשליש שמאלי, כי העינים מופנות לימין...[/ISPOILER].
בהצלחה לך ולכל המתנדבים....
בשלישית הייתי אומר שביימתי אותו שיראה כאילו הוא עושה פוזה גברית למצלמה- אבל זה יהיה שקר !
צילמתי אותו כמישהו פנה אליו והסיח דעתו, יצאה תמונה מגניבה ומיוחדת לדעתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה