דרוש מידע מכירים את הארגון "חנינא בני"

שלמה 80

משתמש חדש
אני הייתי כבר עשרות פעמים בציון במשך החמש שנים האחרונות ותמיד זה היה פתוח לרווחת הציבור 24/7 ולאחרונה (בעקבות שיפוץ) ממתי שהארגון חנינא בני נכנסו לתמונה זה סגור רוב הזמן
תמיד יכלו להגיע לשם ללא שום הפרעה וגם התושבים של המקום מאוד מכבדים את המקום ולא מפריעים למתפללים להגיע לשם
ולגבי הפעילות של העמותה לא כ"כ מענין אותי מה הם עושים וממי הם מצלחים להוציא תרומות על ""הכולל"" שהם מתחזקים הכולל פעיל בערך פעם בחודש בליל שישי למשך שעה העיקר מה שמפריע לי שהם נועלים את המקום ולא נותנים לאנשים אחרים להתפלל שם
דרך אגב אפשר לראות בגוגל מפס תמונות איך היה ניראה המקום לפני השיפוץ שלהם ואת התאריך שזה לפני שנתיים

שלמה 80

משתמש חדש

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 242.3 · צפיות: 29

אור שמש

משתמש רשום
אני לא חושב שזה חוקי להם לנעול את המקום, זה בבעלות המדינה... מישהו יכול להתהפך עליהם ולתבוע אותם על ההשתלטות על קרקעות המדינה וכבר היו מקרים מעולם... (כל עוד שהם לא ערבים כי אז אף אחד לא יתבע אותם חחחח)

אור שמש

משתמש רשום
מסכנים,
את קבר רחל כבר תפסו, את קבר רשב"י כבר תפסו,
מה נשאר ?
נאלצו ללכת על רבי חנינא בן דוסא,
זה לא נכון. דוקא בגמ' מלא מלא מופתים על רבי חנינא בן דוסא הרבה יותר מכל תנא או אמורא אחר, כלומר הם בנקודה הזאת הצליחו. רק שהעניין הוא הצורה הנבזית והלא נעימה שהם עושים את זה, למנוע מאחרים להגיע על ידי נעילת המקום, והמצאת תאריך כאילו זה היארצייט שלו, הצגת הארגון שלהם כאילו הוא פעיל משפץ וכו' כשבפועל המקום נטוש באמצע שיפוצים כבר שנה שלמה בלי שאף אחד הזיז שם אפי' חצי בלטה זה בזיון ושקר גס. זה הבעיה !!!

Yerushalmit

משתמש מקצוען
לא יודעת
לא נראה לי שהכול מפוברק כי הם לא היו מפרסמים בעיתון כ"כ הרבה פעמים
יכול להיות שיש דברים שצריכים שיפור
אני בכלל לא אוהבת את הסחר מכר של הכסף לתרומות - במיוחד שיש סכום מסויים שהם דורשים וזה הרבה כסף למי שלא מרוויח הרבה ומעט כסף למרוויחים
כבר שוחחתי על כך עם מקומות כמו "קופת העיר" - אבל זה אכן דרך להתרים
ואם זה מפוברק - וגם סיפורי הישועות מפוברקים הרבש"ע יודע
מה העניין להשמיץ???
מה שכן - אם פרסמו ביצד השבוע שיש בליל תשעה באב - נראה לי שאפשר להאמין
ואם הכסף הולך לאלו שעושים את המניין - מה רע בכך?
ואולי גם התמונות של הרב מרדכי אדלשטיין גם מפוברקים? - יש גבול

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת
לא נראה לי שהכול מפוברק כי הם לא היו מפרסמים בעיתון כ"כ הרבה פעמים
יכול להיות שיש דברים שצריכים שיפור
אני בכלל לא אוהבת את הסחר מכר של הכסף לתרומות - במיוחד שיש סכום מסויים שהם דורשים וזה הרבה כסף למי שלא מרוויח הרבה ומעט כסף למרוויחים
כבר שוחחתי על כך עם מקומות כמו "קופת העיר" - אבל זה אכן דרך להתרים
ואם זה מפוברק - וגם סיפורי הישועות מפוברקים הרבש"ע יודע
מה העניין להשמיץ???
מה שכן - אם פרסמו ביצד השבוע שיש בליל תשעה באב - נראה לי שאפשר להאמין
ואם הכסף הולך לאלו שעושים את המניין - מה רע בכך?
ואולי גם התמונות של הרב מרדכי אדלשטיין גם מפוברקים? - יש גבול
לא אומרים שהכל מפוברק.
אבל ביחס של המודעות בעיתונים מול מה שהם עושים נראה לי שיש מרחק מאד גדול!!!!

Yerushalmit

משתמש מקצוען
גם את התמונות של הרב מרדכי אדלשטיין זה שקר?

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
גם את התמונות של הרב מרדכי אדלשטיין זה שקר?
לא אמרו שאין תפלות וכדו' השאלה היא לאיפה הולך הכסף ומי אמר שזה מקום מוסמך להתפלל.....

אור שמש

משתמש רשום
בלי קשר ל'חנינא בני' המקום עצמו מוסמך מאות שנים עם מסורת ברורה מאוד
יש ספר של קברי צדיקים שהאר"י עבר עליו ועשה הגהות, ומה שלא הגיה אז ברור שהסכים ובספר כתוב בברור שציונו של רבי חנינא בן דוסא בעראבה עם תאור מדויק של המקום. אם מישהו זוכר או מכיר את הספר שיציין זאת בתגובה
וחוץ מזה כבר במסעות של הראשונים המקום מוזכר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים עם תאור ברור שזה היכן שהציון היום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה