משהיא מכירה מקום מוצלח בבית שמש המתאים לצילומי בת מצווה ומשפחה?

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גרה בבית שמש אך למרות זאת עוד מתקשה למצוא פה מספיק מקומות יפים לצילום.
לצילומי חלאקה יותר קל ויש לי כבר כמה אפשרויות אך לצילומי בת מצווה צריך מקום עם מגוון לוקיישנים, מענין, רחב יותר וכו'
אשמח לשמוע אם משהיא צילמה כאן ויכולה להמליץ לי.
אני גם כן מחפשת מקום מוצל בבית שמש שמתאים לצלם בו גם כן בשעות הבוקר ולא רק סמוך לשקיעה ולזריחה.
תדוה רבה!

חיה שרה פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ביער בכניסה לעיר, (ליד ביג) יש גם עצים יפים, גם נחל מרהיב וגם פסי רכבת שלא בשימוש.

אם מצאת עוד מקומות יפים אשמח אם תשתפי אותי,
בהצלחה!!!

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מאוד אוהבת את אזור בית שמש ומצלמת שם המון אבל אין לי מקומות קבועים. תמיד מגיעה לפני הלקוחה ומסתובבת עם הרכב ומוצאת מקומות. בכל תקופה מוצאת מקום אחר שפוטוגני ובמהלך הצילומים אני מצלמת בכמה מקומות. במידה ואין לך רכב להסתובב במהלך הצילומים ממליצה לך להכנס לאחד המושבים ולהסתובב ברגל ובכל מקום יש מקומות יפים.
בהצלחה!

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה!
ביער בכניסה לעיר, (ליד ביג) יש גם עצים יפים, גם נחל מרהיב וגם פסי רכבת שלא בשימוש.

אם מצאת עוד מקומות יפים אשמח אם תשתפי אותי,
בהצלחה!!!
איך אדע למצוא את המקום ואת הנחל ופסי הרכבת? יש לך דרך יותר ברורה לפרט לי לגבי המקום? מאיזה כיוון את מגיעה אליו וכו'? (עם רכב).
אני מאוד אוהבת את אזור בית שמש ומצלמת שם המון אבל אין לי מקומות קבועים. תמיד מגיעה לפני הלקוחה ומסתובבת עם הרכב ומוצאת מקומות. בכל תקופה מוצאת מקום אחר שפוטוגני ובמהלך הצילומים אני מצלמת בכמה מקומות. במידה ואין לך רכב להסתובב במהלך הצילומים ממליצה לך להכנס לאחד המושבים ולהסתובב ברגל ובכל מקום יש מקומות יפים.
בהצלחה!
אני כרגע בלי רכב כך שלהיכנס ולטייל במושבים לא רלוונטי בשבילי. רק אם יש מושב מסוים שמשהוא אומר לי אוכל לקחת לקוחות עם רכב לשם.

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ממליצה בחום על השדות סביב מנזר בית ג'מל:
0001.jpg

עשיתי שם פעם הסרטות לבת מצוה
ויצא מדהים!
כשאת נכנסת יותר מקרוב יש לך מלא סוגי לוקיישנים,
סלעים, עצים, דשא, פרחים.
מאד מגוון. והשאלה גם מאיפה את נכנסת.
בכיוונים מסוימים של השדות יש לך חורבות, כרמים, גשרים וכו'.
אני כרגע בלי רכב כך שלהיכנס ולטייל במושבים לא רלוונטי בשבילי. רק אם יש מושב מסוים שמשהוא אומר לי אוכל לקחת לקוחות עם רכב לשם.
אני לקחתי פעם מונית לגן האירועים במחסיה.
(בד"כ הם נותנים לצלם שם אבל צריך לבקש קודם רשות...)
0002.jpg

אם תרצי פרטים נוספים ועוד הצעות,
אשמח לשלוח לך למייל.
פני אליי בפרטי.

חיה שרה פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה