עזרה משהוא יכול לבדוק לי פרטי איש קשר באגורה

יהודי אנ

משתמש פעיל
אני צריכה משם משהוא אבל אין לי הרשאה לבדוק, פרסמתי עכשיו משהוא אבל בגלל שזה עדיין לא פורסם הם לא נותנים לי לראות פרטים של המוסר של החפץ שאני צריכה אם משהוא פרסם שם משהוא בחודשיים האחרונים מאוד יעזור לי אם יבדוק לי

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
אני צריכה משם משהוא אבל אין לי הרשאה לבדוק, פרסמתי עכשיו משהוא אבל בגלל שזה עדיין לא פורסם הם לא נותנים לי לראות פרטים של המוסר של החפץ שאני צריכה אם משהוא פרסם שם משהוא בחודשיים האחרונים מאוד יעזור לי אם יבדוק לי
תשלחי לי את המודעה למייל progchaser

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה