דרוש מידע מתאם אינדוקציה

אהרן כהן

משתמש רשום
חושב לקנות מתאם אינדוקציה, אשמח לקבל מידע מבעלי נסיון [שמעתי שא"א להשתמש בחום גבוה, שמשאיר סימנים, שלוקח הרבה זמן לחימום, האם זה נכון? אם מומלץ, האם ניתן לקנות כל סוג גם באליאקספרס? קישור מומלץ?]

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא מומלץ בכלל, אפילו בעל החנות שאצלו קניתי אמר זאת כשמכר לי:) חשבתי להיות חכמה והתקשיתי להיפרד מהסירים הישנים. בפועל- לא חימם מספיק, השאיר סימנים ואולי החליש את האינדוקציה. אולי לשימוש ח"פ, לא מעבר. אני מוכנה להשאיל לך את המתאם. לא משתמשת בו כרגע.. בבני ברק

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
לא מומלץ בכלל, אפילו בעל החנות שאצלו קניתי אמר זאת כשמכר לי:) חשבתי להיות חכמה והתקשיתי להיפרד מהסירים הישנים. בפועל- לא חימם מספיק, השאיר סימנים ואולי החליש את האינדוקציה. אולי לשימוש ח"פ, לא מעבר. אני מוכנה להשאיל לך את המתאם. לא משתמשת בו כרגע.. בבני ברק
גם לי אמרו את זה ,
אגב יש לזה עוד שימוש חוץ מהתאמה לסירים שלא מותאמים לאינדוקציה-
זה הופך את הכיריים לפלטת שבת .

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אפשר לקנות סירים שמתאימים לאינדוקציה במחיר לא גבוה. (במשנת יוסף, במבצעים של יש)
השקעתם כבר, לא חבל?

אהרן כהן

משתמש רשום
בינתיים נראה שלא מומלץ. יש לעוד מישהו מידע? פשוט מדובר לזרוק הרבה סירים יקרים.

מברר

משתמש פעיל
גם לי אמרו את זה ,
אגב יש לזה עוד שימוש חוץ מהתאמה לסירים שלא מותאמים לאינדוקציה-
זה הופך את הכיריים לפלטת שבת .
ממש לא.
פרוג זה לא מקום לפסקי הלכות ואין ענין להרחיב, אבל רציתי למחות שאנשים לא יטעו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה