בריאות מישהו מכיר את תוכנית ניקוי רעלים קלין 9? אודה לתגובות מנסיון בלבד

8514

משתמש רשום
להורדה במשקל ופתרון בעיות בריאותיות

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני על עצמי
עשיתי 4 פעמים
היום מלווה
הוצאתי גם חוברת מתכונים ביוחדת שנותנת לעבור את התוכנית בחוויה
יכולה לצלצל אליי בכייף
050-4123036

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלנו במשפחה זה רץ.
אחי וגיסתי התחילו וירדו מאד יפה. (הוא 6 ק"ג היא 9 ק"ג)
אחריהם הצטרפו עוד כמה.
כולם ירדו כמו קסם, והמשיכו לרדת גם אחרי.

YESHEMOONA

משתמש חדש
מנסיון אישי-
לא ממש עובד כפי שתיארו לי
פעלתי מדויק לפי החוברת וההנחיות- ללא תוצאה משמעותית

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כל גוף מגיב אחרת
בחיים א"א להבטיח או להשוות בין גוף לגוף

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אני עשיתי ירדתי נחמד 3 קילו ציפיתי ליותר ככ התאמצתי...
מאכזב מצד אחד
מצד שני זה מנקה את הגוף... אז יש רווחה

בקבוק מים

משתמש פעיל
לי זה מאד עזר בקטע של הורדת החשק למתוק(הבעיה שבסוף נשברתי וחזר לי החשק בחזרה)
משהו שבחיים לא הרגשתי- חברות בעבודה תמיד מביאות שוקולדים ויש אוכל טעים ובאותם שבועות זה פשוט לא גירה אותי!
וגם הרגשתי הרבה יותר רעננה
מה שהכי בלט לי שבשבת בבוקר תמיד הייתי קמה מאוחר ובשבועות של הקלין 9 קמתי מעצמי ב7
אני מאד רוצה לעשות שוב הבעיה היא איך שומרים על התועלת לאורך זמן?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עוד משיהו שעשה ועבד לו?

A160161162

משתמש רשום
אני מאד רוצה לעשות שוב הבעיה היא איך שומרים על התועלת לאורך זמן?
צריך להרכיב תזונה נכונה, שלא יהיה בה חוסרים, של חלבונים, שומנים (טבעיים), ופחמימות מלאות
לרוב התשוקה למתוק - זה איתות של הגוף שחסר אבות מזון.
כשאוכלים נכון עם הזמן כשבלוטות הטעם בלשון מתאזנות הצורך במתוק ובמלוח פוחת, במיוחד לאחר שעושים ניקוי, כל דבר מתוק נותן תחושה כאילו אכלנו כף סוכר, וזה דוחה.

STBN

משתמש רשום
בעלי עשה, הוא ירד מדהים ב"ה
והיה קשה לעלות אחרי, די שמר על המשקל גם כשכבר הפסיק עם המוצרים
אני ממש ממליצה!
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה