דרוש מתכון מישהי קיבלה את חוברת המתכונים החינמית מארגון אילה של השפית נחמי אוחנה?

saralulu

משתמש מקצוען
מאמינה שיש פה כאלו שהשתתפו בשבוע של המיזם המיוחד של מתכונים לחורף, או שרק אני השתתפתי...
ביום האחרון היה שידור חי של נחמי שבסופו היא נתנה את כתובת המייל של הארגון כדי לקבל את כל המתכונים בחוברת למייל.
שלחתי מייל ומאז שקט... אפילו דיברתי באותו זמן עם נציגה של הארגון כדי לדעת אם שלחתי למקום הנכון.
אולי יש מישהי שכן קיבלה ותוכל לשלוח לי?

saralulu

משתמש מקצוען
זה בעצם היה שבוע שלם שבו הושמעו בקו מתכונים כולל טיפים של מרקים בשרים דגים וכו'.
לי אישית לא היה זמן לכתוב את המתכונים חוץ מהקניידלך שהכנתי ויצאו מאלפים, אווריריים וקלי הכנה.
הסתמכתי על זה שאקבל במייל את חוברת המתכונים עם כל המתכונים שהושמעו בקו מהשפית נחמי אוחנה.
רק שמשום מה לא שלחו לי ואני מש מאוכזבת...
הקניידלך זה רק משהו קטן מתוך המתכונים שהיו שם.
חוברת המתכונים זה בלי הטיפים אבל לפחות המתכון...
אולי מישהי קיבלה???

saralulu

משתמש מקצוען
זו מתנה למשתתפות...
עדיין לא קיבלתי מקווה שאפשר להעביר הלאה, כי המתכונים שפורסמו הם באמת נכס לשנים!
רובם בסגנון יותר מזרחי, לפי השם של השפית...
בחוברת זה רק המתכונים בלי הטיפים...

saralulu

משתמש מקצוען
אשמח גם,
הקשבתי רק ליום אחד...
אחרי שיגיבו לי למייל...
ואני לא מבינה איך לא קיבלתי עד היום אם הנציגה הנחמדה שלהם הבטיחה שישלחו, אלא אם כן הם קיבלו עומס פניות מטורף שאז אני מבינה, אני כבר מחכה יותר משבוע.
בכל מצב אם ישלחו לי אשאל בשבילך ובשביל כולן!
ד"א היא פותחת סדנת בישול ממש בקרוב, אני אישית פחות התחברתי לסגנון הטעמים שהוא יותר מזרחי לדעתי...

אבן טובה

משתמש פעיל
את יכולה לרשום את המייל לשליחת בקשה לחוברת?
הקשתי כמעט 12 ימים.

saralulu

משתמש מקצוען
מעדכנת שיצרתי איתם קשר, ומה שאמרו לי זה שהם מחכים שתהיה להם רשימת מיילים של כל מי שפנתה וככה ישלחו לכולן, אני לא ממש מבינה למה הם מחכים... לדעתי זה רק תירוץ כי הקובץ כנראה עוד לא מוכן לשליחה...
ד"א עד היום בערב או עד מחר אפשר להצטרף לקורס עשיר ביותר בנייד או במחשב שכולל הרבה מאד מתנות והטבות וחומר רב! זה עולה 1100 וזמין לשמע בנייד לשנתיים וגם במחשב אפשר לצפות.
היא ממש שפית אלופה והטיפים שלה עושים כל מתכון למשובח!
אני אישית כמו שהתרשמתי שמתי לב שרוב המתכונים שלה בסגנון מזרחי.
היא מביאה את כל קטגוריות הבישול, אפיה וכו'.
אז חכו יחד איתי למתכונים בתקווה שזה בסדר לפרסם אותם כאן, אבל בלי כל הטיפים זה קצת חבל... אבל עדיף מאשר כלום.

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעדכנת שיצרתי איתם קשר, ומה שאמרו לי זה שהם מחכים שתהיה להם רשימת מיילים של כל מי שפנתה וככה ישלחו לכולן, אני לא ממש מבינה למה הם מחכים... לדעתי זה רק תירוץ כי הקובץ כנראה עוד לא מוכן לשליחה...
ד"א עד היום בערב או עד מחר אפשר להצטרף לקורס עשיר ביותר בנייד או במחשב שכולל הרבה מאד מתנות והטבות וחומר רב! זה עולה 1100 וזמין לשמע בנייד לשנתיים וגם במחשב אפשר לצפות.
היא ממש שפית אלופה והטיפים שלה עושים כל מתכון למשובח!
אני אישית כמו שהתרשמתי שמתי לב שרוב המתכונים שלה בסגנון מזרחי.
היא מביאה את כל קטגוריות הבישול, אפיה וכו'.
אז חכו יחד איתי למתכונים בתקווה שזה בסדר לפרסם אותם כאן, אבל בלי כל הטיפים זה קצת חבל... אבל עדיף מאשר כלום.
איפה אפשר לשמוע אותם ואת הטיפים שלהם?

saralulu

משתמש מקצוען
נפתח קורס חדש בהוזלה משמעותית למי שנרשמת עד היום ב 2 בצהריים.
יש מישהי שהיתה בזה בעבר ותוכל להמליץ או לא?
יעזור לי ביותר!

saralulu

משתמש מקצוען
מקפיצה
אפשר להירשם עד 2 בצהריים ב1100
ואח"כה2900...

saralulu

משתמש מקצוען
אז איך מתעדכנים?
ראיתי את הפרסומת שלהם בעיתון השכונתי, התקשרתי לקו שבו הושמעו מידי יום מתכונים וטיפים מהשפית נחמי אוחנה, את כל העדכונים קיבלתי בצינתוקים, אני לא נרשמתי לסדנה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה