עזרה משפט שנתן לך כח לחיים. יש לך אחד כזה? מוזמנים לשתף!

מצב
הנושא נעול.

אוהבת גרפיקה

משתמש פעיל
בספר מהללאל כתוב: (לא ציטוט מדויק) אם עוד כמה שנים תשב מול האח תיזכר ביום הזה ותצחק אז למה לא לצחוק מעכשיו.
המשפט הזה לימד אותי המון כאסטרטגיה מול מצבים מאתגרים אני מנסה לחשוב על איך אני ארגיש כלפי הסיטואציה בחלוף זמן וכמה זניחה היא תהיה וזה ממש עוזר.

רעבצין

משתמש פעיל
האמת היא שכולם הולכים להכאיב לכם, אתם פשוט צריכים למצוא את אלה ששווה לסבול עבורם.

אדם חזק הוא אדם שמעדיף שיפגעו בו עם האמת, מאשר שינחמו אותו עם שקר.

ב''א שנעלב ממשיהו זה ב''א שחשוב לו!! כי ב''א שלא חשוב לא נעלבים ממנו!!

אין דבר מושלם בעולם. גם בתפוח של "אפל" נגסו ביס

H. Clin

משתמש מקצוען
אם אנחנו מבלים באותם מקומות , שומעים את אותם שירים , קונים באותם חניות
אז בעצם במה אנחנו שונים מהם??

(משפט שחזק אותי ממש מבחינה רוחנית...)
שמעתי אותו ממורה בתיכון
מה היה המסר? לקנות בחנויות חרדיות? לא לשמוע מוזיקה חילונית? (מקווה שאת זה אפילו לא צריך להגיד)

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה היה המסר? לקנות בחנויות חרדיות? לא לשמוע מוזיקה חילונית? (מקווה שאת זה אפילו לא צריך להגיד)
לא,
שלא יהיה לי ולבחורה חילונית מטרה משותפת
כי ברגע שהמטרות שלנו אותו דבר והדרך להשיג את המטרה דומה - אז אין הבדל אם אני מתפללת והיא לא
(כמובן שיש שכר למצווה וכו' , אבל מבחינת מהותית אין הבדל)
והמסר היה לשמור על ההבדל המהותי ביננו לבן החילונים
זה בערך
מקווה שהובנתי
שאם אנחנו שומעים את אותם שירים (עזבי את החנויות) אז כן , אין ביננו הבדל מהותי!!
וצריך שיהיה הבדל מהותי
אם לא הבנת , אני יכולה להסביר יותר מפורט
זה היה בנוגע לענין ספציפי מאד
רק אותי אישית זה משפט שממש חיזק!
לשים לב שבאמת יש הבדל במהות ביני לבין בחורה חילונית

H. Clin

משתמש מקצוען
המטרה שלנו בחיים היא להיות מאושרים.
המקום
להיות מאושרים- הוא כאן.
הזמן להיות מאושרים- הוא עכשיו!
האמנם? זה נשמע מאוד יפה אבל כיהודים נדמה לי שהמטרה שלנו היא לא אושר בעולם הזה אלא שהעולם הזה הוא פרוזדור בדרך לטרקלין ששם מחכים לנו חיי אושר אם אנחנו משקיעים בזה בעולם הזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה