דרוש מידע מייבש כביסה

משקיענית

משתמש רשום
אני יודעת שהיו כמה פולמוסים בנושא ולא מוצאת אותם
מבקשת המלצות למייבש כביסה טוב שלא עושה בעיות בייבוש
(מבירור שעשיתי רוב המייבשים שיש להם חיישנים לא מייבשים את הכביסה לגמרי)
וכן מה עדיף עם צינור או בלי?
תודה

רחל דוויק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה קנית בסוף עים חיישנים וצינור?
אני צריכה לקנות מיבש דחוף
תודה

נכון מאד

משתמש חדש
יש י עם צינור, ואני משנה מיקום ללא חלון, רצינו להחליף מייבש,
בחנות המליצו לנו עם צינור ותוצר נוסף בשם: מלכודת סיבים (מעבה) למייבש כביסה שתופס את הסיבים לתוך מים שממלאים בקופסא הזו, https://avikal.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=2340#
בטענה שעם המלכודת סיבים מוציא חום בדיוק כמו מייבש ללא צינור.
אשמח למידע בעניין, האם יש שינוי ביציאת חום

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש י עם צינור, ואני משנה מיקום ללא חלון, רצינו להחליף מייבש,
בחנות המליצו לנו עם צינור ותוצר נוסף בשם: מלכודת סיבים (מעבה) למייבש כביסה שתופס את הסיבים לתוך מים שממלאים בקופסא הזו, https://avikal.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=2340#
בטענה שעם המלכודת סיבים מוציא חום בדיוק כמו מייבש ללא צינור.
אשמח למידע בעניין, האם יש שינוי ביציאת חום
היה לנו כזה תוסף. וזה היה ממש מרגיז, החדר תמיד התחמם מהפעולה של המייבש, וגם גרם קצת לרטיבות בחדר.
אבל אח''כ קנינו מייבש בלי צינור. ולמרבה ההפתעה - הוא מחמם את החדר לא פחות... (לא מדדתי. ככה אני מרגישה)
אצל ההורים שלי יש מייבש בלי צינור, והוא לא מחמם את החדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה