עזרה משלוח מנות לתחפושת בובות

הודייה

משתמש צעיר
אשמח לרעיון, הבובות שלי בצבע ורוד,
עדיפות למשהו שלא צריך לאפות/ להכין...

תודה!

לב זהבה

משתמש מקצוען
אני לקחתי קופסא עם חלון שיראה כמו קופסת בובה, עשיתי לוגו ותמונה של הילדים מחופשים לבובות והיה נראה כקופסה מעוצבת של חברת משחקים, מאוד חמוד

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני לקחתי קופסא עם חלון שיראה כמו קופסת בובה, עשיתי לוגו ותמונה של הילדים מחופשים לבובות והיה נראה כקופסה מעוצבת של חברת משחקים, מאוד חמוד
יפה!
איפה מצאת כזאת קופסא?

לב זהבה

משתמש מקצוען
חנויות חד פעמי קופסאות של עוגות, אני לקחתי קופסא שלא עוגת אינגליש
מצורף תמונה לא ברורה (זה מה שהצלחתי למצוא)
משלוח בובות.gif

הודייה

משתמש צעיר
אני חושבת לעשות הכל בצבע ורוד...
יש למישהי רעיון איך.. מה אפשר בורוד?.. אולי תמונה?

לב זהבה

משתמש מקצוען
זה עשיתי כשהבכור שלי התחפש לבת (לפני חמש שנים) האיכות נוראית בשביל שאוכל לצרף. זה משקה חלב עם תותים, שתי מטבלי גבינה אחד לבן ואחד ורוד, מקלות מלוחים וקליק ורוד לבן (היה מהדורה מוגבלת אז) בתוך שקית אורגנזה ורודה
DSCF1999.gif

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אבל אפשר הדרכה (קלילה) איך הכנת את הכובעים?
גזרתי עיגולים מבד לק אדום (כי זה היה הבד של התחפושות)
מתחת שמתי צמה אחת ארוכה (עשיתי לבד מצמר צהוב)
קשרתי את הצמה הזו מ2 הצדדים
והנחתי במרכז הפקק
כדי שיתקבלו 2 צמות קטנות.
מעל הצמה את מניחה את העיגול
וקושרת מסביב לפקק עם סרט.

בהצלחה רבה :)

אספרס

משתמש רשום
עיצוב גרפי
היי
יש מצב שאת שולחת לי תמונה?
yael0583258112 ג'ימייל
תודהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה