עזרה מכירה משפחתון בבני ברק שיכול לקבל תינוק מעכשיו עד סוף שנה?<

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דחוף לי מאד ויעזור לי, כל מידע!

thank

משתמש חדש
אשמח גם לכל מידע על מטפלת עדיפות באזור פרדס כץ (אם יש מטפלת באזורים אחרים בבני ברק אשמח לשמוע גם)
דחוף לי מאד!!

227

משתמש פעיל
עדיין רלוונטי?
אני רשמתי את בני למטפלת באזור ירושלים רבי עקיבא,
מסיבות שונות עדיין לא התחלתי לשלוח, עדיין מתלבטת לגבי ההמשך
האם משהי מעוניינת להתחיל ללא התחייבות להמשך?

aabb

משתמש צעיר
עדיין רלוונטי?
אני רשמתי את בני למטפלת באזור ירושלים רבי עקיבא,
מסיבות שונות עדיין לא התחלתי לשלוח, עדיין מתלבטת לגבי ההמשך
האם משהי מעוניינת להתחיל ללא התחייבות להמשך?
אני רוצה פרטים
@227

aabb

משתמש צעיר
יכולה לשלוח לי מייל
aabbchild gmail
אני יכתוב לך שם
@227

נערך לאחרונה ב:

thank

משתמש חדש
אין לי אפשרות לשלוח הודעות באישי אשמח שתיצרו איתי קשר במייל @1000elisheva גמייל ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה