מתי מעלים משכורת

קטנטן

משתמש רשום
אני חושבת שהגיע הזמן שהמעסיקים (במיוחד החרדים) יפסיקו להרגיש שהמשכורת שהם נותנים היא בזבוז.
הם מקבלים שירות, ועל שירות משלמים.!!!!
רוצים עובדת מרוצה ומלאת מוטיבציה - תהיו לארג'ים
ובכלל שמתי לב

שב-99 אחוז מהמקרים
החרדים מנצלים ומתנהגים בצורה איומה.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י קטנטן;1962715:
אני חושבת שהגיע הזמן שהמעסיקים (במיוחד החרדים) יפסיקו להרגיש שהמשכורת שהם נותנים היא בזבוז.
ובכלל שמתי לב

שב-99 אחוז מהמקרים
זה יכול לקרות גם אצל חילונים...

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ירושלמית0;1962722:
זה יכול לקרות גם אצל חילונים...

בהחלט זה יכול להיות גם אצל חילונים. במיוחד אצל עובדות חרדיות שהמעסיק חילוני. בגובה השכר של קבוצות חרדיות בהייטק לדוגמה - גם בתוך חברות חילוניות, המצב נראה בדיוק כך :mad: . ואין צורך לפרט :rolleyes: .

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קטנטן;1962715:
ובכלל שמתי לב

שב-99 אחוז מהמקרים

:mad::mad::mad::confused::confused::confused:

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י קטנטן;1962715:
ובכלל שמתי לב

שב-99 אחוז מהמקרים

נראה לי שאת קצת מכלילה, אבל יש אמת בדבריך..
לעניין נושא האשכול - במקום בו עבדתי העלאה של 2-3 ש"ח אחת לשנתיים נחשבת לסבירה. מעסיק חרדי אם שאלת

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sivan22;1962741:
בהחלט זה יכול להיות גם אצל חילונים. במיוחד אצל עובדות חרדיות שהמעסיק חילוני. בגובה השכר של קבוצות חרדיות בהייטק לדוגמה - גם בתוך חברות חילוניות, המצב נראה בדיוק כך :mad: . ואין צורך לפרט :rolleyes: .

אם במקומות עבודה חילוניים העובדות מקופחות זה נטו בגלל ה"גומל חסדים" (החרדי:eek:) שסידר להם את העבודה וגוזר לעצמו קופון על חשבונן. (נכון, סידרת להן עבודה, אז תיקח מהן כסף, חודש חודשיים שנה ולא כל החיים וגם לא כאלה סכומים...)
זה עצוב שמי שרוצה לקבל תנאי עבודה נאותים צריכה ללכת לעבוד במקום עבודה חילוני. (בלי הכללות.)

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
אני עובד במקום חילוני, ואל תקנאו בי, כבר שנתיים אני מקבל רק הבטחות על העלאה, ובפועל כלום.
אכן זה לא תלוי דוקא בחילוני/דתי - אלא בסגנון מעסיק.
אנשים שוכחים מצד שני שכשאתה מקבל 6000 ש''ח המעסיק משלם לפחות 7500 על פנסיה וביטוח לאומי ועוד.
אבל מצד שלישי, טפש המעסיק שלא מתייחס יפה או מעלה פעם בשנתיים לפחות עליה קצת משמעותית, הוא מפסיד את העובדים.

יחשבאף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דניאל נ;1962530:
לא הבנתי את החשבון אם מעלים לך כל שנה אפילו רק בממוצע דהיינו 4000 .. אז לפי חשבון פשוט העלו לך ב24,000 שח תוך שש שנים זה אומר שאת מרוויחה מעל 40,000 ש"ח לחודש .. זה לא רע בכלל

אמרתי שמעלים בין 200 ל-500 בחודש.
כך שבשנה מצטבר בערך 2400עד 6000 בשנה, לא בחודש.
המשכורת שלי רחוקה מרחק שנות אור ממה שכתבת...

יחשבאף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דניאל נ;1962570:
א. אני שואל בשביל חבר שהיה לי וויכוח איתו ..אני חושב( לפחות חושב ומקווה ) שאני מצ' פר מאוד את העובדים שלי וכנ"ל עוד הרבה חרדים שאני מכיר .. לא חסר חילוניים שמנצלים את העובדים שלהם זה לא קשור לדת אלא לאדם כאדם
ב. תרשי לי לומר לך שמה שכתבת נשמע מופרך .. לא בעיניי אלא בעייני כל מי שקורא את התוגובות פה..
אני לא מאמין ( סליחה על הבוטות) שיש אצלכם עובדים ואפילו הכי מצטיינים שלאחר 10 שנות עבודה מרוויחים65,000 80,000 ש"ח (חשבון פשוט של 6000 ש"ח בשנה כפול 10 שנים זה כבר מגיע ל60,000 ש"ח )

אני מקווה מאוד שאתה מצ'פר את העובדים שלך אבל בתוך עמי אנוכי יושבת והמציאות ברוב המקומות החרדיים היא לא כל כך נעימה.
יש לנו גם הטבות נוספות.
ההעלאה היא חודשית של בין 200ל-500 ש"ח בחודש ולא בשנה למי שלא הבין נכון.
ס"ה אחרי שש שנים העלו לי חודשי מהמשכורת ההתחלתית שהיתה לי פה למעלה מ-3000 ש"ח בחודש.
ויש אצלנו עובדים שמרוויחים גם 60,000 ש"ח בחודש.

יחשבאף

משתמש מקצוען
טוב, אני מדגישה שוב.
ההעלאה היא כל שנה בסכום לחודש.
ז"א שאם היה 6000 ש"ח אז בשנה אחר כך המשכורת תהיה בין 6200ל-6500 ש"ח.
אני חושבת שהבנתם אותי לא נכון.
אני לא הבנתי את השאלה, ההעלאה היא שנתית ולא כל חודש.
המצב לא כל כך מזהיר אבל נחמד מאוד יחסית למקומות אחרים.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מרים פוקס;1963696:
אני מקווה מאוד שאתה מצ'פר את העובדים שלך אבל בתוך עמי אנוכי יושבת והמציאות ברוב המקומות החרדיים היא לא כל כך נעימה.
יש לנו גם הטבות נוספות.
ס"ה אחרי שש שנים העלו לי חודשי מהמשכורת ההתחלתית שהיתה לי פה למעלה מ-3000 ש"ח בחודש.
מותר לשאול באיזה תחום את עובדת?

3632

משתמש צעיר
כשבוס מביא לעובדת שכר מינימום הוא במילים אחרות אומר, הייתי מביא לך פחות אבל החוק לא מאפשר לי...

יחשבאף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ירושלמית0;1963713:
מותר לשאול באיזה תחום את עובדת?

אנחנו חברת הפצה בתחום ההייטק.
אלה שמרוויחים 60000 ש"ח זה רק סוכני מכירות או מנהלים...
אבל גם פקידות של שש- שבע שעות ביום יכולות להגיע לסכום של 10-12 אלף בחודש אחרי הרבה שנים של עבודה.
אני אישית מנהלת חשבונות בחברה.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מרים פוקס;1963733:
אבל גם פקידות של שש- שבע שעות ביום יכולות להגיע לסכום של 10-12 אלף בחודש אחרי הרבה שנים של עבודה.
מנהלת חשבונות זה כבר תמחור אחר...
חברה שלי מנה"ח עבדה אצל חרדי קיבלה 35 לשעה, אחרי שנתיים עברה למעסיק חילוני ועכשיו מקבלת 55 לשעה...
זה פער מאוד משמעותי... תוספת של 3400 שקל לחודש.

בקבוק

משתמש רשום
א. אני שואל בשביל חבר שהיה לי וויכוח איתו ..אני חושב( לפחות חושב ומקווה ) שאני מצ' פר מאוד את העובדים שלי וכנ"ל עוד הרבה חרדים שאני מכיר .. לא חסר חילוניים שמנצלים את העובדים שלהם זה לא קשור לדת אלא לאדם כאדם
מה הכוונה מצ'פר? תחשוב אם זה גם מה שמתאים להם, הבוס שלי אדם חרדי והחליט לצ'פר אותנו בסוף כל שנה לועזית, שאל מה אנחנו רוצות וענינו חד משמעית שמעדיפות כסף, מדובר על כמה משפחות אברכים צעירות, כל השנה משלם מינימום ותוספת כספית אפילו חד פעמית יכולה בהחלט לעזור, אבל הבוס חשב אחרת והחליט לקחת אותנו לסופשבוע בבית מלון, מבחינתינו משפחות אברכיות קלאסיות, ממש לא הסגנון להיות בשבת בבית מלון, בעלינו אברכים צדיקים הגיעו ממש בחוסר ברירה, כמובן שהזמין רק את הזוגות, אז צריכים למצוא סידור לילדים וכו', בקיצור, הוא צ'יפר אותנו בסכום של כ2000 ש"ח לכל עובדת רק חבל שבדבר הזה ולא בצורה שאנחנו רצינו, למרות שאמרנו לו שוב ושוב שאנחנו מעדיפים לא בית מלון הוא לא הבין....

aser

משתמש מקצוען
נכתב ע"י בקבוק;1963738:
מה הכוונה מצ'פר? תחשוב אם זה גם מה שמתאים להם, הבוס שלי אדם חרדי והחליט לצ'פר אותנו בסוף כל שנה לועזית, שאל מה אנחנו רוצות וענינו חד משמעית שמעדיפות כסף, מדובר על כמה משפחות אברכים צעירות, כל השנה משלם מינימום ותוספת כספית אפילו חד פעמית יכולה בהחלט לעזור, אבל הבוס חשב אחרת והחליט לקחת אותנו לסופשבוע בבית מלון, מבחינתינו משפחות אברכיות קלאסיות, ממש לא הסגנון להיות בשבת בבית מלון, בעלינו אברכים צדיקים הגיעו ממש בחוסר ברירה, כמובן שהזמין רק את הזוגות, אז צריכים למצוא סידור לילדים וכו', בקיצור, הוא צ'יפר אותנו בסכום של כ2000 ש"ח לכל עובדת רק חבל שבדבר הזה ולא בצורה שאנחנו רצינו, למרות שאמרנו לו שוב ושוב שאנחנו מעדיפים לא בית מלון הוא לא הבין....

נעבעך...

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה לא רק כסף. אני עובד במשרד כלשהו על ניהול עמותות, החלפתי 2 עובדות, אחת מהם קיבלה 41 לשעה, עבדה עד 13, ועזבה בגלל היחס לא בגלל הכסף.

אני עכשיו מקבל 35 ועובד 7 או 7.5 שעות ביום, אני בעצם משלים את שניהם, העובדת השניה קיבלה כמדומני 35 לשעה, הבוס שלי בעצם חסך... יש לי משהו לומר על זה לבוס על זה שאני ממלא תפקיד של 2?

esti1

משתמש צעיר
אצלנו יש אבליואציה/הערכה כל סוף שנה לועזית. (משרדי/נדל"ן)
אז בוחנים את התפקוד /תפוקה של כל עובדת ומחליטים אם לתת העלאה (2 ש"ח לשעה) או בונוס ח"פ (500-1000 ש"ח)
הם מתחייבים לתת העלאה אחת לשנתיים. אבל יש מצב לקבל העלאה כל שנה.
חוץ מזה, יש כאן את כל התנאים על פי החוק (פנסיה, הבראה, ימי חופשה, מחלה וכו), הפסקה בתשלום...

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מרים פוקס;1963733:

500 ש"ח העלאה לשנה נשמע די סביר.
למי שעובד משרה מלאה זה אומר בחלוקה לשעות העלאה של בערך 3 שקל לשעה.

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מרים פוקס;1963696:
יש לנו גם הטבות נוספות.

מ שיפצח את החידה הנ"ל יקבל ממי מתנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה