דרוש מידע מכנסיים עם גזרה טובה, היכן?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
כבר הרבה שנים אני מחפש חנות חליפות טובה עם מכנסיים בגזרה צרה שיושבים טוב על הגוף, לא שק, ולא מידי צמוד כמו גרב.. לגבר רזה, אשמח אם מישהו מניסיון אישי בלבד יוכל להמליץ לי... תודה רבה!

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כבר הרבה שנים אני מחפש חנות חליפות טובה עם מכנסיים בגזרה צרה שיושבים טוב על הגוף, לא שק, ולא מידי צמוד כמו גרב.. לגבר רזה, אשמח אם מישהו מניסיון אישי בלבד יוכל להמליץ לי... תודה רבה!
אקסוס

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
תודה, אבל אני פחות מוצא שם דגמים שאני אוהב אישית, מקום אחר?

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קושיא חמירתא עד מאוד!
ומחמת חומר הקושיא תעשה מה שכולם עושים קונים בכל מקום אפשרי ועושים הצרה.
בינתיים לא מצאתי פיתרון לבעיה הזאת שעושה כאב ראש לרוב רובם של בחורי הישיבות והאברכים.
משתתף בצערך!

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
קושיא חמירתא עד מאוד!
בינתיים לא מצאתי פיתרון לבעיה הזאת שעושה כאב ראש לרוב רובם של בחורי הישיבות והאברכים.
משתתף בצערך!
ובכל זאת היכן כן יש?
וחייטים מעולים להצרה בבני ברק או ירושלים היכן?

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קושיא חמירתא עד מאוד!
משתתף בצערך!
חבל שזה מה שמטריד את האברכים...

עפולאיי

משתמש צעיר
ובכן, אכן אחרי חיפוש של שנים - מצאתי.
מכנסיים מעולות, גזרה צרה - וממש לא מידי.
בד מצוין. נעים. במראה קלאסי שיתאים לכל בחור /אברך.
קיים בשחור וכחול כהה.
בחנות גולף.
המוצר קצת יקר---
מחיר טיקט הוא 239.
בדר"כ יש על זה או 30% הנחה, או 50% על המכנס השני.
כמוכ מי שיש לו כרטיסים שונים שמקבלים שם (שוטרים, מורים וכדו') יוכל לצאת עם זה קצת יותר בזול.

אלחנן.

משתמש רשום
רקורד בכנפי נשרים גיזרה מאד מאד טובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה