רשתות מעבר מסטיק לתשתית וראוטר

• פותח הנושא sap13
  • פורסם בתאריך

sap13

משתמש מקצוען
עכשיו שאנחנו עם תשתית וספק. ולא עם סטיק, כבר לא אמורה להיות שום השפעה של כמות הגולשים באותו זמן, נכון? או שכן קשור לשרתים?

הבט

משתמש פעיל
התקנו בשעה טובה תשתית וספק של בזק. עם נטפרי.
יש שיפור בודאות, בפרט בהורדת קבצים, גם האתרים עולים יותר מהר. אבל עדיין לא מרגישים ואווו גדול עדיין לוקח לסירטונים זמן לפעול ונתקעים לפעמים באתר לדוגמא הידברות. בכל רגע קול חי וגי די ן ודאי השיפור ניכר.
עשינו בדיקת מהירות זה הראה 40 מגה הורדה. ב-9 העלאה.
עשית סיבים אופטים?
אנחנו ם רוצים לעבור מסטיק לראוטר
ובהמשך לאשכול המחכים אשמח לקבל מידע והמלצות על נטפרי עם סיבים אופטים
זה אותו רעיון כמה מה שכתבו על בזק 019 וכו'?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עשית סיבים אופטים?
מסטיק לסיבים זה כמו מעבר מקורקינט למכונית מרוץ.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עשית סיבים אופטים?
סיבים אופטים עם נטפרי מומלץ רק דרך יוסי תקשורת בבזק זה עדין מזייף ורחוק מלהביא ביצועים מהירים באמת.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

הבט

משתמש פעיל
סיבים אופטים עם נטפרי מומלץ רק דרך יוסי תקשורת בבזק זה עדין מזייף ורחוק מלהביא ביצועים מהירים באמת.
אתה מתכוון לומר שנטפרי מוריד את אפקט של הסיבים אופטים ויכול להיות כבר שכבר עדיף לעשות
בלי סיבים אופטים?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אתה מתכוון לומר שנטפרי מוריד את אפקט של הסיבים אופטים ויכול להיות כבר שכבר עדיף לעשות
בלי סיבים אופטים?
בבזק זה היה המצב אבל ביוסי תקשורת כן מביאים ביצועים מדהימים עם סיב אבל שוב אם אין הרבה שימוש בקבצים כבדים וכמה מחשבים על אותו רשת אז בכללי אין סיבה לשלם יותר על סיב
אינטרנט ביתי רגיל זה מענה מספיק ויותר זול מסיב.

הבט

משתמש פעיל
התקנו בשעה טובה תשתית וספק של בזק. עם נטפרי.
יש שיפור בודאות, בפרט בהורדת קבצים, גם האתרים עולים יותר מהר. אבל עדיין לא מרגישים ואווו גדול עדיין לוקח לסירטונים זמן לפעול ונתקעים לפעמים באתר לדוגמא הידברות. בכל רגע קול חי וגי די ן ודאי השיפור ניכר.
עשינו בדיקת מהירות זה הראה 40 מגה הורדה. ב-9 העלאה.
@מולטי תקשורת
איך אתה מסביר את זה?

מויסי

משתמש מקצוען
סליחה על קפיצה לאשכול לא לי.
אני מאד רוצה לקנות סטיק ולא לעשות תשתית {צריך את זה רק בגלל המצב ולא קבוע}
אבל הבעיה שבינתיים הסטיקים שניסיתי הקליטה לא משהו...
האם יש פתרונות לכך ?
תודה ענקית מראש.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
סיכום קטן:
בזק תשתית נחושת 100 מגה - 45 שח 3 חודשים ראשונים - אחר כך 95 (מהירות העלאה 3 מגה ) - ראוטר 19.9 שח
019 תשתית נחושת 100 מגה ו 10 העלאה - 82 שח (מבצע) - ראוטר 4 שח בלבד ! (בדרך כלל שומרים על המחיר שלהם לאורך זמן - לא מעלים מחיר אחרי שנה / שנתיים..).
תשתיות סיבים - לא בכל הערים יש סינכרון בין הספקים לבעלי התשתית - דוגמא : רימון פרסו סיבים במודיעין עילית - הם יתקינו סיבים כבר, אבל 019 לא יתקינו - אין להם סינכרון על תשתיות סיבים - באחיסמך 019 למשל כן יכולים להקים סיבים.
לדעתי תשתית סיבים של 200 מגה מספיקה עד מעל הראש - ואין צורך ליותר מזה .. חלק מהתועלת של סיבים מאשר הנחושת - זה היציבות של מהירות האינטרנט - בו בזמן שבנחושת כמה שהבית שלכם מרוחק מהארון של בזק המהירות מופחתת עד כדי 50 אחוז ומטה, בסיבים המהירות נשארת יציבה - לקחת 200 מגה קיבלת 200 מגה!

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@מולטי תקשורת
איך אתה מסביר את זה?
יתכן לזה כמה סיבות
א. צריך לראות בבנין הזה ספיציפית עד כמה המהירות בפועל יש בנינים ישנים שלמרות שרשום בחשבונית שיש 100 מ"ב התשתית בבנין בפועל לא נותן יותר מ40
ב.יש ספקים שיותר מוצלחים ויש פחות צריך לבדוק מה הוא לקח ועם איזה ראוטר
ג.אני עם סיב של 1000 מ"ב ועדין צריך לחכות לסרטון כמה שניות עד שנטען טבעי שלוקח למחשב כמה שניות לטעון סרטון זה קשור גם למחשב עצמו לא מזה צריך להיבהל.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לכן אני חושב לעשות סיב
@מולטי תקשורת אמר שלא צריך סיב לשימוש ביתי
אני התקנתי בכמה וכמה חדרי מחשבים במקומות שאין סיב תשתית רגילה ועדין נותן מהירות מצוינת אבל שוב כל אחד עם העדפות שלו ..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סליחה על קפיצה לאשכול לא לי.
אני מאד רוצה לקנות סטיק ולא לעשות תשתית {צריך את זה רק בגלל המצב ולא קבוע}
אבל הבעיה שבינתיים הסטיקים שניסיתי הקליטה לא משהו...
האם יש פתרונות לכך ?
תודה ענקית מראש.
או שהסטיק לא מספיק איכותי אפשר לנסות סטיק אחר אני אישית ממליץ על מודם של HUWAI שהוא מצוין ממש
אבל בד"כ זה קשור לקליטה באיזור שלכם שעקב עומס על האנטנה הקליטה לא משהו בפרט שהמון אנשים עובדים עכשיו מהבית עקב המצב..

אני אישית ממליץ לעשות תשתית ביתית ומקסימום תבטלו אחרי שירגע המצב בעז"ה
אין שום התחיבות בכל החבילות הביתיות ניתן לבטל מתי שרוצים.

adin

משתמש פעיל
D I G I T A L
מענין לענין באותו ענין..
יש לי אינטרנט סיבים של בזק עם סינון נטפרי 1000/300
היה לי מבצע בהתחלה של 89 לחודש, אחכ 139 לחודש ועכשיו אני מסיימת שנה וזה יעלה ל159

יש דרך לבקש הנחה חוזרת? או לעבור לסוכן אחר או שהאופציה היחידה היא להפסיק את השירות ולהתחיל מחדש?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה