רכבים מייבין בוינקרים? כנס שניה!

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
תשמעו סיפור
ותעזרו לי לפתור אותו יש לי רכב שהוינקרים התחילו לתקתק לי במהירות (בצד השמאלי למי שמתעניין) ביום שישי האחרון
ומישהו הסביר לי שצריך להחליף את אחד הוינקרים וכך עשיתי באמת החלפתי אחד שהלך להישרף
ואחרי שהחלפתי הדלקתי את הוינקרים לראות אם זה הסתדר ואני רואה שזה עדיין ממשיך לתקתק במהירות
והדבר המוזר בכל הסיפור זה מתי שאני מדליק את כל ה4 הוינקרים הם עובדים בקצב הרגיל ושאני מדליק רק את השמאלי הוא מתקתק לי כמו איזה שעון
מי שחווה כזה סיפור פעם אשמח שישתף אותי בתובנות שלו מה יכול ליהות הבעיה

(ועוד פרט שאני לא יודע האם זה קשור התקנתי שבוע שעבר חיישני רוורס (לבד) וחיברתי אותם לפנס רוורס השמאלי האם יש איזה קשר משפחתי אפילו רחוק;) אשמח לטיפים ודרכי התמודדות)
תודה מראש
ועוד דבר קטן הרכב צריך לעבור טסט עוד שבוע וחצי כך שהפיתרון צריך ליהות מיידי!

משתמש תפוס

משתמש רשום
כשהוינקרים מתקתקים מהר זה בדרך כלל כשאחד מהפנסים של אותו צד לא עובדים (זה יכול להיות קדימה אחורה או בצד , במראה או מתחת תלוי ברכב )
אם בדקת שהכל עובד אז מסתבר מאוד שהייתה איזה טעות עם ההתקנה של החיישני רוורס , מי התקין אותם ?תחזור אליו כי לא מחברים את החיישנים לאיתות אלא לנורת רוורס (כדי שידלק רק כאשר אתה משלב רוורס )
לגבי הטסט לא בטוח שתכשל כי הם רואים שבפועל כל המנורות עובדות פיקס !!!!!!!!!!
מקווה שעזרתי !!!

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
כשהוינקרים מתקתקים מהר זה בדרך כלל כשאחד מהפנסים של אותו צד לא עובדים (זה יכול להיות קדימה אחורה או בצד , במראה או מתחת תלוי ברכב )
אם בדקת שהכל עובד אז מסתבר מאוד שהייתה איזה טעות עם ההתקנה של החיישני רוורס , מי התקין אותם ?תחזור אליו כי לא מחברים את החיישנים לאיתות אלא לנורת רוורס (כדי שידלק רק כאשר אתה משלב רוורס )
לגבי הטסט לא בטוח שתכשל כי הם רואים שבפועל כל המנורות עובדות פיקס !!!!!!!!!!
מקווה שעזרתי !!!
אני התקתי לבד!
וחיברתי לאורות רוורס ושאלתי אולי זה מוריד את האיזון של החשמל בצד שמאל ולכן זה מתקתק לי!

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני התקתי לבד!
וחיברתי לאורות רוורס ושאלתי אולי זה מוריד את האיזון של החשמל בצד שמאל ולכן זה מתקתק לי!
זה קורה לך רק כשאתה ברוורס או גם בנסיעה רגילה?
אם זה גם בנסיעה רגילה אז זה לא אמור להיות קשור לנורת הרוורס, אבל אולי נגעת באיזה חוט שם. תבדוק שאין שם איזה קצר, שכל החוטים שלמים.

צ'יטה

משתמש פעיל
רק התיקתוקמהיר או שהאיתות מהיר?
איתות מהיר מעיד על תקלה כלשהי, אם אתה לא רואה כלום קפוץ לחשמלאי רכב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה