להשראה משהו חדש נולד

שולמית הופמן

משתמש מקצוען
@תהילה ישכיל עבודה מושלמת!

מותר להתענין מאיפה הספה ?

ויש לי שאלה על תורת המצעים במיטות מרופדות,
יש לי מיטות מרופדות אפור כהה ושילוב עץ טבעי בחדר
אז סדין לאחר נסיונות וטעיה למדתי לשים זהה לצבע של הריפוד, איזה עוד צבע יכול לשבור בגוונים האלה?
ואיפה קונים מצעים איכותיים שיעמדו מגוהצים ולא יחטפו קמטים?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@תהילה ישכיל עבודה מושלמת!

מותר להתענין מאיפה הספה ?

ויש לי שאלה על תורת המצעים במיטות מרופדות,
יש לי מיטות מרופדות אפור כהה ושילוב עץ טבעי בחדר
אז סדין לאחר נסיונות וטעיה למדתי לשים זהה לצבע של הריפוד, איזה עוד צבע יכול לשבור בגוונים האלה?
ואיפה קונים מצעים איכותיים שיעמדו מגוהצים ולא יחטפו קמטים?
את הספה ייצרנו אצל רפד
בעיקרון אני תמיד ממליצה על מצעים לבנים לאווירה מלונאית או גוון חלק אחיד ניטרלי בצבעים רכים (ניוד/אבן/פשתן/פודרה וכד’)
למצעי ערד יש מצעים יפהייפיים כותנה אל קמט
גם בפוקס הום בקולקציית הוטל’ס
גולף אנד קו בקולקציית טוליפס’
כיתן או ורדינון

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מהמם,אפשר קישור לתאורה מאלי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה