עזרה מכנסיים לגברים,איפה קונים?

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם אתה מחפש מכנס אלגנט סטייל שי שאול, אין לי מושג, כל חנות כמעט.
מה שכן, המכנס הנפוץ כיום בעולם הישיבות, כמעט כמו פורור בחולצות, זה ברבר. מכנס לייקרה יציב, עם דוגמאות, נראה אלגנט, חזק, ומגיע מוכן, לרוב לא צריך מכפלת אפילו, לקנות וללבוש.
בירושלים מוכרים בבוסטון בכיכר השבת, בבני ברק יש בוסטון מול אקסוס בערך, ובלייזר מול פרסקו. הוא מאוד חזק, מאוד נפוץ, גיזרה יפה, והחיסרון היחיד זה שאחד מכל שמונה בערך צריך חיזוק על איזה תפר בקטנה.
מחיר 150 ש''ח פלו מינוס, קצת יקר, אבל אין תיקונים.

חסד 053

משתמש פעיל
אם אתה מחפש מכנס אלגנט סטייל שי שאול, אין לי מושג, כל חנות כמעט.
מה שכן, המכנס הנפוץ כיום בעולם הישיבות, כמעט כמו פורור בחולצות, זה ברבר. מכנס לייקרה יציב, עם דוגמאות, נראה אלגנט, חזק, ומגיע מוכן, לרוב לא צריך מכפלת אפילו, לקנות וללבוש.
בירושלים מוכרים בבוסטון בכיכר השבת, בבני ברק יש בוסטון מול אקסוס בערך, ובלייזר מול פרסקו. הוא מאוד חזק, מאוד נפוץ, גיזרה יפה, והחיסרון היחיד זה שאחד מכל שמונה בערך צריך חיזוק על איזה תפר בקטנה.
מחיר 150 ש''ח פלו מינוס, קצת יקר, אבל אין תיקונים.
זה המכנס עם התווית מאחורה?

עוף דורס

משתמש פעיל
יש בישיבת מיר תת יש שם מכנס שקוראים לו סינגל בכול החנויות הוא עולה באזור של 160 בישיבת מיר הוא עולה מאה מכנס נוח כייף ללבוש אותו יש מדוגם ויש לא מדוגם

ברמן

משתמש צעיר
אולי באקסוס בבני ברק יש לייקרה שזה אחלה מכנס וממש לא כמו האקסוס הרגיל והדפוק

עוף דורס

משתמש פעיל
אולי באקסוס בבני ברק יש לייקרה שזה אחלה מכנס וממש לא כמו האקסוס הרגיל והדפוק
אקסוס ליקרה אני לא יודע אל הדגם החדש אבל אני שנה שעברה קניתי אקסוס ליקרה והלולות מאחרה נקרעו לי תוך חודשים ועוד כמה חברים אמרו לי שלהם זה גם קרה

ברמן

משתמש צעיר
אקסוס ליקרה אני לא יודע אל הדגם החדש אבל אני שנה שעברה קניתי אקסוס ליקרה והלולות מאחרה נקרעו לי תוך חודשים ועוד כמה חברים אמרו לי שלהם זה גם קרה
לי יש לייקרה מהסוג החלש יותר ובאמת נקרא לי בתפר אבל יש לייקרה מגומי שזה גומי אבל עם צבעים ישיבתיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה