דרוש מידע מיטות היירייזר מעוצבות

rachelimach

משתמש רשום
שלום
אני מחפשת לרכוש שלוש מיטות היירייזר מעוצבות - מרופדות יפות, באופן שלא רואים בו את הברזלים, מאחר ואלה יהיו המיטות הקבועות לכל הילדים שלנו בחדרים בשנים הקרובות.
ממה שביררתי בחלק מהחנויות המחירים הם פסיכיים - בין 5,000 ל6,000 שח למיטה .
האם מישהו מכיר / רכש כזו מיטה ויודע להמליץ על מקום זול וטוב?

מירי חן

משתמש פעיל
שלום
אני מחפשת לרכוש שלוש מיטות היירייזר מעוצבות - מרופדות יפות, באופן שלא רואים בו את הברזלים, מאחר ואלה יהיו המיטות הקבועות לכל הילדים שלנו בחדרים בשנים הקרובות.
ממה שביררתי בחלק מהחנויות המחירים הם פסיכיים - בין 5,000 ל6,000 שח למיטה .
האם מישהו מכיר / רכש כזו מיטה ויודע להמליץ על מקום זול וטוב?
כן ,בי.א. רהיטים באיזור ה3500-4000

בניה

משתמש רשום
למה מחירים פסיכיים, מיטות היירייזר מברזל נעות בטווח של 3500 ומעלה אז מרופדות לא יעלו סביב 5000?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלמתי לפני שנתיים באשל רהיטים על משולשת היי ריזר מרופדת מהממת 3400 ש’ח.
2 מיטות לשתי חדרים, בשימוש יומיומי נראות חדש

yudb

משתמש סופר מקצוען
שלמתי לפני שנתיים באשל רהיטים על משולשת היי ריזר מרופדת מהממת 3400 ש’ח.
2 מיטות לשתי חדרים, בשימוש יומיומי נראות חדש
והם גם נוחות?
אם כן,
יודעת מה החברה של המיטות?
האם יש שתי מיטות שעולות לאותו גובה?
לא צריכה דווקא מרופדות, כן חשוב לי היירייזר נוחות, איכותיות, שלישייה וששתיים מתוכן עולות לאותו גובה.
מה אומרת?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני קניתי באשל הייריזר שלישייה של קומפורט מרופדת, עלה באזור 3800
המיטה התחתונה עולה לגובה של המיטה העליונה והמיטות ממש נוחות (לקחתי את המזרון הכי איכותי שיש להם)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
והם גם נוחות?
אם כן,
יודעת מה החברה של המיטות?
האם יש שתי מיטות שעולות לאותו גובה?
לא צריכה דווקא מרופדות, כן חשוב לי היירייזר נוחות, איכותיות, שלישייה וששתיים מתוכן עולות לאותו גובה.
מה אומרת?
זה לא של איזה חברה
2 מיטות עולות כמעט אותו גובה. אני שמתי לישון את ההורים שלי על זה והם אמרו שזה היה מאד נח.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא של איזה חברה
2 מיטות עולות כמעט אותו גובה. אני שמתי לישון את ההורים שלי על זה והם אמרו שזה היה מאד נח.
אני חושבת שבהייריזר הוא מוכר בעיקר קומפורט
תסתכלי באתר שלהם ותראי אם זה דומה לשלך

rachelimach

משתמש רשום
תודה רבה.אבדוק גם באשל וגם בי.א

האמת שהומלץ לי לעשות אצל בני דודינו, כי שם גם ממילא עושים שפיצר, אשל, יופי של ריהוט.. לא רציתי לפרנס אותם, אבל אם ממילא בדיעבד זה מה שקורה דרך החנויית המוכרות

אם יש למישהו טלפון של פועל / מפעל שעושה את זה ישירות, אשמח מאוד מאוד

yudb

משתמש סופר מקצוען

האמת שהומלץ לי לעשות אצל בני דודינו, כי שם גם ממילא עושים שפיצר, אשל, יופי של ריהוט.. לא רציתי לפרנס אותם, אבל אם ממילא בדיעבד זה מה שקורה דרך החנויית המוכרות

אני שמעתי על יצרן כזה.
זול יותר מכל מיטה זולה מעץ אחרת...
השאלה איך אדע שהוא מבצע איכותי עם מנגנון איכותי לאורך שנים.
אשל וכל החנויות, עובדים אתם ומכירים את האיכות...

אבל את אשל א"א להשיג.
מנסה להשיג אותם כבר תקופה

בניה

משתמש רשום

השאלה מה תעשו 1. במקרה ותהיה תקלה, לרדוף אחרי בעל מלאכה בקל וחומר בנדוד זה לא קל, לא שבחנויות זה קל אבל לפחות יש כתובת פיזית (וכבר היו מקרים שנגרים ברחו עם הכסף) ויש למי לפנות (במקרה הכי גרוע אפילו לבתי דין הגנת הצרכן וכדו').
2. יש לחנויות ידע מקצועי וניסיון שגם שווה כסף (כמובן תלוי כמה).
אם לפנות ישירות למפעל רק עם כתובת פיזית ולדעתי גם לשלם ולקבל אסמכתאות (!) לכל בעיה שלא תצוץ.

hgec3345

משתמש חדש
טיב הרהיט 0527673436 גם בזול וגם יש למי לחזור אם חלילה יש תקלה ממליצה לכן מאד לנסות שם

רהיטים

משתמש רשום
אנחנו מייצרים ברמה גבוהה ואיכותית ונוכל לעזור במידע
ניתן ךפנות אלינו במייל S0504102716 שטרודל גימייל . כום
אפשר גם להתקשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה