דרוש מידע מישהו ניסה לנקות במדיח משחקים? או חלקים של המקרר?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אני מכניסה את הזכוהיות של הנרות יוצא מבריק לא רואה הבדל בהדלקה אחכ
אולי חסר לם מלח למדיח/לא מספיק נקי

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מכניסה את כל הפלסטיקה של המקרר לתוכניות כוסות,כבר שנים. חוששת להפעיל על חום גבוה יותר.

משתמשת בתכנית הקצרה רק בג'ל או אבקת כביסה, אחרת הטבליה לא מספיקה לימס עד סוף התכנית. זהו החומר המתאים מאחר והוא חזק מאוד ולא מקציף בכלל.

מדיחה נטלות, ספוגי ניקוי ומגבי שיש באופן קבוע.

גם השרפרף פלסטיק של איקאה מתנקה באופן פילאי.

תבניות תנור זה נחמד לתחזוקה רגילה אבל לא מעבר

יצא לי פעם להפעיל מדיח עם אקונומיקה (אחרי שהכנסתי למדיח פלאנצ'ה מהמנגל... אל תעשו את השטות הזו, כל הכלים השחירו וגם דפנות המדיח) ולא נרשמו נזקים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
איפה את מכניסה את האבקת כביסה?
במקום של הטבליה וגם מפזרת קצת באופן כללי כי אצלי לפחות, השטיפה הראשונה היא בלי חומר וחבל לי.

אגב אני עושה כך כל מוצ"ש, מפעילה מדיח פרווה שכולל כוסות ועוד כל מיני פריטים פרווה על תכנית קצרה 40 מעלות ועם ג'ל כביסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה